Gönderen Konu: Eurosatory 2018  (Okunma sayısı 12308 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alp

• DefenceTurk
  • *
  • 21
  • DefenceTurk.com
Ynt: Eurosatory 2018
« Yanıtla #20 : 11 Haziran 2018, 14:29:36 »
Tulpar'ın Cockerill kulelisinide sonunda gördük; bu makineye akkor birde, o namludan atılabilen tanksavar füzesi oldumu tamamdır. fiyat farkı ciddiyse hiç Altay yapmana bile gerek kalmaz...Çok beğendim... Hatta İsrael Merkavaları gibi bu Tulpar halihazırda ekstradan piyadede taşıyabiliyordur, Of Of...

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #21 : 11 Haziran 2018, 15:59:09 »

« Son Düzenleme: 11 Haziran 2018, 16:00:07 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 196
« Yanıtla #22 : 11 Haziran 2018, 18:18:29 »

KMW anlaşılan bizim  sahadaki muharebe  deneyimi baz alarak konsepti kısa zaman içinde sergiledi.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #23 : 12 Haziran 2018, 01:07:03 »

KMW anlaşılan bizim  sahadaki muharebe  deneyimi baz alarak konsepti kısa zaman içinde sergiledi.

Tam tersi olmasın!

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #24 : 12 Haziran 2018, 08:26:24 »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Katmerciler 6 Zırhlısıyla Eurosatory’e çıkarma yaptı
« Yanıtla #25 : 12 Haziran 2018, 08:27:37 »
Katmerciler 6 Zırhlısıyla Eurosatory’e çıkarma yaptı

Katmerciler, HIZIR, KHAN, KIRAÇ, Zırhlı Ambulans, TOMA ve UKAP olmak üzere altı zırhlı araçtan oluşan güçlü portföyüyle Eurosatory Fuarına katılıyor.

Son yıllarda yaptığı atılımlarla Türkiye’de olduğu kadar uluslararası ölçekte de ilgi ve dikkat çeken Türk savunma sanayiinin güçlü şirketi Katmerciler, 11-15 Haziran 2018 tarihleri arasında Paris’te düzenlenecek Eurosatory Uluslararası Savunma ve Güvenlik Fuarı’nda yerini aldı.

Katmerciler, NATO standartlarında üretilen, segmentinde Türkiye’nin en güçlü zırhlı muharebe aracı olan HIZIR, kriminal inceleme aracı KIRAÇ, 4×4 zırhlı personel taşıyıcı KHAN, 4×4 Zırhlı Ambulans, Toplumsal Olaylara Müdahale Aracı (TOMA) ve Uzaktan Kumandalı Atış Platformunu (UKAP) sergiliyor. Katmerciler, her biri farklı bir ihtiyaca hitap eden araçlarıyla yerli ve yabancı heyetlerin ve ziyaretçilerin odak noktalarından birisi olmayı hedefliyor.

Oldukça zengin bir savunma portföyüne sahip şirket, tüm araçlarını kendi Ar-Ge Merkezinde geliştiriyor. Yeni teknolojileri ürünlerine uyarlama konusunda son derece başarılı bir şirket olan, özgün ürünleriyle sektörde saygınlık uyandıran Katmerciler, tekerlekli zırhlı araçlardan uzaktan kumandalı insansız kara araçlarına, zırhlı iş makinelerinden özel ürünlere uzanan geniş bir yelpazede, çok farklı savunma ve güvenlik ihtiyaçlarını karşılayan oldukça geniş bir savunma portföyüne sahip.

Katmerciler, savunma ürünlerini beş ana kategoride topluyor: 4×4 Taktik Tekerlekli Zırhlı Araçlar, Özel Ürünler, Zırhlı İş Makineleri, Görev Odaklı Özel Amaçlı Araçlar ve Zırhlı Lojistik Araçlar.

Katmerciler, araçlarını yerinde görmek, işbirliği imkanlarını araştırmak isteyen kurum ve firma temsilcilerini fuarın 5A holünde bulunan B-821 nolu standında ağırlayacak.

Kaynak: http://defenceandtechnology.com/2018/06/11/katmerciler-6-zirhlisiyla-eurosatorye-cikarma-yapti/

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #26 : 12 Haziran 2018, 08:35:41 »

BERETTA Victrix .50 cal

BERETTA APX

Leonardo Hitfact 120mm kuleli ASCOD

ElbitSystems UT30 insansız kuleli ASCOD
« Son Düzenleme: 12 Haziran 2018, 16:36:10 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #27 : 12 Haziran 2018, 08:37:36 »
4th Nesil SandCat M-LPV, Hyrax ve Yagu

« Son Düzenleme: 12 Haziran 2018, 08:42:45 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #28 : 12 Haziran 2018, 13:37:54 »
Rheinmetall Yeni Nesil Zırhlı Muharebe Aracı  Lynx KF41'i Eurosatory'de tanıtıyor.

« Son Düzenleme: 12 Haziran 2018, 13:54:32 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #29 : 12 Haziran 2018, 13:40:26 »
KMW Leopard 2A7 ve APVT (Amphibious Protected Vehicle Tracked) Aracını sergiliyor.