Gönderen Konu: BMD-4M  (Okunma sayısı 2026 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
BMD-4M
« : 19 Temmuz 2016, 13:29:52 »
BMD-4M

Volgograd Machine-Building Enterprise Şirket Müdürü Fizuli Seifedov; Rusya'nın zırhlı araç üreticisi Kurganmashzavod'un 2016 yılının ilk yarısında Savunma Bakanlığı'na 33 BMD-4M havadan taşınabilen savaş araçlarını teslim ettiğini duyurdu. Volgograd Machine-Building Enterprise, Kurganmashzavod'un alt koludur.

Seifedov; "Devletin savunma siparişlerine uygun olarak 18 BMD-4M aracı 2016 yılında hava indirme birimlerine teslim edildi. Ayrıca teknik şartname ve sözleşme hükümlerine uygun olarak üretilmiş başka 15 BMD-4M havadan taşınabilen savaş aracı da kabul ve sevkiyat için hazır." dedi.

BMD-4M havadan taşınabilir savaş araçlarının seri üretimi 2015 yılında başlamıştır.

DefenceTurk.com
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Ynt: BMD-4M
« Yanıtla #1 : 28 Ekim 2018, 11:13:57 »

Tamam araç hafif zırhlı da, bir ağaca takılıp da pert olmaz ki ama... ;D ;D
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com