Gönderen Konu: SUKHOI SU-35 SUPER FLANKER  (Okunma sayısı 17683 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 458
  • DefenceTurk.com
Ynt: SUKHOI SU-35 SUPER FLANKER
« Yanıtla #60 : 07 Mayıs 2020, 01:50:19 »
F-15'den iyi olduğuna bir emin olsam...Bir türlü emin olamıyorum-güvenemiyorum şu Rus uçaklarından...
Arap-İsrail savaşları ben de "Rus uçakları çöptür" algısını kafama oturttu iyice. Bu algıyı bir türlü yıkamıyorum...

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Ynt: SUKHOI SU-35 SUPER FLANKER
« Yanıtla #61 : 07 Mayıs 2020, 08:55:39 »
Sn Skywolf, kendileri yapsa bu video’yu daha İyisini yapamazlardı.
Tebrikler.
Çıkan alt yazıları biraz daha uzun tutabilmeniz mümkün mü?

Teşekkürler...

Amacım aslında öyleydi. Yazılarla uyumlu yeterli görsel bulmak kolay olmadı. Ek olarak video oldukça uzun oldu. Yazılar, geçiş ve ses efektleri vs yoğun oldu. Bu haliyle videoyu hazırladığım program proje dosyasını video formatına çeviremedi. Günlerce uğraştıktan sonra bu oldukça moral bozucu bir sorundu. :) Ama proje dosyasını 4 parçaya bölerek 4 video formatı dosyaya çevirdim. Sonra o 4 videoyu da birleştirdim. Video formatındayken kolay birleşti. Ama bu seferde boyutu çok fazlaydı. Formatını biraz daha değiştirerek boyutu küçülttüm. Yükleme uzun sürdü. Yüklerken oluşan aksaklıklar nedeniyle günler sonra tekrar yüklemek zorunda kaldım. İkinci defada başardım çok şükür. Bundan sonraki videolar daha da güzel olacak inşallah.  :)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com