Gönderen Konu: Fırat Kalkanı Operasyonu  (Okunma sayısı 105699 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Münbiç’e doğru gideceğiz
« Yanıtla #530 : 23 Kasım 2016, 09:32:53 »
Hep yalan dolan,artık hükümet de inanmıyor bunlara sanırım

İnanması mümkün değil! Batıya ilerlemeye çalışıyorlar çünkü.
Erdoğan aynen şunları söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Münbiç’e doğru gideceğiz
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Fırat Kalkanı harekatında Münbiç'e doğru gideceğiz" dedi.
Detay Haber | 22.11.2016 - 14:55
Haberler Gündem

Türkiye'nin Yeni Güvenlik Konsepti Konferansı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Başta ABD olmak üzere Batılılara söyledik. Terörden arındırılmış kuzeyde bir bölge dedik. Evet doğru söylüyorsunuz dediler ama bizimle birlikte hareket etmediler" dedi.

EL BAB'I KUŞATTIK
"Şu anda biz El Bab’a dayandık. Batıdan da El Bab’ı kuşattık." diyen Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü:

MÜNBİÇ'E DOĞRU GİDECEĞİZ
"Yetmez oradan da Münbiç’e doğru gideceğiz. Mümbiç’te PYD var YPG var. Onlar oradan gitsinler dedik. Gidecekler dediler. Biz tamamen orayı boşaltmalarını istiyoruz. Neden? Orası Arapların toprakları. Biz Türkiye olarak gidip oraya yerleşecek değiliz. DEAŞ ile mücadelede kararlı mısınız? Rakka’ya da birlikte müdahale edelim. Ne işin var senin terör örgütüyle?

SİNCAR, TELAFER'İ DE KONTROL ALTINA ALMAMIZ LAZIM
Sincar, Telafer çözülmezse bizim için sıkıntılı. Buraları bizim kontrol altına almamız lazım. Koalisyon güçleri ile biz bunu yapamıyorsak nasıl devletiz bi? Yazıklar olsun bize."

http://www.ensonhaber.com/cumhurbaskani-erdogan-munbice-dogru-gidecegiz-2016-11-22.html
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
El Bab'ı kuşatan ÖSO böyle görüntülendi
« Yanıtla #531 : 23 Kasım 2016, 14:54:59 »
El Bab'ı kuşatan ÖSO böyle görüntülendi

Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında terör örgütü DEAŞ'ın kontrolündeki El-Bab'a ilerleyen Özgür Suriye Ordusunun (ÖSO) ulaştığı son noktadaki mevziler görüntülendi.

AA ekibinin kaydettiği görüntülerde, Fırat Kalkanı Harekatı'nda kritik öneme sahip Halep'in El-Bab ilçesini terör örgütü DEAŞ'tan kurtarmak isteyen Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) destekli ÖSO birlikleri,bölgeye askeri personel, araç ve silah takviyesini sürdürüyor.

Yoğun çatışmaların yaşandığı bölgede, ÖSO mensuplarının ele geçirdiği son noktalardan biri olan El-Bab ile Al-Azrak arasındaki mevzilerden ağır silahlar ve havan saldırılarıyla gerçekleştirdiği kuşatmayı kırmak ve kontrolü elinden bırakmak istemeyen DEAŞ üyeleri, şehri 2 kilometre dışarıdan çevreleyen kontrol noktalarına konuşlandırdığı keskin nişancılar ve doçkaların yanı sıra zaman zaman havan saldırılarıyla ÖSO birliklerini püskürtmeye çalışıyor.

ÖSO birlikleri, çatışmaların özellikle akşama doğru yoğunlaştığı bölgede, El-Bab'daki sivillerin zarar görmemesi için ihtiyatlı ilerliyor. Bölgedeki terörist varlığının kısa süre içerisinde bertaraf edilmesi hedefleniyor.

http://www.hurriyet.com.tr/galeri-40285989

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Ynt: Fırat Kalkanı Operasyonu
« Yanıtla #532 : 23 Kasım 2016, 15:03:59 »
ANHA haber ajansına göre Menbiç'in batısındaki çatışmalarda PYD militanları, üç Türk tankını imha etmiş! Doğru olup olmadığı yakında ortaya çıkar. ÖSO, pydnin son günlerde ele geçirdiği alanlarda kontrolü sağlamaya başladı. Çatışmalar devam ediyor.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #533 : 23 Kasım 2016, 15:44:22 »

