Gönderen Konu: İstanbul Atatürk Havalimanı'nda 3 canlı bomba patladı!  (Okunma sayısı 11572 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Atatürk Havalimanı Saldırısında 7 Kişi Daha Tutuklandı
« Yanıtla #30 : 11 Temmuz 2016, 08:27:35 »
Atatürk Havalimanı Saldırısında 7 Kişi Daha Tutuklandı

Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısına ilişkin mahkemeye sevk edilen 7 şüpheli tutuklandı. Toplamda tutuklanan kişi sayısı 37 oldu.

45 kişinin hayatını kaybettiği Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısıyla ilgili emniyetteki işlemlerinin ardından Bakırköy Adliyesi'ne sevk edilen 7 şüpheli, savcılıkta ifadelerinin alınmasının ardından tutuklanma talebiyle Nöbetçi Bakırköy Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk edildi.

Nöbetçi Bakırköy Sulh Ceza Hakimliği, 7 şüphelinin "silahlı terör örgütüne üye olma" ve "tasarlayarak öldürmeye yardım etme" suçlarından tutuklanmasına karar verdi.

TOPLAMDA 37 KİŞİ TUTUKLANDI

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen soruşturma kapsamında, İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alınan ve işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye çıkarılan toplam 30 şüpheli önceki günlerde mahkemece tutuklanmıştı. Tutuklanan son 7 kişiyle birlikte sayı 37'ye çıktı.

http://www.sondakika.com/haber/haber-ataturk-havalimani-saldirisinda-7-kisi-daha-8597770/
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com