Gönderen Konu: TÜRK TARİHİ VE TÜRKLER  (Okunma sayısı 35550 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
Ynt: TÜRK TARİHİ VE TÜRKLER
« Yanıtla #60 : 05 Mart 2018, 12:56:27 »
Türklüğün ruhu nasıl İslam oluyor yahu. Orta Asya'da ki tengrici Türkler , Avrupa'daki hristiyan Türkler , Yahudi Hazar Türkleri daha nicesinden daha mı özelsin ? Kim diyor Türklüğün ruhu dindedir diye...Bu ordu Afrine Türk olduğu için girebildi yoksa musluman araplarida goruyoruz. Millet faktörü daha önemli benim için. Bende herhangi bir dine ait değilim Türküm demek için müslüman mı olmam lazım ? Herşeyi dine bagliyorsunuz
« Son Düzenleme: 05 Mart 2018, 13:00:48 Gönderen: Yabgu »
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #61 : 05 Mart 2018, 13:10:35 »
Türklüğün ruhu nasıl İslam oluyor yahu. Orta Asya'da ki tengrici Türkler , Avrupa'daki hristiyan Türkler , Yahudi Hazar Türkleri daha nicesinden daha mı özelsin ? Kim diyor Türklüğün ruhu dindedir diye...Bu ordu Afrine Türk olduğu için girebildi yoksa musluman araplarida goruyoruz. Millet faktörü daha önemli benim için. Bende herhangi bir dine ait değilim Türküm demek için müslüman mı olmam lazım ? Herşeyi dine bagliyorsunuz

Herkes seninle aynı düşüncede olmak zorunda mı? Bırak herkes düşüncesini rahatça söyleyebilsin. Konuyu baltalama!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #62 : 05 Mart 2018, 13:15:25 »
Dejenere dejenere laflar. Hiristiyanlarda Zeus a Artemis e filan tapsın bırakalım İslamı Hiristiyanlığı herkes pagan dinlere dönsün.
beğen

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #63 : 05 Mart 2018, 13:35:53 »
Asıl Türkler böyledir şöyledir diye genelleme yapan onlar yahu. Tüm Türkler Müslüman mı dünyada ? Nasıl Türklüğü din üzerinden bagliyorsunuz. Ben kimse bana katılsın demiyorum. Sizin saçma fikirlerinize uymadigimi söylüyorum. Size göre müslüman olmayan türk bile kâfir yada gavurdur. Bu ülkede Müslümanım de her halti yiyebilirsin. Buna tepki gösterince ateist oluyoruz. Nesi dejenere kapatmissiniz gözünüzü koyun gibi çoban ne derse okey deyip gidiyorsunuz.
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #64 : 05 Mart 2018, 13:38:10 »
Askeri konularda her olay din üzerinden yuruyecekse söyleyin gelmeyelim artık sayfaya.

Çevrimdışı Barbatos

• DefenceTurk
  • *
  • 14
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #65 : 05 Mart 2018, 13:39:29 »
Sayın Yabgu haklı günlük hayatta çokça görüyoruz artık, müslüman olmayan Türk olamaz tarzı akıla ve mantığa sığmayan laflar eden insanları.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #66 : 05 Mart 2018, 13:46:10 »
Sayın Yabgu haklı günlük hayatta çokça görüyoruz artık, müslüman olmayan Türk olamaz tarzı akıla ve mantığa sığmayan laflar eden insanları.

Günlük hayatta görebilirsiniz. Ancak bu forumda bunu iddia eden yok. İddia edildiğini sanan bir yabgu var sadece. İnsanlar dinlerini değiştirebilirler ama ırklarını seçemezler. İsteyen müslüman olur, isteyen olmaz. Bu kadar basit. Ve bu kadar basit bir konuda bile gırtlak gırtlağa gelen sadece bizim milletimiz olabilir. Hoşgörümüz yok. Herkes aynı düşüncede olmak zorunda sanki! Aynı düşünceden olmayan herkes ölmek zorunda sanki. Nedir bu kin anlamadım!

Adam güzel bir konu açayım, güzel bilgiler paylaşayım dedi. Ama bizim tartışma kültürü yoksunu arkadaşlarımız o konuyu her zaman olduğu gibi katletti. Sataşmalar, hakaretler.

Kendinize gelin!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #67 : 05 Mart 2018, 13:52:43 »
Avrupa da Müslümanlara yüzlerce yıl Türk dendi
beğen

Çevrimdışı Barbatos

• DefenceTurk
  • *
  • 14
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #68 : 05 Mart 2018, 13:55:38 »
Günlük hayatta görebilirsiniz. Ancak bu forumda bunu iddia eden yok.
Avrupa da Müslümanlara yüzlerce yıl Türk dendi
Bu ne şimdi ?

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Son Düzenleme: 05 Mart 2018, 14:03:58 Gönderen: serkan »
beğen