SİVİL UYGULAMALAR BÖLÜMÜ > Sivil Savunma Okulu

Savunma ve Saldırı Teknikleri

(1/3) > >>

RekarnO:
 Selamlar Bu bölüm sivil savunma ama benim paylaşacaklarım buyuk olcude askerı savunma teknıklerı. Genel olarak guncel hayatta da kullanılması ıcın bu bolumu uygun gordum. buradan ogrenecegımız seylerle hayatta basımıza gelecek olan hadıselerı en az sekılde atlatmamıza yardımcı olacagına ınanıyorum. sızde bu tur seylerle ılgılenıyorsanız cesıtlı sekıllerde katkı saglayın ve bu konuyu guncel tutun..

Videolu savunma ve saldırı teknıklerı..

http://www.youtube.com/watch?v=45A16vmo784

RekarnO:
Krav maga teknikleri

http://www.youtube.com/watch?v=1m0bkr5oepU

BLACKHAWK:
Uygun olarak buraya gördüm ve yazmak istiyorum.
13 yaşıma girdim yıl olarak 14 aslında.Kavgalardan hep uzak durdum ve biraz tırsaklık yaparak millete kendimi tırsak gösterdim.Kavgalara pek karışmam bu aralar işte karışmaya başladım.Gözlüklüyüm diye bir şey yapmıyorum.1.85 boy 55 veya 60 kiloyum.Vucüt geliştirmeye veya kareteye gitmeyi düşünüyorum.En iyi yol kavga etmemektir biliyorum.Ama artık değişmek istiyorum.

Kavgaya girince bir titreme sonra sanki ağır çekim yaşıyorum bunun sebebi bir türlü çözemedim.Yumruklarım serttir.
Sorunum şu:Ne eğitimi alıyım ? Birde bu titreme ve ağır çekim olayını nasıl çözerim ? Dövüşte'de ufak taktikler verirseniz sevinirim.

boxer:

--- Alıntı yapılan: BLACKHAWK - 07 Haziran 2010, 16:30:11 ---Uygun olarak buraya gördüm ve yazmak istiyorum.
13 yaşıma girdim yıl olarak 14 aslında.Kavgalardan hep uzak durdum ve biraz tırsaklık yaparak millete kendimi tırsak gösterdim.Kavgalara pek karışmam bu aralar işte karışmaya başladım.Gözlüklüyüm diye bir şey yapmıyorum.1.85 boy 55 veya 60 kiloyum.Vucüt geliştirmeye veya kareteye gitmeyi düşünüyorum.En iyi yol kavga etmemektir biliyorum.Ama artık değişmek istiyorum.

Kavgaya girince bir titreme sonra sanki ağır çekim yaşıyorum bunun sebebi bir türlü çözemedim.Yumruklarım serttir.
Sorunum şu:Ne eğitimi alıyım ? Birde bu titreme ve ağır çekim olayını nasıl çözerim ? Dövüşte'de ufak taktikler verirseniz sevinirim.

--- Alıntı sonu ---
Vücut Geliştirme için çok erken bir yaş boksa yazıl eğer boks yapabileceğin bir yer yoksa karate de olabilir.

EfsaneAsker:
Vücut için 16 yı beklemelisini. Boy iyi ama kemik yapın ince herhalde 55-60 kilo düşük 1.85 için :) yediğine içtiğine dikkat et biraz :D. Kilon boyunun son 2 hanesiyle 5-15 arası değişen değerde gitsin, yapına bağlı kas yağdan daha kütlelidir. Harp Okuluna falan girmek istesen kurtarmaz yani.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git