Gönderen Konu: INDODEFENCE 2016  (Okunma sayısı 2347 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
INDODEFENCE 2016
« : 21 Eylül 2016, 16:42:00 »
2-5 Kasım 2016'da  Endonezyada yapılacak.FNSS'in Pindad ile ortak tasarladığı hafif tankı için ilk gösterim yapılabilir.

http://www.indodefence.com/to-exhibit/list-of-exhibitor.html

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Indodefence 2016
« Yanıtla #1 : 07 Kasım 2016, 10:30:32 »
Indodefence 2016

Endonezya'da gerçekleştirilin savunma sanayi fuarına, yerli firmalarımızdan Otokar katılarak ürünlerini tanıttı.

Fuara katılan diğer firmamız da Roketsan...

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
Ynt: Indodefence 2016
« Yanıtla #2 : 07 Kasım 2016, 13:54:45 »
Aselsan fuarda yok sanıyordum ama galiba varmış,

Alıntı
ASELSAN, Endonezya ile İş Birliği Yapacak

4 Kasım 2016
 aselsan-indodefence
ASELSAN, 2-5 Kasım tarihleri arasında Endonezya’nın başkenti Cakarta’da düzenlenen INDODEFENCE fuarına katılıyor.

ASELSAN’ın İnternet sitesinden 4 Kasım’da yapılan açıklamada, fuarda, askeri ve profesyonel haberleşme sistemleri, stabilize silah sistemleri, tank modernizasyon ve hava savunma çözümleri, elektro-optik sistemleri, denizaltı çözümleri, elektronik harp ve radar sistemlerinin sergilendiği bildirildi.

Ayrıca fuar sırasında, Endonezya devlet firması PT LEN ile teknoloji transferi ve yerel üretimi de içeren iş birliğine yönelik bir niyet anlaşması imzalandı. İmza törenine Endonezya Savunma Bakanı başta olmak üzere, birçok bakan ve devlet yetkilisi katıldı. Anlaşmayı ASELSAN adına Yönetim Kurulu Üyesi Nazım Altıntaş ile Haberleşme ve Bilgi Teknolojileri Sektör Başkanı Yavuz Bayız imzaladı.

Fuarın ilk gününde ASELSAN standını Endonezya Başbakanı Muhammad Jusuf Kalla ve birçok ülkenin Savunma Bakanlığı ve Silahlı Kuvvetler temsilcileri ziyaret etti.

http://www.milscint.com/tr/aselsan-endonezya-ile-is-birligi-yapacak/

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
Ynt: INDODEFENCE 2016
« Yanıtla #3 : 07 Kasım 2016, 16:56:24 »
Roketsan şu umtaş maketlerini biraz düzeltsin oyuncak gibi şeyleri fuar fuar gezdirmesin artık Fuar maketlerin de lütfen roket gövdesi mümkün ise gerçek olsun içini boşalt koy ona baksın insanlar. Makete dokunuyorsun bırak dokunmayı yaklaşıyorsun bildiğin odun çıkıyor. SOM maketi filan neydi öyle parklardaki ayı yoki maketleri gibi. Oysa güzel aliminyum bir gövde olsa önündeki o cam kısımlar filan da güzel kaplamalı filan cam olsun içine koyacağın tarayıcıyı maket yap belli belirsiz oda görünsün metal ışıltısı filan görünsün perçinleri olsun saç kenarları filan olsun. Olmaz öyle şey diyeceğim belki gizli saklı konular filan diycem ama mesela Aselsan ın getirdiği torpida gerçek gövdeydi mesela yada idef de ki Amerikan füzeleri gerçek gövdeydi. Aselsan ve roketsan şu saçma maketleri münkün olduğunca gerçekleri ile değiştirsin. Yani gövdeleri gerçek olsun
Şu resimdeki roket makete bakın ne iğrenç oyuncak gibi.  Önündeki o cam olması gereken yer nedir öyle rezillik yani maket bile değil bence bu
Alttaki cirit güzel mesela dimi
« Son Düzenleme: 07 Kasım 2016, 17:00:28 Gönderen: serkan »
beğen

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #4 : 07 Kasım 2016, 18:00:14 »
UMTAS: Uzun Menzilli Tanksavar Sistemi.
UMT Anonim Şirketi değil!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #5 : 07 Kasım 2016, 22:35:53 »