DEFENCETURK > İstekleriniz, Önerileriniz ve Merak Ettikleriniz

Hollanda Apache helikoter mastı

(1/1)

AVCI:
Fotoğraftaki Apache helikopteri Hollanda'ya ait ancak ana rotorun üstünde Amerikan Apachelerindekinden farklı bir sistem var bunun hakkında bilgisi olan varmı acaba.

RekarnO:
Bilmiyorum ama bende bisey sorabilirmıyım. pallerın uzstunde neden bu tur balonumsu sey yok
yanı radar..

AVCI:
Fazlaca merak ettiğimden ben araştırdım ve buldum.Recep senin koyduğun fotoğraftada açıkca belli oluyor longbow radarın altında benim bahsettiğim parça.Bu aparat D model apaçilerin mastına Longbow radarın takılabilmesi için gerekli donanımı taşıyor.Kısacası bu aparatın üstüne radar takılıyor.Benim zannettiğim gibi bir flir yada optik başka bişey değilmiş.

RekarnO:

--- Alıntı yapılan: AVCI - 11 Haziran 2009, 17:17:38 ---Fazlaca merak ettiğimden ben araştırdım ve buldum.Recep senin koyduğun fotoğraftada açıkca belli oluyor longbow radarın altında benim bahsettiğim parça.Bu aparat D model apaçilerin mastına Longbow radarın takılabilmesi için gerekli donanımı taşıyor.Kısacası bu aparatın üstüne radar takılıyor.Benim zannettiğim gibi bir flir yada optik başka bişey değilmiş.

--- Alıntı sonu ---

Yani ben şimdi soruya soruyla mı cevap verdim  ??? :o

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git