Anket

Uzayda, Dünya dışında yaşam olduğuna inanıyor musunuz?

Uzayda hayat yok!
3 (11.1%)
Var ama bizim kadar zeki olduklarını sanmıyorum
2 (7.4%)
Kutsal kitaplarda belirtilen varlıklar dışında yoktur
5 (18.5%)
Filmlerdeki gibi dünya dışı zeki yaşam formları olduğuna inanıyorum
13 (48.1%)
Uzaylılar aslında gelecekten gelen insanlar
3 (11.1%)
Uzaylı dediğiniz şey aslında cinler vb varlıklardan başka bir şey değil!
1 (3.7%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: Uzaylılar Aramızda mı?  (Okunma sayısı 135747 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Nutuk

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 4
Ynt: Uzaylılar Aramızda mı?
« Yanıtla #320 : 26 Ocak 2019, 04:57:20 »
Siz görememiş olabilirsiniz lakin her yıl milyonlarca insan görüyor bu cisimleri kimisi açıklanabilir olaylarken bazıları açıklanamayan olaylar siz göremedeniz diye yoklar diye Bir durum söz konusu olamaz bu durum yüzlerce yıldır olan bir şey farklı medeniyetlerin anlatılarında eserlerinde Rönesans tablolarında yer almış ikinci dünya savaşı sırasında Foo fighters adıyla bilinen olaylar var günümüzde sivil havacılık ve askeri pilotlar tarafından yapılan gözlemler var video kayıtları var 1940 lardan itibaren çeşitli araştırma projeleri devletler düzeyinde gizli olarak yapıldı. ABD nin Blue Book projesi gibi ve bilim insanları görevlendirilip milyonlarca dolar harcandı.

Benim sahsen gormeme gerek yok, madem milyonlarca insan bu UFO'lari goruyor ne hikmetse birtane bile su goturmez delil bir fotograf cikmiyor veya filme kaydedilemiyor. Hep flu fotograflar, ne oldugu belirsiz isiklar veya karaltilar, biraz tuhaf degil mi?

GORA filmindeki Cem Yilmaz'in elindeki Kutahya porseleni bile bircok ufo fotografindan daha inandirici olusu'da inandiriciligi biraz kiriyor desem yeri var.

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #321 : 26 Ocak 2019, 13:54:25 »
Benim sahsen gormeme gerek yok, madem milyonlarca insan bu UFO'lari goruyor ne hikmetse birtane bile su goturmez delil bir fotograf cikmiyor veya filme kaydedilemiyor. Hep flu fotograflar, ne oldugu belirsiz isiklar veya karaltilar, biraz tuhaf degil mi?

Onlar fotoğraflarının çekilmesini isterlerse, fotoğraflarını çekebilirsin; görünür olmak isterlerse ancak o zaman görebilirsin. Senin benim elimde olanan bir şey değildir. Çünkü teknolojiyi istedikleri şekilde manipüle edebiliyorlar. Elde edilen bilgiler bu şekilde...  Aynen sinyal kesici Jammer Cihazları gibi düşünebilirsiniz. Sinyali kestiği zaman konuşamıyorsun. Bunlarda da görüntüyü kestiği zaman göremiyorsun veyahut fotoğrafını çekemiyorsun gibi bir şey olsa gerek ::) Fakat ben umutluyum. Bakarsın ilk fotoğraf çeken ben olurum ha! (Küçükken bu fırsat elime geçmişti fakat fotoğraf makinesi bozuktu, yoksa aklıma gelmişti- şansızlık işte!) Başarabilseydim veya başarabilirsem; herhalde ki ilk paylaşacağım insanlardan birisi de SKYWOLF hocam olurdu. Çünkü hiç bir savunma forumunda Uzaylılar hakkında bu kadar çok tartışma zemini göremezsiniz.
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2019, 14:02:38 Gönderen: Partikül »

