Gönderen Konu: Leopard 3 Projesi...  (Okunma sayısı 14669 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ultron

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
  • DefenceTurk.com
Ynt: Leopard 3 Projesi...
« Yanıtla #10 : 22 Ağustos 2016, 15:58:25 »
Türkiyede ben sadece FNSSnin buna benzer müthis görsellere önem verdigini düsünüyorum.

Görsel cok önemlidir. Savas araclari icin daha önemlidir.

Temsil rusyanin t14 armata tanki cok zayif bir lokmaya benziyor.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #11 : 22 Ağustos 2016, 16:04:41 »
Elemanın biri kafasına göre bir tasarım yapıp adına Leo 3 demiş. Gerçek değil!

Bu görseli yapan sahis profesyonel bir endüstri tasarimcisidir. Alman KMW firmasi görsele ve teknolojik imkanlari zorlamayi kendine vizyon secmis bir firmadir.

Rusyanin armata t14 hamlesine Alman ve Fransizlar kendi avrupali yaraticilik ve imkanlari ile cevap vereceklerdir.

Leopard 3 ismi belki Königstiger olarak degistirilebilinir.

Tanıyor musun kendisi ni de bu kadar iddialı konuşuyorsun?

Ayrıca üst üste ileti yazacağına tek iletide bütün yazmak istediklerini yazsan olmaz mı?
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Ultron

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #12 : 22 Ağustos 2016, 16:14:38 »
Taniyorum tabi, Adam isminide facebookunuda veriyor. O yaptigi tasarimlarla para kazaniyor. Almanyada fikri mülkiyet haklarina cok büyük önem veriliyor.

Kusura bakmayin iletileri yazarkene daha cok özen göstermeye calisacagim.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #13 : 22 Ağustos 2016, 16:17:48 »
Taniyorum tabi, Adam isminide facebookunuda veriyor. O yaptigi tasarimlarla para kazaniyor. Almanyada fikri mülkiyet haklarina cok büyük önem veriliyor.

Adı nedir?
Facebook hesabnı da paylaşabilir misin?
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı Nutuk

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 4
« Yanıtla #14 : 22 Ağustos 2016, 16:22:50 »
Daha bu Leopard 3 konsepti cok degisir. Ama gorsel olarak guzel

Çevrimdışı Ultron

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #15 : 22 Ağustos 2016, 16:50:44 »

Adı nedir?
Facebook hesabnı da paylaşabilir misin?

Tasarimci timi:

Tasarimci Mathias Reppenhagen, Alman

Renderci Antonios Karidis, Yunan asilli

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #16 : 22 Ağustos 2016, 17:24:45 »
Görüldüğü üzere kendi özel çalışması ve resmi bir tasarım değil! En başta dediğim gibi gerçek değil!

Çevrimdışı Ultron

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #17 : 22 Ağustos 2016, 17:32:56 »
Görüldüğü üzere kendi özel çalışması ve resmi bir tasarım değil! En başta dediğim gibi gerçek değil!

Birincisi gösterdiginiz Link görülmüyor

Ikincisi.

Siz burada birsey karistiriyorsunuz. Bu Almanlar belki sizin gibi keyif icin böyle seyler yapmiyorlar. Bunlar freelancer profesyonel endüstri tasarimcisi ve bu yaptiklari tasarimlari Üretici Firmalara satiyorlar.

Bir Alman Evini, Arabasini ve bütün Hayat masraflarini Fikri mülkiyeti ile kazandigi paralar ile sagliyor. Böyle Tasarimcilar Saat basi 100 Avrodan asagi bir rakam almiyorlar.

Ferchau.de gibi Mühendislik servis firmalarinda profesyonel tasarimci olarak lanse ediliyorlar. Ve bunun icin kendi kabiliyetlerini böyle tasarimlar ile gösteriyorlar. Buradan KMW Firmasi bu Tasarimcilari projelere davet ediyor. Genelde bu Endüstri Tasarimcilari AutoCAD, Inventor, SolidWorks, CATIA gibi 3D CAD programlari uzmani oluyor. Sertifikali kurslara katiliyorlar.

Anlatabildimmi? Bu Adamin Leopard 3 Tasarimi an itibari ile KMW yöneticileri tarafindan inceleniyor ve büyük olasilikla bu Adama bas tasarimci olarak görev verilecektir.

Çevrimdışı Ultron

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #18 : 22 Ağustos 2016, 17:39:38 »
https://grabcad.com/mathias.reppenhagen-1

Bu Sitede kendini ve Work Skills lerini tanitiyor. Adam tamamen bir profesyonel tasarimci.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #19 : 22 Ağustos 2016, 17:45:31 »

Birincisi gösterdiginiz Link görülmüyor

Ikincisi.

Siz burada birsey karistiriyorsunuz. Bu Almanlar belki sizin gibi keyif icin böyle seyler yapmiyorlar. Bunlar freelancer profesyonel endüstri tasarimcisi ve bu yaptiklari tasarimlari Üretici Firmalara satiyorlar.

Bir Alman Evini, Arabasini ve bütün Hayat masraflarini Fikri mülkiyeti ile kazandigi paralar ile sagliyor. Böyle Tasarimcilar Saat basi 100 Avrodan asagi bir rakam almiyorlar.

Ferchau.de gibi Mühendislik servis firmalarinda profesyonel tasarimci olarak lanse ediliyorlar. Ve bunun icin kendi kabiliyetlerini böyle tasarimlar ile gösteriyorlar. Buradan KMW Firmasi bu Tasarimcilari projelere davet ediyor. Genelde bu Endüstri Tasarimcilari AutoCAD, Inventor, SolidWorks, CATIA gibi 3D CAD programlari uzmani oluyor. Sertifikali kurslara katiliyorlar.

Anlatabildimmi? Bu Adamin Leopard 3 Tasarimi an itibari ile KMW yöneticileri tarafindan inceleniyor ve büyük olasilikla bu Adama bas tasarimci olarak görev verilecektir.

Kusura bakma da ben o bahsettiğin konuda bir profesyonelim. Hiçbir profesyonel ilerisi için geliştiridği bir tasarımı internet ortamında herkesin indirebileceği şekilde paylaşmaz. Bu sadece bir kavramsal tasarım! Sadece bir reklam! KMW ve diğer firmalar inceleyebilirler. Ama internet ortamında paylaşılan bu tasarımı asla kullanmazlar!

Ben arkadaşın tasarımlarından bazılarını daha önce bilgisayarıma indirmiştim. Biz profesyonel tasarımcılar grabcad sitesinden epey faydalanırız.

Not: Herhangi bir link paylaşmadım. Senin iletindeki linkten görülüyor herşey.