Gönderen Konu: IDEF'15  (Okunma sayısı 146558 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Boreas

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 0
Ynt: IDEF'15
« Yanıtla #80 : 26 Nisan 2015, 10:10:43 »
Biraz ağırlık yapacak ama ben fuara laptop götürmeyi düşünüyorum. Hafıza kartı video ve fotoğrafla doldukça laptop'a aktarıp kaldığım yerden devam edebilirim.

Ben bir defa bu hataya düşmüştüm. Tavsiye etmem. :) Gerçi gerekebilir de.

Yarın soruları belirlemeye başlayalım bence. Destinyy bu konuda çalışma yapıyordu.

Ben hatırlıyorum sanki o laptopu taşıdığın zamanı :D
Efendiler! Memleketimizin ellide biri değil, her tarafı tahrip edilse, her tarafı ateşler içinde bırakılsa, biz bu toprakların üstünde bir tepeye çıkacağız ve oradan savunma ile meşgul olacağız.

1920 (Atatürk’ün S.D. I, s. 78)

Çevrimdışı Boreas

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 0
« Yanıtla #81 : 26 Nisan 2015, 10:29:53 »
Fuara çarşamba günü katılacak arkadaşlar fuar öncesi ufak bir buluşma düzenlense iyi olmaz mı?
Efendiler! Memleketimizin ellide biri değil, her tarafı tahrip edilse, her tarafı ateşler içinde bırakılsa, biz bu toprakların üstünde bir tepeye çıkacağız ve oradan savunma ile meşgul olacağız.

1920 (Atatürk’ün S.D. I, s. 78)

Çevrimdışı mavi1991

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 36
« Yanıtla #82 : 26 Nisan 2015, 22:27:34 »
neden olmasın ama saat belirlemek lazım olacak......

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
« Yanıtla #83 : 27 Nisan 2015, 16:52:10 »
Fuarın açılış ssati 10:00. Ana giriş kapısı önünde beklenirse birçok kişi zaten birbirini görecektir.Tanışmayanlarda selam verip anında ortama kayıt olabilirler bence :).

Çevrimdışı mavi1991

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 36
« Yanıtla #84 : 27 Nisan 2015, 22:09:23 »
buluşma için telefon numaraları var mı herkes de ?

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
« Yanıtla #85 : 28 Nisan 2015, 08:09:03 »
Aman diyeyim mavi,geçen seferki gibi kapıda ağaç olmak istemiyorum :)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #86 : 28 Nisan 2015, 08:19:42 »
Fuar yine her zamanki gibi sürprizlerle dolu olacağa benzer. Az önce Sakarya Bekirpaşa ışıklarında iki tır üzerinde iki araç gördüm. Muhtemelen FNSS'in araçlarıydı. Net göremedim. Ancak birinin üzerinde bir lançer vardı, diğerinde top bulunuyordu. Branda ile kapalı olduğu için ne olduğunu anlayamadım. Artık fuarda görürüz.  :)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı TurkGucu

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #87 : 28 Nisan 2015, 08:31:46 »
Ben netbook getireceğim bir tane, veri aktarımı ve kota sorunu olmaz en azından hemde hafif :) Video çekimleri için ses kayıt cihazı yada profesyonel mikrofon gerekiyor, zira ortam sesinden dolayı hiçbir şey anlaşılmıyor. Fotoğraf makinesi herkes getirecek sanırım ama en önemlisi kamera, önceliğim bir yerden kamera bulmak olacak şu an. :) Bu arada ağzım alışmış bilet demişim, tamam davetiye :D Fuar yöneticilerinden talep ettim maille yollayacaklar, gelmezse kapıda birinizi yakalar kendimi zorla içeri soktururum haberiniz olsun :D

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #88 : 28 Nisan 2015, 17:45:53 »
Az önce FNSS'in köprüsü ve iyi paketlenmiş başka bir zırhlı aracı geçti.  ;D ;D
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #89 : 28 Nisan 2015, 21:55:43 »
Az önce FNSS'in köprüsü ve iyi paketlenmiş başka bir zırhlı aracı geçti.  ;D ;D

samur mu yoksa yeni bir urun mu?
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''