Gönderen Konu: FETÖ  (Okunma sayısı 67731 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Obama'dan flaş Türkiye açıklaması
« Yanıtla #100 : 22 Temmuz 2016, 20:30:50 »

REUTERS
22 Temmuz 2016 - 19:45Son Güncelleme : 22 Temmuz 2016 - 20:07

ABD Başkanı Barack Obama Türkiye'deki darbe girişimine dair flaş açıklamalarda bulundu. Obama "ABD'nin, Türkiye'deki darbe girişimiyle ilgisi olduğu yönündeki tüm iddialar asılsızdır" dedi.

Obama, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ABD'nin demokratik yollarla seçilmiş hükümeti desteklediğini belirtrti.

Ayrıca Obama, demokrasiyi devirmeye yönelik girişimlere şiddetle karşı çıktığını aktardı. Obama, "ABD'nin darbeden daha önce haberdar olduğu bilgisi tamamen yanlış. Bu tür dedikodular Türkiye'deki ABD vatandaşlarını tehlikeye sokuyor" dedi. Obama, her türlü iade talebinin  ABD'nin yasal süreçlerini takip edeceğini aktardı.

Obama, "Gülen'in iadesiyle ilgili süreç hukuka uygun şekilde ilerleyecek; karar verici ben değilim" dedi.

Öte yandan Obama, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Gülen'in, başarısız darbe girişiminde dahli olduğunu düşünüyorsa kanıt sunması geretiğini söylediğini aktardı.

Obama IŞİD karşıtı koalisyonda Türkiye ile varılan mutabakatta bir değişikliğin olmamasının önemli olduğunu kaydetti.

http://www.hurriyet.com.tr/obamadan-flas-turkiye-aciklamasi-40164033
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
Ynt: Türkiye'de Darbe Kalkışması Yapıldı
« Yanıtla #101 : 22 Temmuz 2016, 21:17:36 »
Mustafa Kemal Atatürk' ün büyüklüğünü her geçen gün daha iyi anlayabiliyoruz. Ne diyor du;

'' Türkiye Cumhuriyeti, şeyhler, dervişler, müritler ve mensuplar memleketi olamaz;
en doğru, en hakiki yol, medeniyet yoludur. Medeniyetin emir ve isteklerini yapmak, insan olmak için yeterlidir.”

Ne kadar doğru ve güzel bir sözdür- Bugünlerde daha iyi idrak ediyoruz.

Bir şıh' a, şeyh' e, dervişe' e müritlik etmek; mensubiyet duygusu ile bağlanmak insan olana yakışmaz diyor. İllaki bir tarikata bağlanacaksak; en doğru, en hakiki tarikat medeniyet tarikatıdır. İnsan olmak için medeniyet tarikatına bağlı olmak yeterlidir- diyor. Muhteşem bir tespittir.

Neticede insanı hayvandan ayıran şey nedir diye sormuş olsalar; doğru cevaplardan birisi de elbette çağdaşlıktır, medeniyettir, uygarlıktır. Bir maymunun, kedinin, horozun, sığır sürüsünün medeniyet yarattığı, uygarca hareket ettiği görülmüş müdür (!)

Kula kulluk edenlerde, olmayacak kişilere mensubiyet duygusu ile bağlı olanlarda vatan, millet, bayrak, din, iman duygularının saptırılmış olduğunu; her insanda olması gereken genel ahlâk kurallarından ise mahrum olduklarını söylemeye bile hacet yoktur.

Çevrimdışı TCG Dumlupınar

• DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #102 : 22 Temmuz 2016, 21:26:42 »

Neticede insanı hayvandan ayıran şey nedir diye sormuş olsalar; doğru cevaplardan birisi de elbette çağdaşlıktır, medeniyettir, uygarlıktır. Bir maymunun, kedinin, horozun, sığır sürüsünün medeniyet yarattığı, uygarca hareket ettiği görülmüş müdür (!)

Görülmüştür... evrimciler diğer bir adıyla ateistler. Maymundan geldiğimizi söylüyorlar ya...

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #103 : 22 Temmuz 2016, 21:32:42 »

Görülmüştür... evrimciler diğer bir adıyla ateistler. Maymundan geldiğimizi söylüyorlar ya...

:) farklı bir bakış açısı oldu- teşekkür ederim.

Hadi ateistler için dediğinizi doğru kabul edelim;
peki sığır sürüsünden evrim geçiren olmuş mu ?

