Gönderen Konu: Anketler?  (Okunma sayısı 4161 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Siyah

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Anketler?
« : 30 Mayıs 2009, 10:06:20 »
Sitemizde anket bolumu yok galiba yoksa ben mi goremedim?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Ynt: Anketler?
« Yanıtla #1 : 30 Mayıs 2009, 11:27:22 »
Yok. anket için ayrı böir bölüm açmaya da gerek yok. Neden olsun ki? Her bölümün anket özeliği varken...
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Siyah

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #2 : 30 Mayıs 2009, 20:57:51 »
Ben yararli olabilecegini dusunuyorum, ama karar senindir Murat abi  :)

Çevrimdışı Felix

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 1
  • Beyniyle düşünmeyen bizden değildir.
« Yanıtla #3 : 31 Mayıs 2009, 01:50:21 »
Direk anket diye bir bölüm açmak yerine,,her bölümde kendi anketleri yer alsa çok daha iyi olacaktır.Böylelikle anketler sınıflandırılmış olur.

Çevrimdışı dreamlistan61

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #4 : 18 Eylül 2009, 08:46:45 »
Fikrimce bölüm açılsa daha iyi olur gibime geliyor ama sitedeki yöneticilere kalmış

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #5 : 18 Eylül 2009, 12:25:25 »
Arkadaşlar sitedeki konular, içeriklerine göre bölümlere ayrılmış durumdalar ve her bölümün (silah sistemleri hariç) anket özelliği var. Yani anket açmak istediğiniz bir konu hakkında ilgili bölümde açabilirsiniz. Böylece sadece anketler için ayrı bir bölüm açıp bölüm kirliliği yapmaya, konuların dağılmasına engel olmuş oluruz.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com