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #534 : 11 Mayıs 2018, 20:05:32 »
Fırat Kalkanı Harekatı'nda kurtardığımız El-Bab bölgesindeki yerel halk ile Türk askeri arasında gerilim...
Gündüz saatlerinde ÖSO'ya bağlı Hamza Tugayı askerleri Türk hastanesini basıyor ve daha sonra Türk askerinin hastaneyi basan şahısları gözaltına almasıyla sokaklardaki eylemler başlıyor...

https://www.youtube.com/watch?v=E1ogLoLiAdg

Tarih olarak 5-6 gün öncesine ait bir görüntü.. Farkındalık yaratmak adına paylaşıyorum...
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı BATTLESTAR

• 2018 ve 2019 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 315
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #535 : 11 Mayıs 2018, 20:56:42 »
Fırat Kalkanı Harekatı'nda kurtardığımız El-Bab bölgesindeki yerel halk ile Türk askeri arasında gerilim...
Gündüz saatlerinde ÖSO'ya bağlı Hamza Tugayı askerleri Türk hastanesini basıyor ve daha sonra Türk askerinin hastaneyi basan şahısları gözaltına almasıyla sokaklardaki eylemler başlıyor...

Tarih olarak 5-6 gün öncesine ait bir görüntü.. Farkındalık yaratmak adına paylaşıyorum...

Desene ajanlar sahaya inmiş.
Savaş Var Denildiğinde Biz;

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #536 : 11 Mayıs 2018, 22:04:05 »

Desene ajanlar sahaya inmiş.
ortalığı karıştırmaya çalıştıkları belli bunu yapan örgüt bir an önce etkisiz hale getirmek lazım yoksa ortalık çok kötü karışır araplar galyana gelmeye müsait  malum
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR

Çevrimdışı Canik

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -27
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #537 : 11 Mayıs 2018, 22:19:56 »

Orada bir asayiş olayı olmuştur askerimizde destek vermeye girmiştir halk oradaki suçlu şahsi linç etmeye çalışırken askerlerimizde linci engelleyip asayiş  huzuru temin etmek için olaya müdahale etmiştir...Bu videodan her sonuç çıkar ama sizin olayı sunuş sekliniz çok siyaset kokuyor.

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #538 : 11 Mayıs 2018, 22:32:28 »
Canik venezuella iktidarına laf etsek ucu başı bu iktidara değecek diye buhranlar geçiren adamsın kasma kendini ...Nerde siyaset bu haberde ?  Askere anıran davarlardan biri eliyle topragı işaret edip "burası suriye" benzeri laflar ediyordu. Kaldıki ÖSO içerisinde abd ve bae destekli birçok grup var. Biz ne siyaseti yapmışız adamlar bildiğin anırıyor orda. Türk askeri asayişi sağlıyor. Hadi diyelim olay senin dediğin gibi Türk askerini manav mı sandılarda iki kilo domates ister gibi gözaltındaki adamı istiyolar. oranın halkı olabilirsin ama orayı kurtarmak için canını veren askere saygılı olacaksın. ağzını açarken iki kez düşüneceksin ve yemin ediyorum bu paylaşımı yaparken aklıma iktidarın i'si bile gelmemişti. Sadece askerime anırmaları zoruma gitti.
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2018, 01:00:18 Gönderen: Yabgu »
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı Canik

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -27
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #539 : 13 Mayıs 2018, 17:01:52 »
Canik venezuella iktidarına laf etsek ucu başı bu iktidara değecek diye buhranlar geçiren adamsın kasma kendini ...Nerde siyaset bu haberde ?  Askere anıran davarlardan biri eliyle topragı işaret edip "burası suriye" benzeri laflar ediyordu. Kaldıki ÖSO içerisinde abd ve bae destekli birçok grup var. Biz ne siyaseti yapmışız adamlar bildiğin anırıyor orda. Türk askeri asayişi sağlıyor. Hadi diyelim olay senin dediğin gibi Türk askerini manav mı sandılarda iki kilo domates ister gibi gözaltındaki adamı istiyolar. oranın halkı olabilirsin ama orayı kurtarmak için canını veren askere saygılı olacaksın. ağzını açarken iki kez düşüneceksin ve yemin ediyorum bu paylaşımı yaparken aklıma iktidarın i'si bile gelmemişti. Sadece askerime anırmaları zoruma gitti.
Üstüne kuş pislese ...  CB nin yanlış politikalarının sonucudur   diyebilecek  adamsın   ;D