Çevrimdışı TCG Dumlupınar

• DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #104 : 22 Temmuz 2016, 21:35:43 »
Oda var aha bu fetöcüler otlak dar gelmiş. :)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #105 : 22 Temmuz 2016, 21:57:27 »
Oda var aha bu fetöcüler otlak dar gelmiş. :)

Akşam akşam... ;D ;D ;D ;D

Otlaktan çıkıp orduya yerleşmelerini anlatan gerçek bir hikaye...

Alıntı
az kaldı az...

yıllar evvel bu adamlar yüzünden hayatım karardığında arkadaşlarım "sen merak etme hak yerini elbet bulur" falan derlerdi. harp okulu'ndan henüz ayrılmıştım o zaman, daha doğrusu ayrılmak zorunda kalmıştım. mal gibiydim lan, boş boş olanları anlamaya çalışıyordum. 10 yaşından beri hayalini kurduğum mesleği ellerimden aldılar. ne yapacağımı bilmiyordum...

Devamı için >> https://eksisozluk.com/entry/61869413

Acaba kaç uyarı yapıldı! >> http://cokizlenen.xyz/bu-fethullah-gulen-basiniza-bela-olacak-kamer-gencle-dalga-gecmek-yerine-dinleseydiniz-bunlar-basimiza-gelmezdi-1
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2016, 22:38:59 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Darbeci askerler düğündeki generalleri böyle gözaltına almış
« Yanıtla #106 : 22 Temmuz 2016, 22:21:13 »

Hürriyet Haber
22 Temmuz 2016 - 18:24Son Güncelleme : 22 Temmuz 2016 - 18:30

15 Temmuz darbe girişimi sırasında Muharip Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Mehmet Şanver'in kızının, İstanbul Moda Deniz Kulübü'ndeki düğününde bulunan Hava Kuvvetleri Komutanı ve üst düzey 10 generalin darbeci askerler tarafından gözaltına aldıkları görüntüler ortaya çıktı.

http://www.hurriyet.com.tr/darbeci-askerler-dugundeki-generalleri-boyle-gozaltina-almis-40163946

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Üsteğmen Kafkas: Partigöç, Akın Öztürk'ü Arayıp 'Siz de Akıncı'ya Geçin' Dedi

Genelkurmay Başkanlığı'nda darbe girişimine tanıklık eden ve ifade veren Üsteğmen Fahri Kafkas, hainlik gecesini ayrıntılarıyla anlattı.

15 Temmuz darbe girişimi sırasında Genelkurmay Karargâhı'nda yaşananlara tanıklık eden Genelkurmay Destek Kıtaları Grup Komutanlığı'nda takım komutanı olan Üsteğmen Fahri Kafkas'ın ifadesi ortaya çıktı. Kafkas, o gece komuta katında yaşananları Genelkurmay Görüntü İzleme Merkezi'nde saniye saniye izledi.

BİLGİ SAHİBİ SIFATIYLA İFADESİNE BAŞVURULDU

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nca 'bilgi sahibi' sıfatıyla ifadesine başvurulan Kafkas, saat 21.30 sularında karargâhın 1-A Kapısı'nda görevli Uzman Çavuş Serkan'ın, tabur komutanlarını anons ederek, Emir Subayı Levent Türkkan'ın 1-A Kapısı'nda hiçbir rütbeli personel kalmaması talimatını ilettiğini söyledi.

"GÖRÜNTÜ İZLEME MERKEZİNE GELMEMİ İSTEDİ"

Türkkan'ın talimatının ardından başlarında bir kurmay albay olan 25-30 kişilik Özel Kuvvetler timinin yanından geçerek, 1-A Kapısı'ndan komutan katına girdiğini belirten Kafkas, "Tabur komutanımız Hasan Yücel, telsizle Görüntü İzleme Merkezi'ne gelmemi istedi.

"YAŞANANLARI İZLEMEYE BAŞLADIK"

Tabur komutanım olağandışı bir durum olduğunu düşünerek Görüntü İzleme Merkezi'ne gelip görüntüleri takip ettiğini söyledi. İçeride Destek Kıtaları Grup Komutanı Albay Cengiz Aydın da vardı, kapıyı içeriden kilitledik ve komuta katında yaşananları izlemeye başladık" diye konuştu.

Kafkas, o geceyi şöyle anlattı:

"TATBİKAT OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜK"

Genelkurmay Başkanı'nın karargâhında Tümgenaral Mehmet Dişli, Tuğgeneral Mehmet Partigöç, Albay Ramazan Gözel, Yarbay Levent Türkkan, Yarbay Oktan Felekoğlu, Yarbay Bünyamin Tüneri'yi gördüm. Bu şahısların sürekli konuşarak gezmesi dikkatimi çekti. 25-30 kişilik Özel Kuvvetler ekibi katlara dağıldı. Genelkurmay Başkanı'mızın koruma ekibi ile Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Tuğgeneral Ertuğrulgazi Özkürkçü'nün ellerinin ve gözlerinin bağlı olduğunu gördüm. İlk başta tatbikat olduğunu düşündük.

