Anket

Uzayda, Dünya dışında yaşam olduğuna inanıyor musunuz?

Uzayda hayat yok!
3 (11.1%)
Var ama bizim kadar zeki olduklarını sanmıyorum
2 (7.4%)
Kutsal kitaplarda belirtilen varlıklar dışında yoktur
5 (18.5%)
Filmlerdeki gibi dünya dışı zeki yaşam formları olduğuna inanıyorum
13 (48.1%)
Uzaylılar aslında gelecekten gelen insanlar
3 (11.1%)
Uzaylı dediğiniz şey aslında cinler vb varlıklardan başka bir şey değil!
1 (3.7%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: Uzaylılar Aramızda mı?  (Okunma sayısı 135769 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
Ynt: Uzaylılar Aramızda mı?
« Yanıtla #380 : 27 Nisan 2019, 11:00:44 »
Söyledikleri arasında uzaylıların varlığının 2028 yılında açıklanacağı var.

Kendi adıma... 2028 yılına gerek yok. Ben 1989 yılında gördüm:)

Ve hatta açıktan yazayım,

Sevgili dostlar, geçenlerde ilginç bir olay oldu. Tesadüfen bir sosyal medya kullanıcısının bir iletisini gördüm, diyordu ki;

'' ben onu bunu bilmem arkadaş! 5-6 yaşlarındayken bizim evin önünde ilkokul var. Bahçesine inen gemiyi ve içinden çıkan varlıkları rüyamda gördüm zannediyordum. Şimdi diyorsunuz ki rüya olmayabilir miş!''

Mealen bu iletiyi gördükten sonra, ilgili arkadaşa cevap yazdım.

'' teyit etmek açısından, hangi şehirde rüya gördüğünü söyle sana ilk okulun ismini vereyim'' dedim. Henüz cevap gelmedi.

O çocuğun kim olduğunu da aşağı yukarı tahmin edebiliyorum. Ben eve doğru giderken; onlar dışarıda top oynuyordu. ben gemiyi havada görünce, direkt eve kaçmıştım. Olayı evimizin penceresinden seyretmeye devam ettim. fakat açı itibariyle varlıkların indiğini göremedim.

İletiyi yazan arkadaş, muhtemelen bizim komşunun oğlu. Yaş itibariyle küçük olduğu için rüya gördüğünü zannediyor. fakat, bizim aklımız başımızdaydı. Gördüğümüzü net olarak hatırlıyoruz.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #381 : 27 Nisan 2019, 12:39:34 »
Koskoca forumda UFO gören birkaç kişi var. Doğrudan uzaylılarla temas kurabilen belki daha az.
Bence bu konuda deneyimleri olanlar bunları paylaşmaktan çekinmemeli. Kimse size deli gözüyle bakmaz, baksa da bu sizin deli olduğunuz anlamına gelmez. Çoğu kişi çekindiği için belki de olması gerekenden daha az gündeme geliyor ve bu konudaki karanlık noktalar açığa kavuşamıyor.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #382 : 27 Nisan 2019, 13:46:13 »
Koskoca forumda UFO gören birkaç kişi var. Doğrudan uzaylılarla temas kurabilen belki daha az.
Bence bu konuda deneyimleri olanlar bunları paylaşmaktan çekinmemeli. Kimse size deli gözüyle bakmaz, baksa da bu sizin deli olduğunuz anlamına gelmez. Çoğu kişi çekindiği için belki de olması gerekenden daha az gündeme geliyor ve bu konudaki karanlık noktalar açığa kavuşamıyor.
Bu karanlık noktaların en büyük sebebi devletlerin örtbas ve yalanlama politikaları aynı şekilde sahte görüntü ve kaçırılma olaylarının tertiplenmesi
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #384 : 15 Haziran 2019, 20:46:15 »
İlginç bir iddia ortaya atıldı;
Yakında bir UFO' nun helikopter düşürdüğüne dair bir görüntü servis edilecekmiş!

https://twitter.com/erhankolbasi/status/1139932571196956672

« Son Düzenleme: 15 Haziran 2019, 20:50:44 Gönderen: Partikül »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Putin: Uzaylı değilim, kanıtım var
« Yanıtla #385 : 21 Haziran 2019, 11:24:23 »
Putin: Uzaylı değilim, kanıtım var

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, "Uzaylı mısınız?" sorusuna, "Uzaylı değilim ve kanıtım var" yanıtını verdi.
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in halkın sorunlarını doğrudan duymak için her yıl geleneksel olarak düzenlediği 'Direkt Hat' programına bu yıl da ilgi yoğun oldu.

Putin'e neden her zaman son derece kibar olduğu ve başkan olmaktan sıkılıp sıkılmadığı soruldu.

Putin, Rusya'yı temsil etmenin kibar olmayı gerektirdiğini ve başkan olmaktan yorulmadığını aksi taktirde bu işi yapamayacağını söyledi.

Putin'e ilginç sorular da soruldu. Bunlardan biri Putin'in uzaylı olup olmadığıydı.

Putin uzaylı olup olmadığı sorusuna, "Uzaylı değilim, en nihayetinde kanıtım, tanıklarım, bana yakın kişiler ve çocuklarım var." cevabını verdi.

Kamuya mal olan birçok kişi gibi Rus lider Putin de komplo teorilerinin hedefi olmaktan kaçamıyor. Putin ile ilgili en popüler teorilerden biri de, Rus liderin bu dünyadan olmadığı iddiası.

Gerçek Putin'in aslında öldüğü ve bugün Putin olarak bilinen kişinin aslında Rus lidere benzeyen bir kişi olduğu da öne sürülüyor.

