HOBİLERİNİZ, TASARIM VE DİĞER KONULAR > Sohbet

Araba Tavsiyesi

<< < (2/5) > >>

BATTLESTAR:

--- Alıntı yapılan: Destroyed - 01 Nisan 2018, 20:44:32 ---Hocam X5 hoştur, güzeldir, karizmatiktir lakin çok cep yakar haberin olsun :) Benim tavsiyem sadece bu olabilir.

--- Alıntı sonu ---

Yakıtını, sigortasını ve vergisini tolere edebilirim ama düzenli olarak 3 bin 5 bin bakımdı bozulmaydı tamirdi masraf çıkartmasından çekiniyorum. O beni yıkar.

Raptor44:

--- Alıntı yapılan: BlackHawk89 - 01 Nisan 2018, 20:14:02 ---25 yaşında evlenilmez. Bi kız zaten 25'in den sonra aklına kavuşuyor. 26-7 arasında yapın. Araba tavsiyem yok.

--- Alıntı sonu ---
kızlarda erkeklerin aklı 30 undan sonra geliyor diyolar  :D aman yaş önemli değil önemli olan sevmek bu arada evlenicek kardeşimize mutluluklar dilerim

BATTLESTAR:

--- Alıntı yapılan: Raptor44 - 01 Nisan 2018, 21:38:56 ---
--- Alıntı yapılan: BlackHawk89 - 01 Nisan 2018, 20:14:02 ---25 yaşında evlenilmez. Bi kız zaten 25'in den sonra aklına kavuşuyor. 26-7 arasında yapın. Araba tavsiyem yok.

--- Alıntı sonu ---
kızlarda erkeklerin aklı 30 undan sonra geliyor diyolar  :D aman yaş önemli değil önemli olan sevmek bu arada evlenicek kardeşimize mutluluklar dilerim

--- Alıntı sonu ---

Aynen. Önemli olan hayattan beklentiler hayata bakışta fark olmaması ve anlaşmak . Teşekkür ederim.

Yabgu:
31 yaşındayım , İnitial D etkisiyle büyüdüğüm için sanırım yakın zamana kadar honda , bmw , subaru gibi araçlar kullandım. Orta yaş grubuna geçiş yaptıgımdan mıdır yoksa o heyecanı mı kaybettim bilmiyorum. Şuan araba almak isteyenlere nacizane tek tavsiyem paranıza göre mersedese binin. 20 bin liran varsa 20 bin liralık mersedes , 2 milyonun varsa 2 milyonluk mersedese ama kesinlikle mersedes..

Aracımıu götürdüğüm ustanın bir lafı vardı :)
"BMW metres gibidir , sanayiden çıkmaz çok para yer , mercedes nikahlı eş gibidir , seni üzmez , çok para harcatmaz , rahattır"

BATTLESTAR:

--- Alıntı yapılan: Yabgu - 01 Nisan 2018, 22:10:25 ---31 yaşındayım , İnitial D etkisiyle büyüdüğüm için sanırım yakın zamana kadar honda , bmw , subaru gibi araçlar kullandım. Orta yaş grubuna geçiş yaptıgımdan mıdır yoksa o heyecanı mı kaybettim bilmiyorum. Şuan araba almak isteyenlere nacizane tek tavsiyem paranıza göre mersedese binin. 20 bin liran varsa 20 bin liralık mersedes , 2 milyonun varsa 2 milyonluk mersedese ama kesinlikle mersedes..

Aracımıu götürdüğüm ustanın bir lafı vardı :)
"BMW metres gibidir , sanayiden çıkmaz çok para yer , mercedes nikahlı eş gibidir , seni üzmez , çok para harcatmaz , rahattır"

--- Alıntı sonu ---

Bende aslında mercedesciyim bmw gerek iç gereksede dış tasarımda mercedesin yanından geçemez . Amg kasaları çok seviyorum ve bu alacağım araçtan sonraki araç kesn mercedes olacak ama şimdiki bütçemle bula bileceğim ml350 ler eski model hyundai santafe gibi.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git