Gönderen Konu: Deccalî güç ve işbirlikçileri insana “şah” dedi  (Okunma sayısı 2365 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SWAT.TR

 • DefenceTurk
 • *
 • İleti: 65
 • 0
  • http://www.turkish-mod-team.com
Son 10 yıl insanların şahit oldugu en garip olaylara şahit olduk yada şöyle desek daha doğru olur Savaşlar insanlık tarihi boyunca hep olmuştur ,ama bu kada adice bu kadar alçakçasını tarihte benzeri görülmemiştir sadece teşebbüs edilmiştir.

Hatırlayın israil 'in Gen bombası sırf arapları ölüdürecek bir tür silah  ki bu silahın geliştirlmesi devam etsede israilce kullanımı münkün değil çünki arapların gen yapısıyla israilogullarının gen yapısı aynıdır.
Eskiden Girip vardı  bu girip e yakalanan 15 gün yatar  vucut bunu savardı ,bu virusun belli bir ilacı halen yok sadece vucudu iyi derecede kuvvetlendirmek bunun ilacı,sonra bilinen  en çabuk yayılan SARS virusu türedi nasıl olduysa sadece Sarı ırkı yani asya halkını vurdu,sonra ne olduysa  bu virus ortadan  kayboldu.
Sonra KKK(kırım Kongo Kanamalı )hastalıgı çıktı buda Kene denen bir böcek tarafından sadece insanı öldüren bir vırus olarak ortaya çıktı ilginçtir neresi ilginçtir Kene sadece inek,at,veyakeçi  gibi büyük baş hayvanlara tutunur ,peki bu hayvanlarla kimler  temas eder? Çitfiçiler Değilmi..? şehirde yaşayan insana  yapıştıgı görülmemiş yada  örnegin istanbuldaki keneler bu hastalıgı taşımıyor ilginç tir istanbul da çiftiçimiz de yok sayılır..

peki Hedef ne? Genetigi değiştirilmiş Gıdalar ne alaka diyeceksiniz,alaka şu.büyük bir projenin  çakıl taşları bunlar.bu plan Hitlerin hocalarınca planlanmış  yavaş yavaş sahneye konmuş amaç" ARİ "ırk .
 Biliyormusnuz bizler bu gıdaları tüketirken 
"
Alıntı
İngiltere Kraliçesi için, doğal tohumlar ile asla ilaç ve gübre kullanılmayan meyve ve sebzeler yetiştirmekte. Devletimiz de kendi personeli ve aracı ile Kraliçe’ye bilabedel servis vermekte. İngiltere Kraliçesi’ne bilabedel hizmet eden devletimiz, tebaasına doğal gıdayı bile çok görüyor. Demek ki insan haklarından yararlanabilmek için herkesin “kral” olması gerekiyor."


ilginç degilmi?

peki norveç te . Spitsbergen adasına kurdukları "Svalbard Küresel Tohum Deposu" gibi tohum ambarlarında; doğal tohumları sakladıklarını biliyormusunuz?
peki amaç ne? 
genlerini değiştirerek geliştirdikleri yeni kısır tohumlar ile dünyayı kontrol altına almak. Bu sayede istedikleri ülkelere istedikleri öldürücü virüsü ihraç edebilecekler, istedikleri ırkları kısırlaştırarak ortadan kaldıracaklar.Bu konu Kur’an-ı Kerim’de, Bakara Suresi 211. Ayet’te ele alınmış ve Allah, durumu asırlar öncesinden “nimetin değiştirileceğini”  belirterek, “Kim, Allah’ın nimetini değiştirirse bilsin ki Allah’ın azabı şiddetlidir” buyurur.


peki Hedef nedir bunca Çabanın karşlıgında neyi amaçlıyorlar..?
Bir türlü kontrollerine girmeyen asî toplumları bu sayede kontrol ederek kalıcı ve sorunsuz hâkimiyetleri önündeki tüm engelleri ortadan kaldırmak, onlar için hiç de zor olmayacaktır.

Bu yazının benzeri bir yazı Medyada bulamassınız.. yazılırken isitifade ettigim kaynak..
www.gidahareketi.org

Kaynak: http://forum.armedassault-turkiye.net/index.php/topic,1527.0.html

Çevrimdışı kosavalı1989

 • Özel Üye
 • DefenceTurk
 • *****
 • İleti: 302
 • 0
Ynt: Deccalî güç ve işbirlikçileri insana “şah” dedi
« Yanıtla #1 : 14 Haziran 2009, 20:40:23 »
üstad çok güzel hazırlamışsın yazıyı teşekkürler.

Çevrimdışı SWAT.TR

 • DefenceTurk
 • *
 • İleti: 65
 • 0
  • http://www.turkish-mod-team.com
Ynt: Deccalî güç ve işbirlikçileri insana “şah” dedi
« Yanıtla #2 : 15 Haziran 2009, 13:00:16 »
Bu konuCidden çok hassas ülkeleri ele geçirmek veya yonetmek için eskisi gibi direk savaşmıyorlar böyle korkakça dice oyunlara başvuruyorlar.
Yaya bildigimiz kadar yaymak lazım..Video hazırlamak var aklımda..