"KKK KOMUTANI ÇOLAK YERE SERİLDİ"

Bir müddet sonra Kara Kuvvetleri Komutanı (KKK) Salih Zeki Çolak ve KKK Kurmay Başkanı İhsan Uyar, araçla karargâh kapısına geldi. İkisi de araçtan iner inmez Özel Kuvvetler tarafından yere serildi ve elleri arkadan bağlandı. Kalabalık olmasından dolayı nereye götürdüklerini tespit edemedim.

'KOMUTANLAR TUTUKLANACAK' YALANI

Bir süre sonra Partigöç ile Yarbay Gökhan Eski, Görüntü İzleme Merkezi'ne geldi. Kapıyı çaldılar, açtık ve içeri girdiler. Partigöç cep telefonu ile mesajlaşıyordu. Grup Komutanı Cengiz Aydın durumun ne olduğunu sorunca Partigöç, "Yaklaşık 1 haftadır komutanlarımızın güvenliğiyle ilgili duyumlar aldık. Hükümet tarafından tutuklanacağını duyduk. Onlardan önce hareket edip komutanlarımızı güvenli yere sevk edeceğiz. Komutanları tahliye ettikten sonra halk galeyana gelebilir. Genelkurmay çevresinin emniyetinin sağlanması gerekiyor" dedi.

"ZORLAMA OLMADI"

Bir süre sonra Partigöç ve Eski gitti. Görüntüleri takip ettiğimiz sırada Genelkurmay Başkanı'mızın komuta katından tahliye edildiğini gördüm. Etrafı Özel Kuvvetler tarafından çevrelenmiş şekilde binadan çıktı. Elinde kepi ve montu vardı, herhangi bir zorlama olmadı. Genelkurmay 2. Başkanı'nın nasıl dışarı çıkarıldığını göremedim.

"AKIN ÖZTÜRK'Ü ARADI"

Partigöç, tekrar Görüntü İzleme Merkezi'ne geldi. Genelkurmay Başkanı'nı emniyetli bir yere tahliye ettikleri söyledi. Bu sırada Partigöç, YAŞ üyesi Akın Öztürk'ü arayarak, "Komutanı Akıncı Üssü'ne tahliye ettik, siz de oraya geçin" dedi. Görüşmeyi sonlandırdıktan sonra grup komutanımıza halkın karargâha girme ihtimaline karşı çevre emniyetinin sağlanması gerektiğini söyledi. Çıkarken de pide-fırın bölgesinde kollarından bağlanmış er ve birkaç rütbeli personelin Özel Kuvvetler personeli tarafından bekletildiğini söyleyerek, "Ben şimdi talimat veriyorum, onları bırakacaklar, siz bunları tabura güvenli bir şekilde götürürsünüz" dedi.

"SİPER ALDIK"

Hava aydınlanana kadar Hizmet Taburu'nda bekledik. Gün ağardıktan sonra hasar tespiti yapmak üzere tabur komutanım Yücel ile birlikte komuta katına gittik. Genelkurmay Başkanı'nın emir subayının odasında daha önce paralel yapılanmadan işlem yapılan Albay Muharrem Öztürk'ü gördük ancak yanına gitmeden dışarı çıktı. Yücel ile Genelkurmay Başkanı'nın tahliye edilmediği, darbe girişimi olduğu sonucuna vardık. Hizmet Taburu'na gidip istişare yaptık, tüm er ve erbaşları tahliye etmemiz gerektiğini düşündük. Grup komutanımız Cengiz Aydın'a durumu bildirdik. Bunun üzerine Genelkurmay'ın 5 No'lu kapısına yaklaşık bin askeri yönlendirdik ve polisle koordineli tahliyelerini sağladık.(Kaynak: Habertürk)

http://www.sondakika.com/haber/haber-ustegmen-kafkas-partigoc-akin-ozturk-u-arayip-8638868/

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Ünal: Akın Paşa Yalan Söylüyor, Genelkurmay'ın Açıklaması da Doğru Değil

15 Temmuz gecesi Moda Deniz Kulübü'nde rehin alınan Hava Kuvvetleri Komutanı Abidin Ünal, personelini topladı, olay gününü anlattı.

