Gönderen Konu: IDEF'15  (Okunma sayısı 146065 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı akdenizz22

• DefenceTurk
  • *
  • 0
  • DefenceTurk.com
Ynt: IDEF'15
« Yanıtla #10 : 14 Mart 2015, 18:15:43 »
Uygun görürseniz bende 6 sında sizlerle olmak isterim arkadaşlar  :) Harika bir fuar olacak, eminim.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #11 : 19 Mart 2015, 16:37:04 »
Fuara ve gerçekleştirmeyi düşündüğümüz iş bölümüne katılmayı  isteyen arkadaşların en kısa sürede ad-soyad, şirket, ünvan, E-posta ve telefon bilgilerini özel mesaj ile göndermeleri rica olunur.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı OKÇULAR

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 84
« Yanıtla #12 : 19 Mart 2015, 18:23:58 »
Her sene olduğu gibi en kaliteli görüntü ve paylaşımları siz değerli arkadaşlardan bekliyoruz.

Hadi pazarı geçtik. Fuarın 1 günü cumartesiye denk gelse oradayım.  :-\
DÜNYADA BÜTÜN GERCEKLER 3 MERHALEDEN GECER.
1. iLK BAŞLARDA HAFİFE ALINIR ÖNEMSENMEZ
2. ARKASINDAN ŞİDDETLİ BİR DİRENİŞ VE BASKIYA UĞRAR.
3. EN SON TAM BİR DOĞRU OLARAK KABUL EDİLİR..

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #13 : 20 Mart 2015, 00:31:59 »
Savunma Fuarı özellikle yerli savunma ürünlerimizi dünya pazarına sunabilmek için çok etkili. Fuarda sergilenen ürünler bol bol haberlerde paylaşılacaklar. Ancak bu konuda forum siteleri çok daha etkili. Savunma sanayindeki son gelişmeler genelde fuarlarda ortaya çıkıyor ve bunlar haber merkezlerinde kısa haberler şeklinde geçerken savunma forumlarında ise güzel tartışmalarla istenilen her an incelenebilecek kapsamlı kaynaklar haline geliyorlar. Bu konuda fuarın gerçekleştiği ülkedeki savunma forumlarının bilgiye erişimi haliyle daha kolay. Diğer ülkelerdeki savunma sanayi ile alakalı insanlar için en verimli kaynak bu forum siteleri oluyor. Bu da savunma ürünlerinin tanıtımı için gerçekleştirilen fuarların etkisininin katlanarak artmasına neden oluyor.

DefenceTurk.com kuruluşundan bu yana ülkemizde gerçekleşen savunma fuarlarını takip ediyor gelişmeleri paylaşıyor. Bu sene de fuara katılacağız. Bu sene daha öncekilerden daha fazla katkı sağlamayı düşünüyoruz. Her fuar dönemi fuara katılmak isteyen pek çok insan bize başvuruyor. Bizler de elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu seferki fuarda katılmak isteyen üyelerimiz arasında iş bölümü yapmayı planlıyoruz. Herkes ağırlıklı olarak ilgi duyduğu alanla ilgili bilgiye ulaşabilir. Fuara katılanlar ve katılamayacak olanlar merak ettikleri soruları belirleyebilirler. Röportajlar yapılabilir. Bol bol fotoğraf ve video çekerek sanal alemde savunma ürünlerimizin daha fazla reklamının yapılması sağlanabilir. Bunu sağlamak için öncelikle katılmak isteyenleri belirlemek gerekiyor. Fuara yaklaşan günlere kalmadan katılmak isteyenleri belirlememiz gerekiyor. Sonra katılacaklar arasında görev dağılımı yapmalıyız. Herkes merak ettiği soruları ortaya dökebilir.

Bu seferki fuarda, fuar organizatörleri ile temas halindeyiz. Katılım konusunda bizlere yardımcı olacaklar. Bu nedenle katılmayı  isteyen arkadaşların en kısa sürede ad-soyad, şirket, ünvan, E-posta ve telefon bilgilerini özel mesaj ile göndermeleri gerekiyor. Ki çok geç olmadan kendilerine bu bilgileri ulaştırabilelim ve kendi aramızda görev dağılımını gerçekleştirebilelim.

