Gönderen Konu: KADEX 2016  (Okunma sayısı 6715 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
Ynt: KADEX 2016
« Yanıtla #20 : 03 Haziran 2016, 13:15:25 »
Eski YTKB satışının devamı sanırım,ayrıntı yok kaç adet ve hangi tip araşatıralım bakalım.

Alıntı
Sergi «KADEX-2016 ilk gününde Sonuçları"

Материал взят с сайта: Министерства обороны Республики Казахстан

Serginin ilk gününde «KADEX-2016" iş programının önemli bir parçası haline gelmiştir yabancı savunma birimleri ile hangi verimli zaten imzalanmış sözleşmeleri sırasında. Bu yılki 20. işletmelerde sunulan JSC "NC" Kazakistan Engineering ", Ukrayna ve Beyaz Rusya ile 3 önemli sözleşme imzaladı. Böylece, Kazakistan termal görüntüleme kameraları Belarus ihraç edilecek. Kazakistan şirketi "EAC" nişan sistemlerinde sonraki kurulum için Belaruslu "taşıyan" kendi termal görüntüleme kameraları tedarik niyetinde. silah Uluslararası sergi ve askeri teçhizat "KADEX-2016" nin "marjları" konulu mutabakat zaptı JSC "Peleng" Sergei Litvyakov ve "EAC" LLP Abiyur Alshimbaev Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdür Yardımcısı tarafından imzalandı. Ukrayna JSC "Motor Sich" Mi-8 helikopterleri için helikopterler Mi-2 teknolojisi ve MI-8 ve motorların revizyon modernizasyonu için LLP "Kazak havacılık sanayi" (KAI) aktarıyor. İlgili lisans anlaşması LLP "KAI" Kayrat Zhauhanov JSC "Motor Sich" Vyacheslav Boguslayev Başkanı ve CEO'su tarafından imzalandı. Buna ek olarak, Perşembe günü, LLP "KAI" ATC temelinde iş organizasyonu için bir görünüm ile Belarus JSC "558 Uçak Tamir Tesisi" uçakların Su-25 tipi onarım ve modernizasyonu için bir sözleşme imzaladı. Kazakistan şirketi "Kaztehnologii" 3 gelecekteki üretim mühimmat fabrikasının temini için Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık ve Bulgaristan ile bir mutabakat anlaşması imzaladı.  Ayrıca, bir muhtıra Kazakistan Cumhuriyeti Silahlı Kuvvetleri Deniz Kuvvetleri için füze ve topçu gemi satın almak için Türk şirketi "Diarsan" imzalandı.

Материал взят с сайта: Министерства обороны Республики Казахстан
Источник: http://www.mod.gov.kz/rus/press-centr/novosti/?cid=0&rid=2862

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #21 : 03 Haziran 2016, 13:48:58 »
Sky kuleyi buldum,tahmin ettiğim gibi Korkut çıkmadı,ne acaba ve kime ait ? Acaba Aselsan&Fnss Pençe insansız kulesinin yenilenmiş hali olabilir mi ? biraz ona benzettim ben.

Muhtemelen biraz teberleşmiş pençe. :D

http://www.fnss.com.tr/urun/teber-30
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı мคяครℓเ

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 24
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #22 : 05 Haziran 2016, 17:51:41 »

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
« Yanıtla #23 : 13 Haziran 2016, 16:01:22 »
Kadex'ten kaçırdığımız bir haber,Aziz başkan'ın sahibi olduğu Dearsan  Kazak deniz kuvvetleri için ortak gemi geliştirme ve üretme amaçlı bir memorandum imzalamış.

Alıntı
KADEX-2016: Qazaxıstan HDQ gəmi inşası üçün DEARSAN-la anlaşdı
b_turktipihb06-3298
Astanada keçirilən KADEX-2016 sərgisi çərçivəsində Qazaxıstan Hərbi Dəniz Qüvvələri ilə Türkiyənin DEARSAN şirkəti arasında əməkdaşlığa dair memorandum imzalanıb.

Qazaxıstan Müdafiə Nazirliyindən “AzeriDefence”yə verilən məlumata görə, memoranduma əsasən DEARSAN Qazaxıstan HDQ-nə çoxməqsədli hərbi gəmilərin bu ölkədə inşasına dair təkliflər paketini təqdim edəcək.

Memorandumun imzalanmasında DEARSAN şirkətinin İdarə Heyətinin sədri Əziz Yıldırım və Qazaxıstan HDQ-nin komandanı, vitse-admiral Jandarbek Janzakov iştirak ediblər.

Qeyd edək ki, bu günə qədər DEARSAN tərəfindən Xəzəryanı ölkələrdən Türkmənistan üçün 10 ədəd 56 metrlik Yeni Tip Gözətçi gəmisi, 20 ədədə müxtəlif ölçülü və təyinatlı kater inşa edilib. Ötən ilin əvvəlindın başlayaraq DEARSAN Türkmənistan HDQ üçün 33 metrlik yüksək sürətli hücum katerlərinin inşasını həyata keçirir.

http://az.azeridefence.com/kadex-2016-qazaxistan-hdq-gemi-insasi-ucun-dearsan-la-anlasdi/