DEFENCETURK > Forum Kuralları ve Duyurular

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

(1/8) > >>

SKYWOLF:
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

İki yıl önce gerçekleşen hain darbe girişiminde hayatını kaybeden şehitlerimize Allah'tan rehmet diliyorum.
Allah bu ülkeye bir daha böylesine büyük bir ihanet göstermesin!

mavi1991:
Amin

Canik:
Amin.

Yabgu:
15 temmuzda gölbaşında bombalanan polislerimizi , genelkurmayın önünde helikopterle taranan insanları , köprü üstünde öldürülen genç öğrenciyi ve kemerle dövülen erleri hatırlıyorum. Ben 15 temmuzun bu ülkeye mevcut hükümetin yanlış politikalasıyla geldiğini , yine en büyük primide kendisinin yaptıgını düşünmekteyim. 2009 yılında Kamer Genç bu fetö kimdir nedir diye sordugunda yuhlayanlar bugün 15 temmuz draması yapmasınlar.Bu ülke laik demokratik büyük Türkiye Cumhuriyetidir , tarikatlarla cemaatlerle mollarlarla ümmetcilikle izlenen siyasetin politikanın sonucları bunlardır. ders alınmalıdır lakin kıytırık barzaninin bile kandırabildiği insnaların ders alabileceklerini zannetmiyorum. Bu ülkeyi ileriye Mustafa Kemal Atatürk'ün gösterdiği yol götürecektir.Tarikat-cemaat siyasetleri ilerideki 15 temmuzlara sadece zemin hazırlar. Ben bugünü hayatımdan çıkarıyorum. Kötü anılarım olsun istemiyorum hafızamda. Bugün benim için ne büyük birgün nede büyük bir başarıdır. İçinde bin türlü pis planın oldugu bir cemaat ile hükümetin kuvvet yarışının ülkeye maal olmasıdır. Büyük Türk milletinin başı sağsolun. Umarım tekrarı yaşanmaz. Saygılar.

Canik:

--- Alıntı yapılan: Yabgu - 15 Temmuz 2018, 15:30:10 ---15 temmuzda gölbaşında bombalanan polislerimizi , genelkurmayın önünde helikopterle taranan insanları , köprü üstünde öldürülen genç öğrenciyi ve kemerle dövülen erleri hatırlıyorum. Ben 15 temmuzun bu ülkeye mevcut hükümetin yanlış politikalasıyla geldiğini , yine en büyük primide kendisinin yaptıgını düşünmekteyim. 2009 yılında Kamer Genç bu fetö kimdir nedir diye sordugunda yuhlayanlar bugün 15 temmuz draması yapmasınlar.Bu ülke laik demokratik büyük Türkiye Cumhuriyetidir , tarikatlarla cemaatlerle mollarlarla ümmetcilikle izlenen siyasetin politikanın sonucları bunlardır. ders alınmalıdır lakin kıytırık barzaninin bile kandırabildiği insnaların ders alabileceklerini zannetmiyorum. Bu ülkeyi ileriye Mustafa Kemal Atatürk'ün gösterdiği yol götürecektir.Tarikat-cemaat siyasetleri ilerideki 15 temmuzlara sadece zemin hazırlar. Ben bugünü hayatımdan çıkarıyorum. Kötü anılarım olsun istemiyorum hafızamda. Bugün benim için ne büyük birgün nede büyük bir başarıdır. İçinde bin türlü pis planın oldugu bir cemaat ile hükümetin kuvvet yarışının ülkeye maal olmasıdır. Büyük Türk milletinin başı sağsolun. Umarım tekrarı yaşanmaz. Saygılar.

--- Alıntı sonu ---
Mevcut hükümete indirgemek fetoyu hafife almaktır ve hafife alındığı için kendisine alan bulmuştur bu örgüt.Ayrıca bu örgüt kendisini Laik olarak olarak gören kesimin aşırı uygulamaları NEDENİYLE DOĞMUŞTUR ,BÜYÜMÜŞTÜR ,GELISMISTIR  taraftar kazanmıştır.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git