Gönderen Konu: Türk özel jeti İran'da düştü... Uçakta bulunan 11 kişi öldü  (Okunma sayısı 7661 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
Ulan bizim kültürümüze de bekarlığa veda partisi diye alçakla namussuzca bir olguyu yerleştirdiler ya yazıklar olsun size ... Milli dini benliğimizi bilincimizi kaybediyoruz ahlaksız değersiz töresiz toplumlar kırılmaya çok müsaittir bilhassa yeni nesildeki bu yozlaşmışlık adamı deli ediyor ...
kültüründe ne varsa git orda yasa. İnsanlar olmuş namustan hayadan bahsediyorsun. Senin kültüründe ölenlerin ardından boş boş konuşmak mi var ? Sanane. İnsanların ne yaptığından ne ettiğinden sizene lan. Kültüründe bekarlığa veda partisi yokmuş insanı şekle sokmayin sende karakter olsa bı rahmet dilersin. İnsanlarin hayatı kimseyi ilgilendirmez. Senin gibi lagam çukuru ağza sahip birini hiç ilgilendirmez. Babası var nişanlısı var sanane lan.
"Lağım çukuru ağız" size daha çok uyuyor Yabgu...
Bir ara gel uydur o halde ?
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı sephiroturk

• DefenceTurk
  • *
  • -3
Bu olaydan daha ölümcül kazalar meydana geldi burda konusu açılmadı uçak kazası olması mı önemli yoksa ölenlerin elit diye sınıflandırılması mümkün kişiler olması mı bilemiyorum ...Ne yalan söyleyeyim günlük kaza haberlerinden farklı olarak etkilenmedim nede üzüldüm.
Ama biraz önce Habertürk tv de, FK  ve ZDH sırasında şehit düşen 111 askerimizin yüzleri geçti , çok kötü oldum , hepside aslan gibi babayiğitler, sanki ulaştıkları mertebe yüzlerine önceden yansımış gibiydi... :'(
« Son Düzenleme: 12 Mart 2018, 22:13:27 Gönderen: sephiroturk »

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
Bu olaydan daha ölümcül kazalar meydana geldi burda konusu açılmadı
uçak kazası olması mı önemli yoksa ölenlerin elit diye sınıflandırılması mümkün kişiler olması mı bilemiyorum ...ne yalan söyleyeyim günlük kaza haberlerinden farklı olarak etkilenmedim nede üzülmedim.
Ama biraz önce Habertürk tv de, FK  ve ZDH sırasında şehit düşen 111 askerimizin yüzleri geçti , çok kötü oldum , hepside aslan gibi babayiğitler, sanki ulaştıkları mertebe yüzlerine önceden yansımış gibiydi... :'(
Hocam bizde şehit askerlerimize üzüldüğümüz kadar üzülmedik bu olaya ama madem Yönetici başlık açmayı düşünmüş birileride o başlığın altına nefretini kusmuş bizde nacizane uyardık. Aksi halde bu kaza ile şehit askerlerimizin yeri nasıl aynı olabilir... Kıyaslamam dahi ama sonucta yazık evlenmeye 1 hafta kalmış fakir yada zengin farketmez benim için haberini duymam yeterli... Diğer arkadaşlarında bu duyarlılıkla yorum yaptıgı kanısındayım.
« Son Düzenleme: 12 Mart 2018, 22:16:09 Gönderen: Yabgu »
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Bu olaydan daha ölümcül kazalar meydana geldi burda konusu açılmadı.

Havacılıkla ilgili bütün kaza haberlerinin burada konusu açılıyor! Arada gözden kaçanlar olabilir. Hepimizin işi gücü var. Yoğun dönemlerde haber atlanmış olabilir. Ama genel olarak hepsi burada paylaşılıyor. Ayrım falan yok! Bölümü incelerseniz görebilirsiniz!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
İnsanlar özgür eğlenmek isterlerse eğlenirler seviştiklerini nerden cıkardınız bu bir hadi seviştiler sizene bu iki bu arada o gruptaki 2 kadın hamile imiş birinin 4 aylık çoçuğu varmış 3 tanesi ise bu yaz bir ay ara ile evleniyorlarmış şimdi üstte saçma sapan yorum yapan namussuzlukla itham edenlerin hepsine laflarını iade ediyorum toplumda bir eşitsizlik var evet erkekler her haltı yesin kızlar otursun bu yanlış kızlarda istediğini yapar buda kimseyi ilgilendirmez benimde kız kardeşim var ama ben dogrudan hakkı olan bu özgürlüğüne laf etmiyorum hala toplum töre deyip duruyorsunuz
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR

Çevrimdışı Tepegöz

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • DefenceTurk.com
İnsanların özel hayatları kimseyi ilgilendirmez. Kimse kimseye karışamaz, yaşamına saygı duyar. Buna demokrasi diyoruz.
Bazılarına göre demokrasi gidecekleri yere kadar kullanacakları bir araç olsada gelişmiş ülkelerde yaşam tarzı.