15 Temmuz FETÖ darbe girişimi gecesi Muharip Hava Kuvveti ve Hava Füze Savunma Komutanı Korgeneral Mehmet Şanver'in kızının düğünü için bulunduğu Moda Deniz Kulübü'nde rehin alınan Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal, personelini karargahta topladı. Darbe girişiminde yaşananları öfkeyle ve kızgınlıkla anlattı.

Org. Ünal, Hava Kuvvetleri'ni FETÖ'den temizlemeye and içti. Ünal'ın personeliyle paylaştığı bilgilere göre olay şöyle gelişti:

ERBİLGİN'İN EŞİ SORDU

Abidin Ünal, darbe girişimine yönelik hareketlilikten, darbeci askerlerin gözaltına aldığı Korgeneral Fikret Erbilgin'in eşinden gelen telefonla haberdar oldu. Erbilgin'in eşi, panikle Ünal'ın eşini arayarak Erbilgin'in neden gözaltında olduğunu öğrenmeye çalıştı. Ünal, bunun üzerine saat 21.30'da Genelkurmay Karargahı'nı arayarak Org. Hulusi Akar ile görüşmek istedi ancak Akar'ı olay gecesi derdest edenler arasında bulunan emir subayından, "Şu an toplantı halinde, müsait olunca görüştüreceğim" yanıtını aldı. Ünal'a o gece Karargah'tan kimse dönüş yapmadı.

İKİNCİ HELİKOPTER İNDİ

Saat 23.00 sıralarında Moda Deniz Kulübü'ne bir helikopterle gelen askerler Org. Ünal'a, "Güvenliğiniz tehlikede, sizi korumaya almamız lazım" diyerek komutanı götürmeye çalıştı. Ancak Ünal, helikoptere binmedi ve askerleri uzaklaştırdı. İlk helikopter ayrıldıktan sonra saat 24.00'te Moda Deniz Kulübü'ne ikinci helikopter indi.

DERDEST EDİLDİ

Org. Ünal, Korg. Şanver ve diğer bazı generaller darbeci subaylar tarafından derdest edilerek Akıncılar'a götürüldü. Akıncılar'da Ünal'ı, bir önceki Hava Kuvvetleri Komutanlığı Genel Sekreteri Kurmay Albay Ahmet Özçetin karşıladı.

"AKINCI ÜSSÜ'NÜ VURUN"

Org. Ünal, Akıncı Üssü'nde bir odaya kapatıldı. Başına da bir muhafız dikildi. 16 Temmuz günü saat 12.00 sıralarında darbe girişiminin başarısız olduğu anlaşılınca odadaki muhafız durumdan korkarak cep telefonunu Orgeneral Ünal'a verdi. Telefonunu alan Ünal'ın ilk talimatı, "Akıncı Üssü'nü vurun" oldu. Üssün savaş uçaklarıyla bombalanmasının ardından saat 16.00 sıralarında darbe girişimi bitirildi, Akıncı Üssü ele geçirildi.

"AKIN PAŞA'YA GÜVENMİYORUM, GENELKURMAY'IN AÇIKLAMASI DOĞRU DEĞİL"

Alınan bilgiye göre Abidin Ünal, personeline, darbe girişiminden tutuklanan ve Genelkurmay Başkanlığı açıklamasıyla aklanmaya çalışılan YAŞ Üyesi Akın Öztürk hakkında da "Ona güvenmiyorum" dedi. Ünal, "Akın Paşa kesinlikle doğru söylemiyor. Genelkurmay'ın açıklaması da doğru değil. Hiçbirine kefil değilim. Güvenecek kimse kalmadı" ifadelerini kullandı.

"YA SİYAHSINIZ YA BEYAZ"

Hava Kuvvetleri'nde FETÖ üyesi asker bırakmamaya and içen Ünal, personelini şu sözlerle uyardı: "Gri yok. Siyah ya da beyaz var. Ya siyahsınız ya beyaz. Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nda 20 bin personel var. Gerekirse 10 bin kişi ile çalışırım ama 1 tane bile FETÖ'cü kalmayacak."

Kaynak: Yeni Şafak
http://www.sondakika.com/haber/haber-hava-kuvvetleri-komutani-akin-pasa-dogru-8638891/

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Erdoğan'dan Hakan Fidan'a: Çok Kötü Sınav Verdiniz
« Yanıtla #109 : 23 Temmuz 2016, 09:21:50 »
Erdoğan'dan Hakan Fidan'a: Çok Kötü Sınav Verdiniz

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, MİT Müsteşarı Hakan Fidan'a "Çok kötü sınav verdiniz" dediği, Fidan'ın da "Ne emrederseniz onu yapmaya hazırım" yanıtı verdiği öğrenildi.

