Gönderen Konu: Okuduğunuz Kitaplar  (Okunma sayısı 23128 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Ynt: Okuduğunuz Kitaplar
« Yanıtla #40 : 22 Nisan 2019, 22:44:24 »

Bu da az önce bitti...
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #41 : 25 Nisan 2019, 13:12:27 »
Benden başka okuyan yok galiba! :D

Parapsikoloji üzerine bir kitap daha dün bitti. Bu 105 sayfalık kitap, yazarının kitabı hazırlarken ölmesi üzerine yarım kalmış bir araştırma...

Ölüm anındaki kişilerin, daha önce ölmüş yakınlarını görmeleri üzerine pek çok vakadan bahsediyor.
Korkmayın.  :)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #42 : 16 Mayıs 2019, 11:39:53 »

Bu aralar merak saldığım ve bir gün hepimizin gideceği öteki alemle ilgili ilginç bir araştırma...
Bir çocuk hastanesinin acil servisinde görev yapan Dr Melvin Morse, ölüme yakın deneyimler yaşan çocukların birbirleriyle benzer olarak anlattıklarından yola çıkıyor. Çocukların öte aleme geçtikten sonra gördüklerinin, tedavilerde kullanılan ilaçlardan mı kaynaklandığını merak ediyor. Bu konuda daha önce araştırmalar yapan başka bir meslektaşının çalışmalarını da inceliyor. Bilimin yok saydığı bir konu hakkında yaklaşık 10 yıl bilimsel bir araştırma yapıyor.

Bu kitap, bu konuda daha önce okuduğum kitaplardaki bilgileri doğrular nitelikte. İlgi duyanlara tavsiye ederim. Özellikle de tıp alanında görev yapanlara farklı bir bakış açısı sağlayacağı kesin!

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #43 : 17 Haziran 2019, 01:35:15 »

Alıntı
Dünya gerçektir ama o sadece öbür dünyadaki okulun bir uzantısıdır. Bu okulda geçmek, kalmak yoktur; sadece basit bir şekilde deneyim kazanılır.
Ruh eşini arayan otuz iki farklı insan ve otuz iki farklı kişisel dönüşüm hikâyesi...
Michael Newton Yaşamlar Arası Yaşam Hipnoterapi Enstitüsünün kurucusu olan Dr. Michael Newton İkinci Yaşamın Sırrında farklı kişisel dönüşüm deneyimlerine ve öbür dünya anılarına yer veriyor.

Newton Enstitüsü üyelerinin vaka çalışmalarından derlenen bu kitap, bilinçdışı zihinde gizlenmiş ve insanları iyileştirebilecek özellikleri olan bilgilerin kilidinin hipnoz yoluyla nasıl açılacağını ve kişilerin kendini nasıl keşfedeceğini anlatan hikâyelerden oluşuyor. Hipnoz uygulanan kişilerin geçmiş enkarnasyoları ve ölümden sonraki yaşamları ayrıntılı ve etkileyici bir şekilde aktarılıyor.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #44 : 25 Haziran 2019, 13:19:35 »

Dün bitirdiğim ilginç bir kitap daha.  Ön yargılarınızı bir kenara bırakarak okuyabileceğiniz ilginç bilgiler içeriyor. Yazar oldukça araştırma yapmış ve bu araştırmalarına göre de bazı şeyleri açıklamaya çalışmış. Katıldığım kısımlar olduğu kadar katılmadığın konular da var.

Çevrimdışı ACE

• DefenceTurk
  • *
  • 132
« Yanıtla #45 : 25 Haziran 2019, 19:01:53 »
Fernand Braudel Uygarlıkların Grameri. Uzun zaman önce okumuştum ve hiç sıkmamıştı. Kitap deyince akla sadece roman gelmesin. Size faydalı fikirler verebilecek bir kitap. Bir coğrafyada uygarlıkların birbirinden nasıl etkilendiğini kültürlerinin nasıl şekillendiğini anlamanız açısından iyi.

Alın bu da benden size bir kıyak. 😁

https://kupdf.net/download/fernand-braudel-uygarliklarin-gramerpdf_59688675dc0d604014a88e77_pdf

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #46 : 15 Ağustos 2019, 01:50:57 »

Pierre Franckh
ELİPS KİTAP
Eğer şu ana kadar isteklerimiz gerçekleşmediyse, en şiddetli arzularımıza ulaşamadıysa; eğer hayatımıza hiç istemediğimiz şeyler girdiyse, eğer mutsuzsak veya yenilgiye uğradıysak, bütün bunların sebebini Rezonans Kanununda bulabiliriz."
Pierre Franckh, bu kitabında Rezonans Kanununu kavrayıp onu nasıl kullanacağımızı anlamaya başladığımız anda, hayatımızdaki her şeyin mümkün olabileceğini anlatıyor. Yazar, hayatımızı kalbimizle değiştirebileceğimizin de altını çiziyor.
Düşünce gücümüzle maddeye etki edebilir miyiz?
Kim olmayı istiyorsun?
isteklerimizi hangi yolla yayıyoruz?
ideal partneri yaşamımıza çekmemizi sağlayan en uygun rezonans
alanını nasıl oluştururuz?
Rezonans alanın yazılı ve görsel izlenimlere nasıl tepki verir?
Eğer istediğimiz sonuçları elde etmeye çalışıyorsak; düşüncelerimizi, duygularımızı ve inançlarımızı gözlemleyerek yönlendirmeye başlamalıyız. Çünkü hissettiğimiz ya da düşündüğümüz her şey, bir rezonans alanı oluşturur ve biz isteklerimizi yönetebiliriz.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #47 : 16 Eylül 2019, 16:32:45 »

Alıntı
Bu kitap, bugüne dek verdiği aydınlatıcı öğretilerle pek çok insanı uyandırmış ve yaşamlarını olağanüstü bir biçimde değiştirmiş olan Ramtha'nın kendi kurduğu Aydınlanma Okulu'nda öğrencilerine son dönemde sunduğu çok önemli ve kadim bir bilgelik öğretisini içermektedir.

Binlerce yıldır az sayıda inisiyenin ulaşabildiği çok değerli bilgiler ve uygulamalar bu kitapta çok açık ve idrak ettirici bir biçimde sunulmaktadır. Bu anlamda, elinizdeki kitap, okurun sunulan öğretiyi bizzat deneyimleyip doğrulamasını sağlayabilecek eşsiz bir inisiyasyon kitabıdır

Fazla bir uygulama sunduğunu söylemem ama ilginç bir kitap. Serinin devamı da elimde, daha sonra okuyacağım.

Ankhises

• Ziyaretçi
« Yanıtla #48 : 16 Eylül 2019, 19:43:42 »
Birçok kişi kitap okurken sessizliği tercih etsede ben arkada calan hafif müzikle okumayı çok seviyorum..Kitap değil ama kitap okurken size hafif tınıyla eşlik edecek bu müziği paylaşmak istedim. Kitaplar gibi müziğinde ruhu doyurduguna inanan biriyim.İyi okumalar/dinlemeler...

https://www.youtube.com/watch?v=pGUiFBdwaFA

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #49 : 20 Ekim 2019, 11:00:59 »