Gönderen Konu: Typhoon MRAP  (Okunma sayısı 2050 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Typhoon MRAP
« : 06 Ağustos 2016, 17:08:03 »
Typhoon MRAP

Rusya Federasyonu Savunma Bakanlığı web sitesi yeni çok fonksiyonlu Typhoon mayına dayanıklı aracı ilk defa tanıttı.

Typhoon, KAMAZ tarafından tasarlanan ve üretilen mayına dayanıklı bir araç. Yeni nesil 6 × 6 zırhlı araç; keşif, gözetleme, komuta ve kontrol, personel taşıma, mühendis keşif, tıbbi tahliye, nükleer, biyolojik ve kimyasal (NBC) keşif ve gözetleme, ateş desteği, özel saldırı ve silahlı eskort görevlerinde kullanılabilir. Savaş ortamlarında diğer araçlarla birlikte konvoy halinde asker, tıbbı techizat ve diğer ekipmanları taşımak için kullanılabilir. Böylelikle üksek tehdit içeren ortamlarda askerler için önemli ölçüde koruma sağlar.

Yeni zırhlı araç JSC "NPO Electromashina" tarafından tasarlanan bir uzaktan kumandalı silah istasyonuna sahip. Bu zaktan kumandalı silah istasyonuna 7,62x54R PKT ile birlikte 12.7mm NSVT veya AGS-30 bomba atar monte edilebiliyor. Modül ağırlığı, silah ve mühimmata bağlı olarak 150-170 kg ulaşabilir.

DefenceTurk.com
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Ynt: Typhoon MRAP
« Yanıtla #1 : 13 Eylül 2016, 17:13:10 »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com