Gönderen Konu: IDEF'15  (Okunma sayısı 146550 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Ynt: IDEF'15
« Yanıtla #60 : 20 Nisan 2015, 22:58:37 »
Size kötü haber:  Bilet yok.  ;D ;D

İyi haber: Zaten hiçbir zaman bilet olmadı. IDEF için davetiye var. ;)
6'sı en yoğun gün olur. İki senedir bekleyenlerin çoğunun ilk girebilecekleri gün fuarın ikinci günü. :)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #61 : 20 Nisan 2015, 23:04:42 »
Diger forumda HasanT ve DENO adli kullanicilar Armata fotosu paylasmis. Umarim idef'de gorme sansimiz olur.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #62 : 20 Nisan 2015, 23:15:04 »
Diger forumda HasanT ve DENO adli kullanicilar Armata fotosu paylasmis. Umarim idef'de gorme sansimiz olur.

Sanmıyorum fuara getirsinler bu tankı. Zayıf bir ihtimal olsa da neden olmasın!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #63 : 20 Nisan 2015, 23:26:22 »
idef'e katilmayacagim icin tarihine bakmamistim. 5-8 Mayis tarihleri arasindaymis. Eh haliyle getirmezler. Dunya lansmani 9 Mayis'ta yapilir. Neyse guzel tank yapmislar. Now we are talking Yuri!  8)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #64 : 20 Nisan 2015, 23:57:10 »

Başka güzel araçlar da var Rusların geçit töreninde. Bizim fuar artık neredeyse tamamen yerli ürünlerle dolu oluyor. Eskiden, biraz da o dönemlerdeki ihaleler nedeniyle farklı yabancı araçlar gelirdi. Bugün yerli üretim fazla ve askeri alımlar eskiye oranla daha az.

Çevrimdışı cengav4r

• DefenceTurk
  • *
  • 0
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #65 : 21 Nisan 2015, 00:15:59 »
Herkese merhabalar,
IDEF13 buluşmuştuk.
Fuara girebilmek için ne yapmak gerek?
Idef sitesinde "Fuar sadece konunun profesyonellerine açık olup giriş için davetiye verilmesi zorunludur." yazıyor (! ?)
Ben Ankara'dan gideceğim fuarı ve istanbul'u (biraz) gezmek için, 2013'te kart vizit istemişlerdi. Şu an kart vizitim yok. İlla gerekirse bastırırım sorun değil. (Sizce bastırayım mı?)
Eğer buluşma düzenlenirse bende katılmak isterim.

Çevrimdışı PLOT34

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #66 : 21 Nisan 2015, 01:24:08 »
Bir aksilik olmazsa son 2 gunu  bende idef 'te olucam.

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #67 : 21 Nisan 2015, 11:08:26 »

Başka güzel araçlar da var Rusların geçit töreninde. Bizim fuar artık neredeyse tamamen yerli ürünlerle dolu oluyor. Eskiden, biraz da o dönemlerdeki ihaleler nedeniyle farklı yabancı araçlar gelirdi. Bugün yerli üretim fazla ve askeri alımlar eskiye oranla daha az.

Bu guzellik hakkinda bilgi alabilir miyiz Baskan? Atom ifv mi?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #69 : 24 Nisan 2015, 13:04:35 »
Savunma sanayi fuarı için yapacağımız çalışmaya katılmak için gerekli bilgilerini bizlere ileten arkadaşlar; davetiyeleriniz vermiş olduğunuz E-posta adreslerine online olarak gönderilecek. E-posta hesaplarınızı kontrol etmeyi unutmayınız.

Bu aşamadan sonra iş bölümünü netleştirebiliriz.