Gönderen Konu: TCG ANADOLU L-400 ve USS GERALD R FORD CVN78 21 Ağustos 2023'te Doğu Akdeniz'de  (Okunma sayısı 2765 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Denizci16

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 70
  • DefenceTurk.com
Selçuk bayraktar ABD uçak gemisinde incelemelerde bulunmuş....

Ve açılı pistin ne olduğu ve kanca sisteminin gereksinimi şimdi kavramıştır,felsefesini anlamıştır.

Ve konu dışı olacak..

Kayınpederi ile birlikte Amerika'ya sallarlar ileri geri konuşurlar...

Ne hikmetse karşı oldukları ABD önlerine her imkanı sunar...

Herkez O ABD gemisine davet edilmez gerçek ABD karşıtı olan kim jong'un ABD uçak gemisine davet edildiğini gördünüz mü? Abartılı mukayese bilerek yaptım .Bu kadar ABD karşıtı söylem yaparak daha sonra ABD nın davetlerine icazet etmemeniz gerekir.

Çevrimdışı putty

• 2023 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 292
Benim Denizci ile hiç bir alakam yok sadece forumdan tanıyorum yanlış anlama olmasın vatana millete bağlı bir vatandaşım üstümüze bir ihale kalmasın mazallah

Çevrimdışı Denizci16

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 70
  • DefenceTurk.com
Özgür bir ülkedeyiz korkma Sn.re

Kimseye hakaret içeren cümlem yok..

Aynı şekil herkez eleştirilebilir...

Ülkede en çok ABD karşıtlığını körükleyenler en önce ABD nın gemisine binmemesi gerekenler...

Aynı şekil birilerinin onlara gereksiz ABD karşıtlığı yaratıyorsunuz diye bir gerçeği hatırlatması gerek bende bunu yaptım...

Saygılarımla...

Çevrimdışı putty

• 2023 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 292
Beni hiç karıştırma olaylara

Çevrimdışı Denizci16

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 70
  • DefenceTurk.com
Olayın özü Amerikan karşıtlığına gerek yok onun yerine imkânlarından istifade edebilme şeklinde Amerika'ya yaklaşmamız lazım.

Amerikan uçak gemisi ziyareti de böyle bir olay

Çevrimdışı DelKu

• DefenceTurk
  • *
  • 48
Selçuk bayraktar ABD uçak gemisinde incelemelerde bulunmuş....

Ve açılı pistin ne olduğu ve kanca sisteminin gereksinimi şimdi kavramıştır,felsefesini anlamıştır.

Ve konu dışı olacak..

Kayınpederi ile birlikte Amerika'ya sallarlar ileri geri konuşurlar...

Ne hikmetse karşı oldukları ABD önlerine her imkanı sunar...

Herkez O ABD gemisine davet edilmez gerçek ABD karşıtı olan kim jong'un ABD uçak gemisine davet edildiğini gördünüz mü? Abartılı mukayese bilerek yaptım .Bu kadar ABD karşıtı söylem yaparak daha sonra ABD nın davetlerine icazet etmemeniz gerekir.
Adamın tüm eğitim hayatında ABD var ilkokuldan itibaren, tamamen Amerikan üretimi bir tahsil,bir amerikan orta-lise + 2 değişik de amerikan üniversitesi, neyin karşıtlığı ?? Çok zeki olduğu da ortada!

Çevrimdışı Denizci16

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 70
  • DefenceTurk.com
Zamanında bu sihaları Amerika ve Batı vermedi aynı şekil müttefiklerimizce bu çalışmalarımız engellendi vb. Açıklamaları vardı...

Takdir ederseniz eski bir konuşmasının kaydını bulamıyacağım

Çevrimdışı M.B.T

• DefenceTurk
  • *
  • 27
Özgür bir ülkedeyiz korkma Sn.re

Kimseye hakaret içeren cümlem yok..

Aynı şekil herkez eleştirilebilir...

Ülkede en çok ABD karşıtlığını körükleyenler en önce ABD nın gemisine binmemesi gerekenler...

Aynı şekil birilerinin onlara gereksiz ABD karşıtlığı yaratıyorsunuz diye bir gerçeği hatırlatması gerek bende bunu yaptım...

Saygılarımla...

CB kininizi anlıyorum da..

Şöylede birşey var ki herkes’de biliyor.Bu abd nin tek düşmanı veya tek sevmeyeni biz değiliz ki..
Yeri geliyor eyy abd diyoruz.Ama menfaat çakıştı mı sayın tramp veya sayın biden diyip aile fotoğraflarında yan yana durup fotoğraf çektiriyoruz.Aynı şekilde sizin ekonominizi mahvedeceğiz diyen ülke ile iş birliği yapıyoruz.
Dünyada 3 -4 ülke hariç hiç bir ülke gerçekte abd yi sevmez ve nefret eder ama menfaatler çakıştığı için mecbur birbirlerine düşmanlıkları sineye çekilir.
Bize imkanlarını sunan devlet diğer tarafta suriye ve yunanda en çok canımızı acıtan devlet olarak karşımızda.
Keza ruslarla suriyede dostken ukraynaya silah verip rusyaya saldırtanda abd.

Sizinkisi biraz kin tutma gibi..

Çevrimdışı Denizci16

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 70
  • DefenceTurk.com
Yok Cumhurbaşkanı kini ile açıklanamaz..

ABD ile sürtüşme en basit brunson olayı

ABD ile sürtüşmede yada kişisel olaylarda genelde dolar kuru,ekstra vergi,ekstra zam olarak faturasını halk ödediği için ....

Sürtüşme ve ülkedeki ABD karşıtlığı konusunda dikkatli olmalılar sn M.B.T ...

Tv'ler ve onun yorumcularıda keza öyle,birde riyakarlığa gerek yok abd'ye laf atıpta onun verdiği imkanlardan istifade ettiğimiz gerçeği var.