Gönderen Konu: IDEF'15  (Okunma sayısı 146554 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Atak

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 1
  • DefenceTurk.com
Ynt: IDEF'15
« Yanıtla #70 : 24 Nisan 2015, 14:51:53 »
Bugün duyduğum en güzel haber :) Henüz gelen bir mail olmadı ama umarım gönderirler. Bizde bunca uğraşınızı boşa çıkarmaz, iş bölümünden üzerimize düşeni yaparız. Teşekkürler

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #71 : 24 Nisan 2015, 16:24:59 »
E-davetiye için elektronik posta adresinize gelen bağlantıya tıklayıp bilgilerinizi giriniz. Size verilecek numarayı bir yere kaydediniz ya da çıktısını alınız.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #72 : 24 Nisan 2015, 20:26:02 »
Arkadaşlar, fuarda bol bol röportaj yapmamız lazım. Röportajları videoya kaydederek yayınlayabiliriz. Yetkililerden epey bilgi alabiliriz. Bol bol fotoğraf çekebiliriz. Zaten fuarda görebileceğiniz hemen herşey hakkında teknik bilgiye sahibiz. Aynı yerlere aynı soruları somamak için aramızda soruları belirleyip  paylaşırsak daha keyifli bir gezi olur. 
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı Atak

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 1
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #73 : 24 Nisan 2015, 20:57:46 »
Biraz ağırlık yapacak ama ben fuara laptop götürmeyi düşünüyorum. Hafıza kartı video ve fotoğrafla doldukça laptop'a aktarıp kaldığım yerden devam edebilirim.

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #74 : 24 Nisan 2015, 22:53:06 »
Arkadaslar fuar ortamlari gurultulu ortamlardir. Yetkililerin ne dedikleri anlasilmayabilir. Ya profesyonel ses kayit cihazlari goturun, yetkilinin agzina Yakin tutun. Ya Da yaka mikrofonu gibi bir aparat bulun. Ayni anda video cekimi yapabilirsiniz. Hele acik Alanda ruzgar sesi kamera mikrofonunun canina okur!
« Son Düzenleme: 24 Nisan 2015, 22:54:31 Gönderen: UYVAR »
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #75 : 25 Nisan 2015, 01:28:56 »
Biraz ağırlık yapacak ama ben fuara laptop götürmeyi düşünüyorum. Hafıza kartı video ve fotoğrafla doldukça laptop'a aktarıp kaldığım yerden devam edebilirim.

Ben bir defa bu hataya düşmüştüm. Tavsiye etmem. :) Gerçi gerekebilir de.

Yarın soruları belirlemeye başlayalım bence. Destinyy bu konuda çalışma yapıyordu.

Çevrimdışı Destinyy

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 4
« Yanıtla #76 : 25 Nisan 2015, 10:32:45 »
Konu başlıklarını belirledim ben kendimce hava kara deniz veya firmalar şeklinde ayırdım muhtemelen firmalar üzerinden gidicem 1-2 güne hallolur benim soru işleri.

Çevrimdışı delicious

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 0
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #77 : 25 Nisan 2015, 21:16:23 »
"...Davetiye 6-7-8 Mayıs tarihlerinde geçerlidir..."

tsk'ler skywolf  ;)

Çevrimiçi mavi1991

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 36
« Yanıtla #78 : 25 Nisan 2015, 22:45:10 »
Görev dağılımı fuarda mı gerçekleştireceğiz ?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #79 : 26 Nisan 2015, 00:15:20 »
"...Davetiye 6-7-8 Mayıs tarihlerinde geçerlidir..."

tsk'ler skywolf  ;)

Rica ederim.

Görev dağılımı fuarda mı gerçekleştireceğiz ?

Fuara kadar netleştiririz. Destinyy soru hazırlıyor. Sizler de hazırlayabilirsiniz.