Gönderen Konu: Fırat Kalkanı Operasyonu  (Okunma sayısı 106917 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Ynt: Fırat Kalkanı Operasyonu
« Yanıtla #400 : 05 Ekim 2016, 16:20:52 »
Bu arada Türk Özel Kuvvetleri ile ÖSO'nun birlikte Aktarin'e operasyon başlattığı haberleri geliyor.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #401 : 05 Ekim 2016, 21:58:28 »

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #402 : 06 Ekim 2016, 06:24:31 »
Buraya yazıyorum arkadaşlar 40 yaşın altındaki herkesi askere alacaklar bu gidişle. Hazırlıklı olun, göbekleri eritin, form tutun bence
beğen

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #403 : 06 Ekim 2016, 14:15:23 »
Dün Türk Hava Kuvvetlerinin Aktarin'i bombaladığı haberleri arasında bu fotoğraf da vardı...

Bugün yine bombardımana devam edilmiş.

Çevrimdışı chngr

• DefenceTurk
  • *
  • -27
« Yanıtla #404 : 06 Ekim 2016, 14:44:43 »
Buraya yazıyorum arkadaşlar 40 yaşın altındaki herkesi askere alacaklar bu gidişle. Hazırlıklı olun, göbekleri eritin, form tutun bence
Yakında mezun olacağım uzatsam mı okulu acaba? Ama sanmıyorum 40 yaşının altındaki herkesi askere alacaklarını herkesin işi var gücü var başka bir çözüm bulurlar mesela askerliği uzatırlar yeni sözleşmeli personel alırlar...

Çevrimdışı bostancıbaşı

• DefenceTurk
  • *
  • 17
« Yanıtla #405 : 06 Ekim 2016, 15:02:16 »
80 milyonluk bir ülkede 40 yaş altı herkesi askere alsalar 20-40 arası sadece erkekler bir  7-10 milyon arası çıkar
o kadar askeri ne yapacak acaba arkadaş biraz mübalağa ederek şaka yapmış galiba

iş o raddeye gelirse iş güç falan Hak getire
herkes memlekete sahip çıkacak
kimi askerde kimi hastanede fabrikada okulda icap ederse cephede
bakınız kaçınca

bknz. suriye ortada

« Son Düzenleme: 06 Ekim 2016, 15:06:21 Gönderen: bostancıbaşı »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #406 : 06 Ekim 2016, 17:10:42 »
Sonunda TSK ve OSÖ Aktarin'i ele geçirdi!  :o :D
Ancak kentte çatışmalar devam ediyor!

« Son Düzenleme: 06 Ekim 2016, 17:11:31 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #407 : 08 Ekim 2016, 11:18:33 »
Bugün gelen haberlere göre, eğer doğruysa Işid; Aktarin, Kaptan, Mazarae Ala ve Aziziye'de kontrolü tekrar ele geçirmiş!  ???

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #408 : 08 Ekim 2016, 11:29:59 »

Lozan'ı tartışmaya açıp Yunan adalarına, Musul'a, Suriye'ye göz dikiyoruz. Yerli sermayemiz beslenebilmek için genişlemek istiyor, siyasal iktidar da buna teşne oluyor. Sonu illaki buna varacaktır.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı kugos

• DefenceTurk
  • *
  • 4
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #409 : 08 Ekim 2016, 13:39:51 »
  Türkiye'nin gücü kendini ve kısmen yakın çevresini koruyacak kadardır, Dışarı taşarsak, hem de ağır abilerin tepindiği coğrafyalarda, üzülürüz.