Gönderen Konu: UNIMETAL  (Okunma sayısı 3416 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
UNIMETAL
« : 15 Haziran 2016, 11:32:08 »
Hassas döküm alanında çalışan önemli bir firmamız.Savunma sanayii ve havacılık firmalarımızın ürünlerine yönelik döküm malzemeler üretiyorlar.Gördüğüm kadarıyla Aselflir 300T gövde parçaları,gimbal mekanik aksamları,füze mekanik parçaları ve elektronik kutu gövdeleri gibi hakikaten hassasiyet gerektiren parçalar üretiyorlar.

Ünimetal, 2000 yılında hassas döküm tekniği ile döküm parçaları üretmek üzere kurulmuş olan, ürün geliştirme, kalite ve üretim yeteneği konularında lider bir firmadır.

İstanbul Tuzla Organize Deri Yan Sanayi Bölgesinde 7500 m² üretim, 700 m² ofis olmak üzere toplam 8200 m²’lik alanda kendi tesislerinde faaliyet göstermektedir.

Alüminyum, çelik, paslanmaz çelik, bakır bazlı ve özel alaşımlardan yaptığı dökümlerle Savunma, Havacılık, Otomotiv, Enerji, Medikal, Elektronik, Genel Makine sektörlerinin yurtiçi ve yurtdışı öncü kuruluşlarına hizmet etmektedir.

Modern teknolojiler kullanılarak, Kalıp dizaynı ve üretimi, döküm, işleme, ısıl işlem ve yüzey koruma işlemlerini, kendi yönetimi altında organize ederek, müşterilerine bitmiş ürün sunmaktadır.

Ünimetal AS 9100 ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasyonuna sahiptir.

EICF (Avrupa Hassas Dökümcüler Federasyonu) ve SASAD (Savunma Sanayi İmalatçılar Derneği) üyesidir.

Üniversiteler, TÜBİTAK ve TTGV gibi ARGE desteği sağlayan kuruluşlarla yoğun işbirliği içerisinde olan Ünimetal, çeşitli ARGE projeleri gerçekleştirerek proses ve ürün inovasyonunda önemli adımlar atmaktadır.

Müşterilerine en yüksek sürdürülebilir değeri yaratan kurum olarak, hassas döküm sektöründe kalitenin zirvesinde yer almaktadır.

http://www.unimetal.com.tr/