Gönderen Konu: Geçmiş Olsun  (Okunma sayısı 12078 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mavi1991

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 36
Ynt: Geçmiş Olsun
« Yanıtla #20 : 24 Ocak 2018, 16:33:40 »
Birde koyu arka plan üzerine koyu renkli yazılar okumayı güçleştiriyor. Yetkililerin bilgisine

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #21 : 24 Ocak 2018, 17:14:13 »
Birde koyu arka plan üzerine koyu renkli yazılar okumayı güçleştiriyor. Yetkililerin bilgisine

Farkındayım. Fırsat buldukça ayarlamaya çalışıyorum.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #22 : 24 Ocak 2018, 17:39:50 »
Benim bu forumdaki tek şikayetim sağ maus tuşu ile metni arama motoruna yollayıp hakkında bilgi alamama yada bazen çeviri sayfasına yollayamamak.
Metin seçme sağ menünün kapalı olması kötü değil iğren bir şey gerçekten bunu kaç kere söyledim anlatamadım
İnternet in ahlak kuralları var bunun gibi şeyler çok internet etiğine aykırı şeyler.
Mesela siteden çıkamamak geri dönememek filan da ayıptır buda ayıp bir şey

Bir uzun isim oluyor bu ne dyorum metni seçicem google a yolluycam resmine bakıcam video suna bakıcam yada türkçeye çevircem ama yapamıyorum illa google yi aç o metni hatasız yaz çok zorlaştırıyor işi

Hiç bir faydasıda yok sebebini anlıyorum ama hiç anlamı yok kimse yapmıyor burasıda yapmasın bunu. Çocuklar yapar bunu sitelerinde ilk yıllarda sonra onlarda vazgeçer.
beğen

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #23 : 24 Ocak 2018, 17:43:48 »
Benim bu forumdaki tek şikayetim sağ maus tuşu ile metni arama motoruna yollayıp hakkında bilgi alamama yada bazen çeviri sayfasına yollayamamak.
Metin seçme sağ menünün kapalı olması kötü değil iğren bir şey gerçekten bunu kaç kere söyledim anlatamadım
İnternet in ahlak kuralları var bunun gibi şeyler çok internet etiğine aykırı şeyler.

Bir uzun isim oluyor bu ne dyorum metni seçicem google a yolluycam resmine bakıcam video suna bakıcam yada türkçeye çevircem ama yapamıyorum illa google yi aç o metni hatasız yaz çok zorlaştırıyor işi

Hiç bir faydasıda yok sebebini anlıyorum ama hiç anlamı yok kimse yapmıyor burasıda yapmasın bunu. Çocuklar yapar bunu sitelerinde ilk yıllarda sonra onlarda vazgeçer.

Bu konuda boşuna bir beklentin olmasın. O özellik asla kaldırılmayacak!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #24 : 24 Ocak 2018, 17:51:52 »

Bu konuda boşuna bir beklentin olmasın. O özellik asla kaldırılmayacak!

Sebebi ne bende onu soruyorum zaten niye kaldırmıyorsun paylaşır mısın sebebini bu kadar can sıkıcı bir şeye bize mecbur bırakıyorsun bir izahını getirmen gerek.
Bilgilerimi koruyorsun ne var korunacak yada korunuyormu gerçekten.
Bak yukardaki alıntıda senin yazdıklarını aldım işte istersem alır başka foruma taşırım heralde dimi o kadar işe yarar bir şey yok

beğen

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #25 : 24 Ocak 2018, 17:58:05 »
Daha önce bu konuda yeterince açıklama yapmıştım Serkan. O nedenle boşuna heveslenme. Asla...

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #26 : 24 Ocak 2018, 23:37:11 »
Forumun ana teması günün anlamına uygun şekilde zeytin dalı renklerine bürünmüştür.