Katılmak isteyen arkadaşlara önemle duyurulur...
« Son Düzenleme: 20 Mart 2015, 00:48:42 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
IDEF 2015'e Katılmak İsteyen Arkadaşlar
« Yanıtla #14 : 20 Mart 2015, 12:58:49 »
IDEF 2015'e Katılmak İsteyen Arkadaşlar

Savunma Fuarı özellikle yerli savunma ürünlerimizi dünya pazarına sunabilmek için çok etkili. Fuarda sergilenen ürünler bol bol haberlerde paylaşılacaklar. Ancak bu konuda forum siteleri çok daha etkili. Savunma sanayindeki son gelişmeler genelde fuarlarda ortaya çıkıyor ve bunlar haber merkezlerinde kısa haberler şeklinde geçerken savunma forumlarında ise güzel tartışmalarla istenilen her an incelenebilecek kapsamlı kaynaklar haline geliyorlar. Bu konuda fuarın gerçekleştiği ülkedeki savunma forumlarının bilgiye erişimi haliyle daha kolay. Diğer ülkelerdeki savunma sanayi ile alakalı insanlar için en verimli kaynak bu forum siteleri oluyor. Bu da savunma ürünlerinin tanıtımı için gerçekleştirilen fuarların etkisininin katlanarak artmasına neden oluyor.

DefenceTurk.com kuruluşundan bu yana ülkemizde gerçekleşen savunma fuarlarını takip ediyor gelişmeleri paylaşıyor. Bu sene de fuara katılacağız. Bu sene daha öncekilerden daha fazla katkı sağlamayı düşünüyoruz. Her fuar dönemi fuara katılmak isteyen pek çok insan bize başvuruyor. Bizler de elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu seferki fuarda katılmak isteyen üyelerimiz arasında iş bölümü yapmayı planlıyoruz. Herkes ağırlıklı olarak ilgi duyduğu alanla ilgili bilgiye ulaşabilir. Fuara katılanlar ve katılamayacak olanlar merak ettikleri soruları belirleyebilirler. Röportajlar yapılabilir. Bol bol fotoğraf ve video çekerek sanal alemde savunma ürünlerimizin daha fazla reklamının yapılması sağlanabilir. Bunu sağlamak için öncelikle katılmak isteyenleri belirlemek gerekiyor. Fuara yaklaşan günlere kalmadan katılmak isteyenleri belirlememiz gerekiyor. Sonra katılacaklar arasında görev dağılımı yapmalıyız. Herkes merak ettiği soruları ortaya dökebilir.

Bu seferki fuarda, fuar organizatörleri ile temas halindeyiz. Katılım konusunda bizlere yardımcı olacaklar. Bu nedenle katılmayı  isteyen arkadaşların en kısa sürede ad-soyad, şirket, ünvan, E-posta ve telefon bilgilerini özel mesaj ile göndermeleri gerekiyor. Ki çok geç olmadan kendilerine bu bilgileri ulaştırabilelim ve kendi aramızda görev dağılımını gerçekleştirebilelim.

Katılmak isteyen arkadaşlara önemle duyurulur...

DefenceTurk.com
« Son Düzenleme: 23 Mart 2015, 15:06:01 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Ynt: IDEF 2015'e Katılmak İsteyen Arkadaşlar
« Yanıtla #15 : 24 Mart 2015, 10:23:00 »
Fuara katılmak isteyen arkadaşlar, lütfen elinizi çabuk tutunuz. Sonra geç kalabilirsiniz!

Çevrimdışı Tuco

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 21
« Yanıtla #16 : 24 Mart 2015, 21:56:42 »
Ben bir mesaj attım abi sana ,ulaştı mı?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #17 : 24 Mart 2015, 22:13:49 »
Ben bir mesaj attım abi sana ,ulaştı mı?

Malesef gelen birşey yok.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #18 : 03 Nisan 2015, 08:26:26 »
Fuara yaklaşık bir ay kaldı arkadaşlar. Katılmak isteyenlerin oluşturduğu listeyi yetkililere bir hafta içerisinde göndereceğim. Katılmak isteyen arkadaşların ellerini çabuk tutmalarını rica ediyorum.

Çevrimdışı Nutuk

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 4
« Yanıtla #19 : 03 Nisan 2015, 23:38:17 »
Sevgili Sky,

Bende mesaj attim, mesaji aldigin kisileri siralarsan kimin mesaji sana vardigini gormus oluruz.