Aklıma biri geldi foruma ilk yazdığı şey Müslüman olmayan Türk değildir  yazısıydı ve anında banlanmıştı. Sayın KILIÇ tarafından.

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
"sayin kilic" kendi cehaletinin geregini yapmis. Musluman olmayan turk degildir sozu bu ulkenin "in god we trust" iydi bir zamanlar.

Bu soz geregi karaman hristiyanlarini kovup, yunan ve bulgar muslumanlarini aldik.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı Alparslan

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • -1
  • DefenceTurk.com
insanların özel hayatları toplumun temel değerlerini dinamitleyecekse o özel değil sosyal bir sorun olur parklarda sevişen sevgililer sizce doğru mu yapıyor evlerinde istediklerini yapsınlar kimse bilmeden fakat parkta o hadiseye tanık olan çocuk ileride bir sapık olacak belki tecavüze kalkışacak zihni kirlenecek cinselliği hayvan gibi sokakta yaşanılacak bir şey sanacak erken yaşta maruz kaldığı bu olay zihnine kazınacak ... insanın iffeti insanın korumacı güdülerini hep ayakta diri tutan güçlü bir olgudur insanlar iffetlerini dahi savunmayacaksa memleketi nasıl savunsun
Tanrı Türkü korusun

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
insanların özel hayatları toplumun temel değerlerini dinamitleyecekse o özel değil sosyal bir sorun olur parklarda sevişen sevgililer sizce doğru mu yapıyor evlerinde istediklerini yapsınlar kimse bilmeden fakat parkta o hadiseye tanık olan çocuk ileride bir sapık olacak belki tecavüze kalkışacak zihni kirlenecek cinselliği hayvan gibi sokakta yaşanılacak bir şey sanacak erken yaşta maruz kaldığı bu olay zihnine kazınacak ... insanın iffeti insanın korumacı güdülerini hep ayakta diri tutan güçlü bir olgudur insanlar iffetlerini dahi savunmayacaksa memleketi nasıl savunsun
Parklarda yada insanlara açık ortamlarda hal ve hareketlerde uygunsuz davranılmasına bende karşıyım. Mesela köpeğe tecavüz eden bir sakallı vardı. kesin oda karşıdır parkta gençlerin sevişmesine... Yada 2-3 yaşındaki cocuga tecavüz eden bir sapık vardı.. Sorsam oda parkta sevişmelere karşıdır. Özgecana tecavüz edip yakan şerefsize sorsam kesin parkta sevişenlere küfreden biriydi..  Daha nicesini sayarım. Bizim sorunumuz kendimizi ifade etmekte değil. Şuna yada buna karşıyım demekte değil. Karşıyım dediklerimizin bin beterini yapabiliyor olmamız. Sokakta ufacık kızların bir tarafına bakan yaşlılar görüyorum. O adamlara sorsam günah derler bana nasihat çekerler. Ama kızı kuytu köşede yakalasınlar nefessiz götürürler. toplumun temel değerlerinden söz etmiştin dimi ? Neydi onlar ? ben herhangi bir dine mensup değilim. Ama sokakta 11 ay içki içip ramazanda oruc tutanlar var. Ben ramazanda sigara içince bana küfrediyolar.. Hangi temel değerler ? Bugün bir esnaf sokağına çık hepsi birbirinin kuyusunu kazmaya çalışıyor. Sorsan hepsi müslüman ve emin ol hepsi parktaki sevişen çiftlere karşı...Bu ülkede her pisliği yaparlar ama parktaki sevişenlere karşıdırlar. Sabah programlarına arada bakıyorumda adam abisinin karısıyla kaçıyor abiside kardeşinden kalan kadınla evleniyor. yada bunun farklı varyasyonları.. Sorsam bunlarda karşıdırlar parkta sevişenlere... Bu ülke o kadar boktan bir yerdeki inan o parkta sevişenler hiç gözüme batmıyor. Ne zaman herkes işini düzgün yapar herkes ağzından cıktıgı gibi olur evet o gün derimki parkta sevişmek yasaklanmalı...
« Son Düzenleme: 13 Mart 2018, 01:12:44 Gönderen: Yabgu »

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
evet madem söz buraya geld toplumumuzda hep bir cinsel açlık vardı b bir bunun en büyük sebebide cinselliği bastırmamız bu iki bir sebebide erkeklere bak oğlum aç çükünü amcalara diyerek büyütürken kızları bu şekilde büyütmememiz ve bu durumda cinsellikten çekinen bir taraf ve son derece cinsellik isteyen bir tarafın çıkması bu durumun karşılanamaması durumunda ise erkeklerin taciz ve saldırılara başlaması bir nedeni olamazmı erkeklerin kadınları malları gibi görmeside bu suçların sebebi değilmidir size sorarım doğru olan ise toplumdaki herkesin eşit olduğuna ve fikirleri doğrultusunda yaşama haklarının olduğunu öğretmektir bu şekilde tacizler tecavüzler biter sırf cocuk gördü diye tecavüzcü olmadı hem ana babalarımız bizi sex yaparak değilde düşünce yoluylamı var etti
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR