Gönderen Konu: Türk özel jeti İran'da düştü... Uçakta bulunan 11 kişi öldü  (Okunma sayısı 7577 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alparslan

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • -1
  • DefenceTurk.com
E hocam ilk yorumda neden bu kadar sert ve katisin o halde... Bu ülkede gerçekten önce erkekler bilmem nerenin adedi diye birileriyle yatmadı mi ? Geneleve gitmedi mi ? Ben kızlarda gidebilir demiyorum.ama bizim sistem yanlış. Erkek her boku yer kadın evinde oturur kafasıyla büyüdük. Ben bu kızları tanımam etmem ama sex yapıp yapmamaları beni ilgilendirmiyor. 11 can gitmiş. Yazıktir.o kızlara gelene kadar ne şerefsizler var ulkede nefretinizi ölene kusmayin

Bu bizim folklorün en büyük yanlışlarındandır erkekler serbest iken kızlarımızın her türlü baskıya maruz kalması yanlıştır ve dengesizlik oluşturuyor erkekler eski eşlerini öldürme hakkına sahip olduklarını sanıyorlar herkes kendini namus bekçisi atfederken kendi hayatını sorgulatmıyor ve kendine kısıtlama koymuyor
Tanrı Türkü korusun

Çevrimdışı Alparslan

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • -1
  • DefenceTurk.com
Ayrıca ahlak etik din olmadan da yaşanır herhangi bir ataist deist veya agnostik kendini umuma açık bir tuvalet gibi herkese sunmaması gerektiğini bilebilir dinsiz biri dindar olduğunu iddia eden herhangi birinden çok daha ahlaklı iyi bir insan olabilir namaz kılmak iyilik alkol içmek kötülük göstergesi değildir insani değerleri ne kadar taşıdığınız niteliğinizi belirler kısacası din olmadan da insan olunur tabi insana insan olmayı ilk öğreten nedir onuda sormak lazım
Tanrı Türkü korusun

Çevrimdışı Destroyed

• DefenceTurk
  • *
  • 17
...
« Son Düzenleme: 13 Mart 2018, 16:38:32 Gönderen: Destroyed »

Çevrimdışı Alparslan

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • -1
  • DefenceTurk.com
ben iftira atmadın çarpıtma ! bu olguyu kültürümüze sokanları kötüledim
Tanrı Türkü korusun

Çevrimdışı Afşar1

• DefenceTurk
  • *
  • 30
  • DefenceTurk.com
Bu yozlaşmış değersiz insan kırıntılarının hepsinin ölmesini dilerim bu memlekette ne kadar türklük ve ahlak yoksunu varsa

şu cümlenizi umarım vefat eden arkadaşlarımız için söylemediniz.Samimi olarak bu yoruma çok ama çok üzüldüm. Acıma acı kattınız.
Zira içlerinden biri 10 yıldır yanında çalıştığım patronumun kızıdır.
ayrıca merhumeyi de 10 yıldır tanımaktayım, hiç bir ahlaksızlığını görmedim beyefendi.

Hepimizin üstüne düşen görev kendi çocuğumuzu doğru dürüst ve kendi inancımıza göre yetiştirmektir.
Benim tarzımda vefat etmiş insanların arkasından konuşmak yoktur, lütfen sizde konuşmayın yada sisteme itiraz ettiğinizi vurgulayarak yazıınız.

Ulan bizim kültürümüze de bekarlığa veda partisi diye alçakla namussuzca bir olguyu yerleştirdiler ya yazıklar olsun size ... Milli dini benliğimizi bilincimizi kaybediyoruz ahlaksız değersiz töresiz toplumlar kırılmaya çok müsaittir bilhassa yeni nesildeki bu yozlaşmışlık adamı deli ediyor ...
kültüründe ne varsa git orda yasa. İnsanlar olmuş namustan hayadan bahsediyorsun. Senin kültüründe ölenlerin ardından boş boş konuşmak mi var ? Sanane. İnsanların ne yaptığından ne ettiğinden sizene lan. Kültüründe bekarlığa veda partisi yokmuş insanı şekle sokmayin sende karakter olsa bı rahmet dilersin. İnsanlarin hayatı kimseyi ilgilendirmez. Senin gibi laf çukuru ağza sahip birini hiç ilgilendirmez. Babası var nişanlısı var sanane lan.

Bu yozlaşmış değersiz insan kırıntılarının hepsinin ölmesini dilerim bu memlekette ne kadar türklük ve ahlak yoksunu varsa  yok olsunlar sadece cinsel arzularına yenik düşenler değil rüşvet alanlar liyakati uygulamayanlar yalan söyleyenler kandıranlar  ... sen kız evlatlarını gönder evlenmeden önce dubaide yakışıklı erkeklerle son kez sex oyunları oynasınlar aynı şekilde erkek evlatlarında başka kızları hoşnut etsin ... türkçüyüm diye gezme ortalıkta ! bizim kültürümüzde gavatlık yoktur olamaz !