Darbe girişiminin ardından en çok tartışılan konuyu, MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ın durumu oluşturuyor. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, katıldığı televizyon programlarında istihbarat zafiyeti olduğunu kendisine de söylediğini dile getirirken, bir gün önce Erdoğan ile Fidan arasında ilginç bir diyalog geçtiği öğrenildi.

GÖREV İHMALİ TARTIŞMALARI

Darbe girişimi ihbarı üzerine Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ı arayıp saat 16.00'da toplantı düzenleyen ve önlemleri görüşen Fidan'ın ondan sonraki süreçte Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ı aramakta gecikmesi, 'görev ihmali' tartışmasını beraberinde getirdi.

"SÜRECİ YÖNETEMEDİNİZ, ÇOK KÖTÜ SINAV VERDİNİZ"

El Cezire televizyonu ve Reuters haber ajansına verdiği röportajlarda darbe girişimini eniştesinden öğrendiğini söyleyen Erdoğan, edinilen bilgiye göre Fidan'a, "Süreci yönetemediniz, çok kötü sınav verdiniz" dedi. Fidan'ın ise "Ne emrederseniz onu yapmaya hazırım" yanıtı verdiği öğrenildi.

Erdoğan'ın TSK, MİT ve diğer istihbarat birimlerinde görev değişikliği planladığı, ancak, 'geçiş süreci'nde yeni zafiyet yaratmamak için aceleci davranmayacağı dile getirildi.

CİDDİ BİR KARAR

Parti içinde bazı kurmaylar, "Fidan'ı başarısız diye eleştirirken, yerine getirilecek isimle ilgili emin olmak gerekiyor. Hem daha başarılı olacağına, hem de güvenilir olacağına dair doğru tespit yapmak lazım. Bu çok ciddi bir karar. Cumhurbaşkanı bu nedenle bir süre daha bekleyecek" değerlendirmesinde bulunuyor.

İSTİHBARAT ZAFİYETİ VAR

Bazı parti kurmayları ise " Cumhurbaşkanı YAŞ'la birlikte bir dizi görevden almaya karar verecek. Daha fazla beklemeyecek. Bunlardan biri de Fidan olacak. Fidan'la ilgili sorun ilk kez yaşanmıyor. Açık bir istihbarat zafiyeti var. MİT'e bilgi öğlen geliyor, öğleden sonra Genelkurmay'a gidiyor, toplantı yapıyor. Saat 21'den önce kendisine ulaşılamıyor. Cumhurbaşkanı saat 15.00 gibi eniştesinden gelen telefonla 'bir hareketlilik' olduğunu öğreniyor" diye konuştu.

İSTİHBARATA ÇATI ÖRGÜT

Devletin zirvesinin bir araya geldiği güvenlik toplantılarında, istihbarat zafiyeti de tartışıldı. Daha önce ortak çalışmayı arttırmak için yapılan yasal düzenlemelerin de yeterli olmadığı konuşuldu. Askeri istihbarat, emniyet istihbarat ve MİT'in koordineli çalışmasını sağlamak için "yeni bir çatı örgütlenmesine ihtiyaç olduğu" ifade edildi. Bu çatı örgütün bir sivil kurum olması gerektiği dile getirilirken, yeni yapılanmada bu üst yapının MİT olmasının doğru olacağını söyleyenler oldu. Ancak köklü bir çalışma gerektiği ifade edildi. Toplantılarda, bu konuda yasal düzenlemeye ilişkin çalışma yapılması ve bunun sonraki toplantılarda tekrar değerlendirilmesi karara bağlandı.

GÖREVDEN ALMA DA İSTİFA DA YOK

Erdoğan'ın Fidan ile Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda görüştüğü haberi dün akşam saatlerinde açıklandı. Yaklaşık 2 saat süren görüşme talebinin Fidan'dan geldiği öğrenildi. İstihbarat zafiyeti bulunduğu açıklamaları göz önüne alındığında Fidan'ın istifası ya da görevden alınacağı beklentisi ortaya çıkmıştı. Ancak görüşmede bunların gündeme gelmediği iddia edildi. Bir yetkili, "Görevden alma da istifa da yok, Sayın Müsteşar devam ediyor" dedi. Fidan'ın darbe girişimi ve sonraki süreçle ilgili Erdoğan'a MİT'in yaptığı analizle ilgili bilgi verdiği öğrenildi.

Kaynak: Hürriyet
http://www.sondakika.com/haber/haber-erdogan-dan-hakan-fidan-a-cok-kotu-sinav-8638859/