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/putin-uzayli-degilim-kanitim-var-41250927

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #386 : 09 Temmuz 2019, 08:36:34 »
Dünya şokta! Mars'ta kuş mu yaşıyor?
Kızıl Gezegen Mars yüzeyinde görüntülenen uçan cisim tartışma yarattı.

http://www.hurriyet.com.tr/galeri-marsta-goruntulendigi-soylenen-kus-tartisma-yaratti-41267566

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #387 : 15 Temmuz 2019, 12:59:41 »
Bana inandırıcı gelmediğini belirttiğim konuda bir itiraf gelmiş. >> http://www.hurriyet.com.tr/galeri-2030dan-geldim-demisti-gercekleri-tek-tek-anlatti-41274064

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
ABD'nin sosyalist başkan adayı: Uzaylıları ifşa edeceğim
« Yanıtla #388 : 08 Ağustos 2019, 08:52:46 »
ABD'nin sosyalist başkan adayı: Uzaylıları ifşa edeceğim

ABD'de başkanlık seçimlerinde sosyal demokratların desteğini alan Bernie Sanders, seçilirse UFO bağlantılı her türlü kanıtı kamuoyunun bilgisine açacağı sözünü verdi.

Dünyanın en popüler podcast yayınlarından biri olan 'Joe Rogan Experience'a konuk olan 77 yaşındaki sosyalist politikacı Bernie Sanders, "Başkan seçilir ve uzaylılarla ilgili bir şeyler olduğunu öğrenirseniz ne yaparsınız" sorusunu şöyle yanıtladı:

"Eşim benden sizi bilgilendirmemi ister. Eşim UFO manyağı değildir, ama Dünya ötesi yaşamla ilgili belgelere erişim sağlayıp sağlayamayacağımızı bana hep sorar."

"UFOLARLA İLGİLİ HER ŞEYİ ANLATACAĞIM"
Vermont Senatörü, UFO'larla ilgili bir şey öğrenirse programa gelip her şeyi anlatacağının altını çizdi.

Uzaylıların UFO'larla ziyarete geldiklerine dair iddialar ABD'deki popüler kültürün en önemli malzemelerinden biri.

ABD ORDUSUNDAN 51. BÖLGE UYARISI
Yıllardır gizemini koruyan, girişi yasak olan Nevada'daki 51. Bölge isimli askeri üs alanında uzaylıların tutulduğu iddiası, geçenlerde yeni bir boyut kazandı. Yüz binlerce Amerikalının sosyal medyada örgütlenip 51. Bölge'yi basmayı planladığının anlaşılması üzerine, ABD ordusu "Bu alana girecek herhangi bir kişiyi caydırmak durumundayız. Amerika’yı ve varlığını korumaya hazırız” açıklamasını yaptı.

SOSYAL MEDYADA TEPKİLER
Dolayısıyla Demokrat Parti'nin ilerlemeci kanadından siyasetçinin açıklamaları, Twitter'da hem ilgi hem de tepki çekti.

Sanders'ın en risksiz vaatte bulunduğunu söyleyen de oldu, daha önce benzeri vaatlerde bulunan adayların başkan seçilince sözlerini tutamadığını hatırlatanlar da çıktı.

'Sosyalist' adayın uzaylı olduğu ya da eylülde 51. Bölge'yi basacaklarını söyleyen 2 milyon kişinin oylarına oynadığı esprisi yapanlar da vardı, 51. Bölge'deki uzaylıların bunu duyduktan sonra nasıl dans ettiğine dair görsel paylaşan da.

https://www.ensonhaber.com/cumhurbaskani-erdogan-ukrayna-lideri-ile-bir-araya-geldi.html

Çevrimdışı Hilal-i Ahmer

• DefenceTurk
  • *
  • -1
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #389 : 08 Ağustos 2019, 10:23:17 »
Belgeleri ifşa edebilir ama ortada ne belgesi mevcut acaba diye soramadan edemiyor insan.

Uzaylılar gelse neden gizlensin bizleri korkutmamak içinmi ? O kadar düşünceli bir varlık mevcut ise zaten bu kadar iç savaşın olduğu bu kadar insanların vahşice birbirini öldürdüğü bir ortamda direk Amerikaya gitmezler.Büyük ihtimal orayı yokederler.

Kainat içerisinde ışık hızı ile seyehat eden uzaylılar var ise dünyamıza inmelerine gerek bile yok direk uzayda birebir mocuk-up oluşturupta inceleyebilirler.İnsanları incelemek isterlerse zaten yüksek ihtimal ışınlanma teknolojisini bulduklarından tabak şeklinde uçan daireleri ile gelmezler direk uzaydan belirli noktadan hedefe kitlenir 6 milyar içinden 100 kişiyi rahat alır kimsenin ruhu duymaz.

Artı nedense hep Amerikaya UFO inip gizli bilgileri veriyorlar meşhur 51.bölge masalı gibi.Amerika için çok güzel bir gizleme noktası orada kendi tasarımlarını ve tehlikeli deneylerini yaparak burada uzaylı tutuluyor ve uzaylı cesetleri var diyerek bölgede Ohal sistemi uygulamakta.Belki kimyasal silah deneylerinde ölen binlerce insanın gizlenmesindeki en güzel tiyatro perdesidir.

Zamanında Kızılderili kabilelerine Çiçek hastalığı bulaştırılmış battaniyeleri vererek soykırım yaptıkları gibi.

Amerikanın gayri resmi işlerini örtbas etmek için uydurduğu UFO yalanlarına malesef küresel ölçekte Hollywood ekibide eklenince ortaya eğlenceli bir durum ortaya çıkıyor :)