Çevrimdışı Alparslan

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • -1
  • DefenceTurk.com
Bu yozlaşmış değersiz insan kırıntılarının hepsinin ölmesini dilerim bu memlekette ne kadar türklük ve ahlak yoksunu varsa

şu cümlenizi umarım vefat eden arkadaşlarımız için söylemediniz.Samimi olarak bu yoruma çok ama çok üzüldüm. Acıma acı kattınız.
Zira içlerinden biri 10 yıldır yanında çalıştığım patronumun kızıdır.
ayrıca merhumeyi de 10 yıldır tanımaktayım, hiç bir ahlaksızlığını görmedim beyefendi.

Hepimizin üstüne düşen görev kendi çocuğumuzu doğru dürüst ve kendi inancımıza göre yetiştirmektir.
Benim tarzımda vefat etmiş insanların arkasından konuşmak yoktur, lütfen sizde konuşmayın yada sisteme itiraz ettiğinizi vurgulayarak yazıınız.

Ulan bizim kültürümüze de bekarlığa veda partisi diye alçakla namussuzca bir olguyu yerleştirdiler ya yazıklar olsun size ... Milli dini benliğimizi bilincimizi kaybediyoruz ahlaksız değersiz töresiz toplumlar kırılmaya çok müsaittir bilhassa yeni nesildeki bu yozlaşmışlık adamı deli ediyor ...
kültüründe ne varsa git orda yasa. İnsanlar olmuş namustan hayadan bahsediyorsun. Senin kültüründe ölenlerin ardından boş boş konuşmak mi var ? Sanane. İnsanların ne yaptığından ne ettiğinden sizene lan. Kültüründe bekarlığa veda partisi yokmuş insanı şekle sokmayin sende karakter olsa bı rahmet dilersin. İnsanlarin hayatı kimseyi ilgilendirmez. Senin gibi laf çukuru ağza sahip birini hiç ilgilendirmez. Babası var nişanlısı var sanane lan.

Bu yozlaşmış değersiz insan kırıntılarının hepsinin ölmesini dilerim bu memlekette ne kadar türklük ve ahlak yoksunu varsa  yok olsunlar sadece cinsel arzularına yenik düşenler değil rüşvet alanlar liyakati uygulamayanlar yalan söyleyenler kandıranlar  ... sen kız evlatlarını gönder evlenmeden önce dubaide yakışıklı erkeklerle son kez sex oyunları oynasınlar aynı şekilde erkek evlatlarında başka kızları hoşnut etsin ... türkçüyüm diye gezme ortalıkta ! bizim kültürümüzde gavatlık yoktur olamaz !

haklısınız rahmetlilerin ruhundan özür diliyorum fakat bu durum ciddi bir durum (kültür yozlaşması)
Tanrı Türkü korusun

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Allah hayatını kaybeden hanımefendilere rahmet eylesin. Ailelerine de sabırlar versin.

Toplumsal yozlaşma cehalet ile hızla büyüyor. Birileri diğerlerine iftirada, etiketlemede ve yargılamada sınır tanımıyor. Namus ve ahlak bekçiliği yaptığını sanırken boğazına kadar ahlaksızlığın, namussuzluğun içerisine battığını fark edemiyor bile!

Eskiden iyi olanlar gerçekten iyi, kötüler de kötüler de kötüydü. Şimdi kötüler kendilerini iyi sanıyorlar.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
@skywolf,

Hayir kendilerini iyi sanmiyorlar, iyi diye satiyorlar. Baska turlu rezilliklerine katlanamaz direk intihar ederler. İntihar etmezlerse de baskalari cezalarini keser zaten!
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
Bugün facebookta UNİLAD adında amerikalı bir sayfa bu haberi paylaştı ve altına sanırım Latin Amerikalı bir kadın ingilizce "Bir Türk daha düştü" yazarak kahkaha attı. Diğer yorumunda Türklerin 100 milyon kürt öldürdüğünü ve bizden nefret ettiğini belirten saçmalıklarına devam etti. Biirkaç Türkün kaza sonucu canlarını yitirmeleri milleti önemsiz bazılarının lanetlerini kusmasını engellemiyor malesef... Aynısı bizde de var. Amerikada okulda çocuklar rehin alınıyor hatta öldürülüyor bizde haberi yapan paylaşımın altına kahkahalar "oh olsunlar" - "filistinden örnek vermeler", avrupanın herhangi bir yerinde bomba patlıyor bizdeki haber paylaşımlarının altı kahkahalarla çınlıyor. Yozlaşma , adilik , şerefsizlik budur. birkaç kadının eğlenmeye gitmesi değil... Saygılar...
« Son Düzenleme: 12 Mart 2018, 21:15:24 Gönderen: Yabgu »
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı Canik

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -27
  • DefenceTurk.com
kültüründe ne varsa git orda yasa. İnsanlar olmuş namustan hayadan bahsediyorsun. Senin kültüründe ölenlerin ardından boş boş konuşmak mi var ? Sanane. İnsanların ne yaptığından ne ettiğinden sizene lan. Kültüründe bekarlığa veda partisi yokmuş insanı şekle sokmayin sende karakter olsa bı rahmet dilersin. İnsanlarin hayatı kimseyi ilgilendirmez. Senin gibi lagam çukuru ağza sahip birini hiç ilgilendirmez. Babası var nişanlısı var sanane lan.
"Lağım çukuru ağız" size daha çok uyuyor Yabgu...