Gönderen Konu: polonya prania yı tanıttı  (Okunma sayısı 1787 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alparslan

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • -1
  • DefenceTurk.com
polonya prania yı tanıttı
« : 03 Ekim 2016, 19:00:28 »
Polonya’nın Hava Kuvvetleri Teknoloji Enstitüsü (Air Force Institute of Technology), 6-9 Eylül tarihleri arasında Kielce, Polonya’da düzenlenen MSPO 2016 fuarında yeni geliştirdiği satıhtan satha füzesi Pirania’yı görücüye çıkardı. Pirania, 300 km operasyon alanına ve 200 mm kalibre turbojete sahip bir füze. Güdüm sistemi, bir küresel konum belirleme/INS ile sağlanıyor ve sentetik açıklıklı radarı, bir hareketli hedef göstergesi ile birlikte hareket ediyor. Füzenin 2017 yılında başlangıç harekat kabiliyetine ulaşması bekleniyor. KAYNAK C4 DEFENCE
BU ADAMLAR Bİ FÜZEYİ TANITIP Bİ SENE SONRA BAŞLANGIÇ HAREKAT KABİLİYETİNE ULAŞTIRIYORKEN ( SEYİR FÜZESİ DİYE ANLADIM) BİZ NEDEN UZUN YILLAR BEKLİYORUZ SANIRSAM BİZ YENİ YENİ BU İŞLERİ YAPIYORUZ ONDAN MI ?
Tanrı Türkü korusun

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
Ynt: polonya prania yı tanıttı
« Yanıtla #1 : 03 Ekim 2016, 20:39:32 »
Allah rızası için şu sağ maus tuşu yasağı olayını bırakın ben şimdi bu şeyi google da bir sağ tuş ile arayamayacakmıyım ille google ı aç imla hatası yapmadan yaz ne gerek var buna
İnsanlar kopyalamasın diyemi yapıyorsunuz al işte aşağıda kopya bunun nesi zor derdi bu olan zaten camiyadandır burayada üye olmak zaten çok kolay kayıt olmuştur alıntı tuşuna basar kopyalar bütün yazıyı çiziyi sitesine taşır. Bizden başkasına dert değil yani bu kısıtlama. Hemde medeniyet karşıdı bir internet etiği sorunu bu tür özellikler. Sağ tuşu kilitlemek siteden geri çıkamamak filan ayıp şeylerdir inat etmeyin bu konuda artık bence

al işte kopyaladım metni sitem varsa taşırım ne olacak zormu derdi bu olana bas tuşa mis gibi hazır metin. Sende öyle yap ordan google a git diyenler olursa öyle yapıyorum zaten ama ne gerek var

Alparslan link=topic=7770.msg74577#msg74577 date=1475510428]
Polonya’nın Hava Kuvvetleri Teknoloji Enstitüsü (Air Force Institute of Technology), 6-9 Eylül tarihleri arasında Kielce, Polonya’da düzenlenen MSPO 2016 fuarında yeni geliştirdiği satıhtan satha füzesi Pirania’yı görücüye çıkardı. Pirania, 300 km operasyon alanına ve 200 mm kalibre turbojete sahip bir füze. Güdüm sistemi, bir küresel konum belirleme/INS ile sağlanıyor ve sentetik açıklıklı radarı, bir hareketli hedef göstergesi ile birlikte hareket ediyor. Füzenin 2017 yılında başlangıç harekat kabiliyetine ulaşması bekleniyor. KAYNAK C4 DEFENCE
BU ADAMLAR Bİ FÜZEYİ TANITIP Bİ SENE SONRA BAŞLANGIÇ HAREKAT KABİLİYETİNE ULAŞTIRIYORKEN ( SEYİR FÜZESİ DİYE ANLADIM) BİZ NEDEN UZUN YILLAR BEKLİYORUZ SANIRSAM BİZ YENİ YENİ BU İŞLERİ YAPIYORUZ ONDAN MI ?
« Son Düzenleme: 03 Ekim 2016, 20:41:49 Gönderen: serkan »
beğen