Gönderen Konu: 3. High Tech Port  (Okunma sayısı 8667 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
3. High Tech Port
« : 21 Eylül 2016, 16:43:55 »
9-12 Kasım'da CNR Expo'da düzenlenecek Hightechport'a çok sayıda savunma sanayii firması katılacak.
Yanıma arkadaş bulabilirsem buna da katılmayı planlıyorum,var mı merkalısı ?

http://www.hightechport.com/index.php

Çevrimdışı Alparslan

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • -1
  • DefenceTurk.com
Ynt: 3. High Tech Port
« Yanıtla #1 : 21 Eylül 2016, 18:04:25 »
nerede olacak fuar giriş için koşullar nedir
Tanrı Türkü korusun

Çevrimdışı Destinyy

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 4
« Yanıtla #2 : 21 Eylül 2016, 18:33:49 »
Son gün ile ilgili epeydir bir düşüncem var ciddi anlamda katılmakta istiyordum açıkcası 11'nde Balıkesirden döneceğim 12'de aksilik olmazsa inşallah katılmayı umuyorum son gününe.

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
« Yanıtla #3 : 22 Eylül 2016, 07:51:35 »
nerede olacak fuar giriş için koşullar nedir

CNR Expo fuar alanında yapılacak.Atatürk havalimanın dibinde hemen.Giriş işini kapıda halledebiliriz sanırım sıkıntı olmaz.

Son gün ile ilgili epeydir bir düşüncem var ciddi anlamda katılmakta istiyordum açıkcası 11'nde Balıkesirden döneceğim 12'de aksilik olmazsa inşallah katılmayı umuyorum son gününe.

Benim şuan bir planım görünmüyor ama 12'si cumartesi uygun olabilir.Lakin birçok şeyi kaçırabiliriz son gün olması nedeniyle.

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
« Yanıtla #4 : 09 Kasım 2016, 12:11:18 »
Yarın fuara uğramayı planlıyorum,gelebilecek olanlar ÖM yoluyla ulaşırsa tanışırız belki.

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
« Yanıtla #5 : 09 Kasım 2016, 12:56:46 »
Bugün gelen ilk fotoğraf,

Çevrimdışı Tuco

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 21
« Yanıtla #6 : 09 Kasım 2016, 16:21:46 »

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
« Yanıtla #7 : 09 Kasım 2016, 16:37:07 »
Bir zırhlı araç üreticimiz daha oldu.Katmerciler HIZIR aracını ergiledi.

Alıntı

Katmerciler'in Hızır'ı görücüye çıkıyorKatmerciler'in, mayın koruma seviyesi artırılmış, hareketi geliştirilmiş Hızır adlı 4x4 aracı bugün 3. High-Tech Port by MÜSİAD Fuarı'nda tanıtılacakA+A-

Türkiye’ye adını TOMA ile duyuran, iç siyasi gelişmeler ve jeopolitik risklerin artmasıyla ürün çeşitlerini artırarak savunma sanayiinde öne çıkan Katmerciler, şimdi de mayın koruma seviyesi artırılmış hareketi geliştirilmiş Hızır adlı 4x4 aracını tanıtıyor.Hızır’ın yanı sıra Katmerciler, inovatif yeni ürünleri kompozit seramik bazlı ileri teknolojinin kullanıldığı Nefer zırh sisteminin ilk tanıtımını da yine bugün başlayan 3. High-Tech Port by MÜSİAD Fuarı'nda gerçekleştiriyor. Kırsal ve kentsel alanlardaki çatışmalarda kullanılmasını öngördükleri araçlar için henüz devletten mayın korumalı araçlar için ihale almayan Katmerciler, talebin oluşacağı görüşünde.NATO STANDARTLARINDAKatmerciler İcra Kurulu Başkan Vekili Furkan Katmerci’nin verdiği bilgilere göre Hızır, güçlü muhabere aracı olarak tanımlanıyor. 4x4 konfigürasyonunda güvenlik güçlerinin operasyonel ihtiyaçlarına uygun olarak şirketin Ar-Ge merkezinde geliştirilen Hızır, NATO standartlarında, 9 personel kapasiteli, yüksek balistik, mayın ve el yapımı patlayıcılara koruma seviyesine sahip zırhlı taktik tekerlekli bir araç. 4x4 zırhlı devriye aracı Jeep’e giydirilen Nefer zırhlama sisteminde ise, son teknoloji kompozit ve seramik bazlı malzeme kullanıldı. Şirketin iddiasına göre bu zırhla araç tam yüksek koruma sınıfına sahip oluyor.Kaynak: Katmerciler'in Hızır'ı görücüye çıkıyor

http://www.borsatek.com/katmercilerin-hiziri-gorucuye-cikiyor-16577h.htm

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #8 : 10 Kasım 2016, 12:48:27 »
Vestel Savunma, High Tech Port'da MAM-L yüklü Karayel insansız hava aracını sergiliyor. Aracın azami kalkış ağırlığı 550 kg, yük kapasitesi 70 kg. Seyir hızı 80 knot olan Karayel 20 saat havada kalabiliyor. 22.500 feet irtifaya ulaşabiliyor.

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #9 : 10 Kasım 2016, 12:54:09 »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com