Gönderen Konu: Zeytin Dalı Harekatı (AFRİN OPERASYONU)  (Okunma sayısı 142675 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Ynt: Zeytin Dalı Harekatı (AFRİN OPERASYONU)
« Yanıtla #810 : 18 Mart 2018, 12:06:09 »

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #811 : 18 Mart 2018, 12:39:49 »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #813 : 18 Mart 2018, 12:46:23 »
Sosyal medyada sık sık askerlerimizin tencere-tava yemek yaptığına şahit oluyorum. Ben de buna alma veremiyorum. Türk Ordusunun lojistik sistemi çalışmıyor mu? Askerler sırt çantasında tencere-tava mı taşıyor? Bulaşıkları kim yıkıyor? Allah Allah! İlginç...

Çevrimdışı Canik

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -27
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #814 : 18 Mart 2018, 12:57:45 »
Unutmayın hendek operasyonlarında yaklaşık 1000 kayıp verdik.
Hendek operasyonlarında şehitlerimizin çoğunu fetocularin ihanetiyle verdik...

Çevrimdışı Tuğrul

• DefenceTurk
  • *
  • 10
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #815 : 18 Mart 2018, 13:00:10 »
Sosyal medyada sık sık askerlerimizin tencere-tava yemek yaptığına şahit oluyorum. Ben de buna alma veremiyorum. Türk Ordusunun lojistik sistemi çalışmıyor mu? Askerler sırt çantasında tencere-tava mı taşıyor? Bulaşıkları kim yıkıyor? Allah Allah! İlginç...
Askerimizin lojistik desteğinde bir sorun olduğunu düşünmüyorum, fakat arazide sıcakj bir çayın yerini hiç birşey tutmaz. Ayrıca verilen konserveleri jel ateşinde ısıtarak tüketmek daha lezzetli oluyor.  Askerimiz zaman zaman insiyatif kullanarak sıcak yemek yapıyorlar bu kendi seçimleri ve İnan JÖH personeli bu konuda çok başarılı ve tecrübelidir
« Son Düzenleme: 18 Mart 2018, 13:02:29 Gönderen: Tuğrul »

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #816 : 18 Mart 2018, 13:39:06 »
Abi Afrinde veya diğer kesimlerde lojistik meselesi nasıl işliyor bilmiyorum ama Türkiyede doguda sırt çantasına koydugunu belirli bir mevzide 4-5 kişi aynı tavaya katarak ısıtıp yersin lojistik gelmez gelsede 4-5 günde yada bir hafta 10 gün sonra gelir. aynı şeyleri getirecek zaten.Sıcakj yemek için üs bölgesinde olmak lazım. hatırlıyorumda 10 paket muratti sigara yazmıştım 3 paket bilmem ne sigarası gelmişti :D
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #817 : 18 Mart 2018, 14:25:09 »

« Son Düzenleme: 18 Mart 2018, 14:25:55 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #818 : 18 Mart 2018, 15:44:11 »
leo taretinin amed dicleye monte edildiği günleride görürüz umarım
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 196
« Yanıtla #819 : 18 Mart 2018, 17:38:30 »

Arkadaki ufaklik da poz vermek istiyor    ;D