Gönderen Konu: Geleceğin Askerleri  (Okunma sayısı 3969 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
Geleceğin Askerleri
« : 13 Mayıs 2018, 00:00:07 »
Geleceğin Askerleri

https://youtu.be/cSCdk0YTfCo
ABD nin geleceğin askeri ile ilgili bir tasarımı bu sistemler gelecekte çok önemli bir yer alıcak bu yüzden aselsanın exo skeleton tasarımını çok önemsiyorum bu tarz sistemlere odaklanmalı ve her bir askerimizi bu şekilde hatta daha iyisi ile donatmalıyız pahalı olacak ama buna kesinlikle değicek bu videoya bakarak şunu söylemeliyim ABDnin yeni nesil kamuflajları için zırh koruması biraz daha artmalı gibime geldi
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2018, 11:14:56 Gönderen: SKYWOLF »
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR

Çevrimdışı BlackHawk89

• DefenceTurk
  • *
  • -4
  • DefenceTurk.com
Ynt: Geleçeğin askerleri
« Yanıtla #1 : 13 Mayıs 2018, 01:06:03 »

Kesinlikle ve kesinlikle katılıyorum. Çok önemli bu iş. Profesyonel askerin güç,hız,çeviklik,taşıma kapasitesini arttırmak çok faydalı olur.
Bir rüyamda sırtımda sipsiyah bir exo suit görmüştüm.(Militarizm meraklısının rüyasıda böyle oluyor. :) ) İnşallah bir gün nasip olur.

Çevrimdışı Raptor44

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
Ynt: Geleçeğin askerleri
« Yanıtla #2 : 13 Mayıs 2018, 07:50:26 »

Kesinlikle ve kesinlikle katılıyorum. Çok önemli bu iş. Profesyonel askerin güç,hız,çeviklik,taşıma kapasitesini arttırmak çok faydalı olur.
Bir rüyamda sırtımda sipsiyah bir exo suit görmüştüm.(Militarizm meraklısının rüyasıda böyle oluyor. :) ) İnşallah bir gün nasip olur.
sadece güçü, hızı ve çevikliği değil aynı zamanda tasıdığı kameralar ve kızıl ötesi sistemle alan farkıdanlığıda artıyor aynı anda bölgenin haritası gözündeki  gözlüğe yansıtılarak dost ve düşman unsurların yerleri haritadan online olarak gösterimi sağlanabiliyor  kullandığı diğer sistemler ile ağ merkezli harp kabiliyetine sahip oluyor ihaları ve füzeleri vb kısaca cephedeki herşeyi kontrol etme kabiliyetine sahip olabilir 

Çevrimdışı Raptor44

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
Ynt: Geleceğin Askerleri
« Yanıtla #3 : 13 Mayıs 2018, 13:55:36 »
https://youtu.be/Gyj4k6GoLK0
bu sistem hakkında bir video daha buldum burdada güzel özetlenmiş