Gönderen Konu: Kanada Yeni Kavramsal Saldırı Tüfeği Geliştiriyor  (Okunma sayısı 2899 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Kanada Yeni Kavramsal Saldırı Tüfeği Geliştiriyor

Kanada ateş gücü ve akıllı entegre aksesuarlar ile  komuta ve kontrol ağlarını birleştiren bir kavramsal saldırı tüfeği geliştiriyor. Savunma Araştırma ve Geliştirme Kanada ile Colt Kanada'nın birlikte geliştirdiği mevcut prototip silahın düşük ağırlıklı mekanizması, iç içe mühimmat ateşleyebiliyor. Ayrıca elektro-optik görüş sistemi ve pozisyon sensörleri ile de donatılan silahın ateş gücünü artırmak için ek olarak 40 mm bombaatar veya 12 kalibre av tüfeği modülleri de bulunuyor.

Prototipe bundan sonraki aşamada, bir askerin komuta kontrol ağına veri aktarmasını veya ağdan veri almasını sağlayacak olan elektronik sistemler eklenecek. Böylelikle hedef belirleme ve nişan alma yeteneği önemli derecede artırılmış olacak. 

DefenceTurk.com
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı mavi1991

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 36
Ynt: Kanada Yeni Kavramsal Saldırı Tüfeği Geliştiriyor
« Yanıtla #1 : 13 Şubat 2015, 12:24:55 »
hayatımda böyle çirkin silah görmedim