Gönderen Konu: BAE Systems İsveç'e Archer Topçu Sistemlerini Teslim Ediyor  (Okunma sayısı 2510 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
BAE Systems İsveç'e Archer Topçu Sistemlerini Teslim Ediyor

https://youtu.be/CHjasglv4vo

BAE Systems, 28 Eylül 2015 tarihinde şirketin Karlskoga tesisinde bir törenle, İsveç Savunma Materiel İdaresi'ne (FMV) ilk seri üretim ARCHER topçu sistemlerini teslim etti.

ARCHER sistemi, yüksek hareket kabiliyeti ve hassasiyeti ile dünyanın en gelişmiş topçu sistemlerinden biridir. ARCHER; koruma altında, yüksek seviyeli özerk operasyonlar için güçlü ve esnek ateş desteği sağlar. Geniş bir mühimmat portföyüne sahiptir.

DefenceTurk.com
« Son Düzenleme: 02 Ekim 2015, 22:12:36 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Ynt: BAE Systems İsveç'e Archer Topçu Sistemlerini Teslim Ediyor
« Yanıtla #1 : 09 Şubat 2016, 17:35:30 »
1 Şubat 2016 Pazartesi günü, İsveç Ordusuna bir grup Archer sistemi daha teslim edilmiş.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com