Gönderen Konu: Yeni Yılınız Kutlu Olsun  (Okunma sayısı 14014 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Yeni Yılınız Kutlu Olsun
« : 31 Aralık 2014, 23:11:13 »
Yeni Yılınız Kutlu Olsun

Kimilermize göre zorlu, kimilerimize göre güzel bir yılı daha geride bıraktık. Şimdi yeni bir zaman dilimine daha giriyoruz. Yeni yılın hepimize sağlık, mutluluk ve huzur getirmesi dileğiyle...

2015 yılında insanların siyasi, dini vs her türlü fanatizmden uzak, birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde yaşamalarını diliyorum. Dünyanın hiçbir yerinde masum insanların hiçbir sebeple, özellikle de din adına katledilmemesini diliyorum.

Nice senelere...
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı мคяครℓเ

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 24
  • DefenceTurk.com
Ynt: Yeni Yılınız Kutlu Olsun
« Yanıtla #1 : 31 Aralık 2014, 23:20:32 »
Sizin ve tüm forum üyesi kardeslerimin yeni yılını kutlar. Mutlu,Huzurlu,Saglıklı nice yıllara sevdikleriyle girmesi dilegiyle.  Ülkemiz ve formumuz icin savunma sanayinde daha atak daha güclü bir yıl gecirmek nasip etsin Rabbim...
Tüm savasların bitmesi dilegiyle...

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #2 : 02 Ocak 2015, 18:16:00 »
Paylaşınız!

<a href="http://youtu.be/Iq0bwxyuiYo" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtu.be/Iq0bwxyuiYo</a>
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı мคяครℓเ

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 24
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #3 : 02 Ocak 2015, 18:50:06 »
Emeginize saglik. Olasi Anka ve Hürkus un silahli versiyonu nu görmek de güzeldi...

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #4 : 31 Aralık 2018, 20:26:36 »
Herkese mutlu yıllar...

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #5 : 31 Aralık 2018, 20:32:48 »
Herkese mutlu yıllar diliyorum  yeni yılda herkesin gönlüne göre geçmesini diliyorum gelecek yıllarda savaşların olmadığı üzerinde konuştuğumuz silahlara ihtiyaç kalmadığı hatta foruma ihtiyaç kalmayıp farklı hobilere geçtiğimiz yıllar olması dileğiyle
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #6 : 31 Aralık 2018, 22:59:48 »
Bütün arkadaşlara, yurttaşlara ve genel anlamda insanlık alemine; sağlıklı, mutlu bir gelecek ve bilinçlerin yükseldiği huzurlu bir dünya hayatı temennisiyle, mutlu yıllar:)

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #7 : 01 Ocak 2019, 19:50:36 »
Yılın üyesi olmayı bekliyorum geçen sene hakkım yendi
beğen

Çevrimdışı uzasem06

• DefenceTurk
  • *
  • 9
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #8 : 02 Ocak 2019, 03:16:05 »
Herkese sağlıklı, mutlu ve umutlu yıllar dilerim. VATANIMIZ için hayırlı bir yıl olur inşallah.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #9 : 02 Ocak 2019, 08:20:34 »
Yılın üyesi olmayı bekliyorum geçen sene hakkım yendi

YENMEDİ!