Gönderen Konu: 600 Sınıfı Sahil Güvenlik Gemisi Tedarik Projesi  (Okunma sayısı 5333 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Paladin

• DefenceTurk
  • *
  • -1
  • DefenceTurk.com
Ynt: 600 Sınıfı Sahil Güvenlik Gemisi Tedarik Projesi
« Yanıtla #10 : 11 Haziran 2016, 01:43:20 »
Dearsan ın sahil güvenlik tasarımı tuzla sınıfı karakol botuyla aynı belki boy oranında bi değişiklik yapar orasını bilemem ama dearsan ın teklifi işlevsellik ve tasarım olarak en iii tercih gibi duruyor, hazır kaliteli bi tasarım karakol botu olarak boğazı kapatabilecek durumdayken sg gemisi olarak kullanılması faydalı olur diye düşünüyorum bu arada komutanlık sahil güvenliğe önemi baya artırdı yakın zamanda sg için gemiler yapılmasına rağmen yeni bi ihale açmaları, ve helikopter alımında sg daha büyük helikopter isteği bunu gösteriyo kısaca yapılmaya çalışılan kıyıları sg ve karakol botları ile koruyup gemileri açık denize açmak denizde hüküm sahibi olmak gibi duruyo.
_TURKEY UNITED STATES_

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Ynt: 600 Sınıfı Sahil Güvenlik Gemisi Tedarik Projesi
« Yanıtla #11 : 11 Haziran 2016, 08:26:18 »
Sınırdan mülteci geçişindeki olağanüstü artışın etkisi çok büyük bir etken bence!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com