Gönderen Konu: Silver Fox İHA  (Okunma sayısı 1761 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Silver Fox İHA
« : 05 Mayıs 2016, 13:05:42 »
Silver Fox İHA

Raytheon artan talebin bir sonucu olarak askeri müşterilerine küçük insansız hava sistemlerinin teslimatlarını artırıyor. Bu amaçla Arizona Tuscon'da yeni bir üretim hattı kurdu. Bu üretim tesisinde Raytheon Coyote ve Silver Fox insansız uçak sistemi platformlarını üretmektedir.

Coyote İHA

Coyote istihbarat, gözetleme ve keşif veya ISR görevleri için bir tüp fırlatılan harcanabilir harcanabilir bir drone. Sistem bir saat bir dayanıma sahiptir ve çeşitli yükleri taşıyabilir. Aracın ABD Savunma Bakanlığı programları kapsamında uçuş testlerini tamamlandı. Kasırga takibi için Ulusal Oşinografi ve Atmosfer İdaresi tarafından kullanılıryor.

Silver Fox

Silver Fox ise küçük taktik araçlar tarafından taşınabilir, gerçek zamanlı istihbarat ve daha uzun menzilli uçuşlarla, daha fazla havada kalma yeteneklerine sahip bir sistemdir. Hareketli ya da sabit elektro-optik ve kızılötesi sensörler ve çoklu diğer sistemlerden istihbarat sağlar.

DefenceTurk.com
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com