Gönderen Konu: IDEF'15  (Okunma sayısı 146556 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mavi1991

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 36
Ynt: IDEF'15
« Yanıtla #100 : 02 Mayıs 2015, 11:27:18 »
Atak T 70 Altay Milgem Yeni tip deniz altı deniz savaş sistemleri hava savunma füzeleri

Çevrimdışı iiee

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #101 : 02 Mayıs 2015, 23:12:59 »
Merhaba arkadaşlar
elimde birkaç(3-4 tane) davetiye var basılı halde
sağ olsun buradaki arkadaşlar çok yardımsever davetiye sağlıyorlar
Bendeki davetiyeleri davetiye bulamayan arkadaşlarla paylaşmak isterim
bu arada davetiyedeki bilgileri bir öğretmen olarak nasıl doldurmalıyım? Sektör vb soruları kastediyorum

Çevrimdışı TurkGucu

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #102 : 03 Mayıs 2015, 02:03:11 »
Merhaba arkadaşlar
elimde birkaç(3-4 tane) davetiye var basılı halde
sağ olsun buradaki arkadaşlar çok yardımsever davetiye sağlıyorlar
Bendeki davetiyeleri davetiye bulamayan arkadaşlarla paylaşmak isterim
bu arada davetiyedeki bilgileri bir öğretmen olarak nasıl doldurmalıyım? Sektör vb soruları kastediyorum

Ben 3 tanesine talibim, kimseye verme sakın :):)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #103 : 03 Mayıs 2015, 13:13:58 »
Fuara katılmak için daha önce bize başvuruda bulunup E-davetiyelerini alan üyelerimiz, IDEF Soru Bankası konusundan hangi sistemle ilgili sorulara talip olduklarını belirtirlerse memnun oluruz. Bunun dışında katılamayacak olup merak ettikleri sistemler hakkında bilgi almak isteyenler de sorularını burada paylaşabilirler...
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Atak

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 1
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #104 : 03 Mayıs 2015, 15:08:48 »
Ben en çok Aselsan, Roketsan ve Tai ürünlerine ilgi duyorum.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #105 : 03 Mayıs 2015, 17:38:55 »
Ben en çok Aselsan, Roketsan ve Tai ürünlerine ilgi duyorum.

O zaman soru bankasındaki Aselsan, Roketsa ve TAI ile ilgii soruları inceleyebilirsin mesela. :)
O görevi sana verebiliriz.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı Atak

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 1
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #106 : 03 Mayıs 2015, 20:27:33 »
Elimden geldiğince sorular sorup birşeyler öğrenmeye çalışırım  :) Lakin sitede soru bankası tarzında bir konu başlığı göremedim ?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #107 : 03 Mayıs 2015, 22:03:20 »
Elimden geldiğince sorular sorup birşeyler öğrenmeye çalışırım  :) Lakin sitede soru bankası tarzında bir konu başlığı göremedim ?

Şimdi sorun çözülmüş olmalı. :)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #108 : 03 Mayıs 2015, 22:53:04 »

Bir arkadaşımızın Facebook sayfasından bir fotoğraf...

Çevrimdışı Destinyy

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 4
« Yanıtla #109 : 03 Mayıs 2015, 23:15:09 »
2 farklı tulpar ve 2 farklı kulemi görüyorum yoksa orda... Soru bankası elimden geldiğince geliştiriyorum arkadaşlar fakat çok fazla sistem var en önemlilerini seçip yazıyorum. Bunun dışında soruların kapsamı hakkında genel bir fikir edinebilirsiniz orada oldukça detaylı sorular büyük ihtimal size cevap vermeyecekler ama ordaki amaç sizin neler öğrenmeniz gerektiği farklı şekillerde sorun sorularınızı mesela ordaki soruları biraz katakulli getirmek tarzında ayarladım çünki direkt olarak sorulan bir soruya bu gizli veya taktik bir bilgidir diye cevap vermiyorlar bunu daha önce fuarda ve milli gemimizin  savaş harekat subayıyla çok yaşadım gözümü açanda SHS oldu zaten bu şekilde sorma diye. ;D