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #322 : 26 Ocak 2019, 15:15:29 »
https://www.instagram.com/p/Bs_LmXyhuDy/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1e21tpmxmgun7
Burda 8 F4 pilotumuz ve 1 F5 pilotumuzun tanımlanamayan bir cisimle karşılaşmaları anlatılıyor . Şimdi sıkı eğitimli ve psikolojik testlerden sürekli geçen bu 5 pilot ne ile mücadele etmeye çalıştılar ama edemediler. Bu tür olaylar dünyanın her yerinde olmaya devam ediyor. Uçaklarımız yetersiz kalıyor Ruslar deseniz rusya hava kuvvetlerinin de bu olaylar ile baş edemiyorlar Amerikalılar desek Amerika da bunları yaşıyor diğer üstün hava kuvvetlerindede bu karşılaşmalar devam ediyor. Bir şeyler var bu kadar insan yalan söylüyor olamaz.
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2019, 15:26:03 Gönderen: Raptor44 »
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR

Çevrimdışı OKÇULAR

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 84
« Yanıtla #323 : 26 Ocak 2019, 16:32:21 »
Siz görememiş olabilirsiniz lakin her yıl milyonlarca insan görüyor

Yine başa sarmak istemiyorum. Bu dünya dışı (yada belki içi) yaşam formları yalnız çıplak gözle mi görülebiliyor? Mesela cep telefonumdan 3 ofise bağlı 43 kamerayı aynı anda izleyebiliyorum. 45 gün geriye dönük kaydı da görebiliyorum. Akşam alarmı akif edip her ışık ve nesne geçişlerinde Kale güvenlik tarafından yatağımdan kaldırılıyorum. Sade bir vatandaş olarak bu imkanlara teknolojik olarak sahip iken niye fert olarak her yıl milyonların gördüğü şeyi çıplak gözü geçtim dijital olarak niye göremiyorum?

Daha ileri gidelim profesyonel kızılötesi algılayıcılar var. Ultraviyole ışınları görebilmemizi sağlayan cihazlar var. Termal algılayıcılar almış başını gitmiş. Zoom lama teknolojisi X85 geçmiş. Askeri teknolojiler. Uzay teknolojileri var. 1990 da uzaya atılan HUBBLE Teleskobu 12/24 gözlemliyor ama bilimin ve insanlığın ortak net delil kabul edeceği yada ettiği ıslak film veya dijital bir görüntü yok. Varsa gösterin ...
DÜNYADA BÜTÜN GERCEKLER 3 MERHALEDEN GECER.
1. iLK BAŞLARDA HAFİFE ALINIR ÖNEMSENMEZ
2. ARKASINDAN ŞİDDETLİ BİR DİRENİŞ VE BASKIYA UĞRAR.
3. EN SON TAM BİR DOĞRU OLARAK KABUL EDİLİR..

Çevrimdışı OKÇULAR

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 84
« Yanıtla #324 : 26 Ocak 2019, 16:54:50 »
Hubble’dan 10 Kat Daha Net Gören, 1 Milyar Dolarlık Büyük Macellan Teleskobu

Hubble Teleskobunun 29 yıldır yakalayamadığı dünya dışı yaşam formunu belki Macellan yakalar. Tabi 2024 ve ötesine ömrümüz yeterse..

https://www.webtekno.com/hubble-dan-10-kat-daha-net-goren-1-milyar-dolarlik-buyuk-macellan-teleskobu-h51863.html

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #325 : 26 Ocak 2019, 17:37:40 »
Sade bir vatandaş olarak bu imkanlara teknolojik olarak sahip iken niye fert olarak her yıl milyonların gördüğü şeyi çıplak gözü geçtim dijital olarak niye göremiyorum?

İnşallah sende görürsün hocam. Açıkçası 2019 yılından çok umutluyum. İnşallah bu sene, en azından bir tanecik UFO' yu bari kameralarla yakalabilsek:) Gerçi kamera kaydı beni tatmin etmez ama hiç yoktan iyidir. Emin olun bana kısmet olursa bu forumda paylaşacağım. Bir kere yakaladım, bakalım dünya gözüyle bir kere daha görebilecek miyim? Keşke bilinçli haldeyken -astral boyut dışında-  direkt temas kurabilsek.  ::)

Çevrimdışı Raptor44

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #326 : 26 Ocak 2019, 18:16:18 »
Fotoğraflar ve video kayıtları var zaten ve testleri yapıldığı vakit sahte olmadıkları ortaya çıkan bir sürü görüntü var ve yukarda paylaştığım olaya bakarmısınız olayı gören 9 pilot cisimle it dalaşına giren 5 uçak var ve hiç biri yakalayamıyor resmen eğleniyor tanımlanamayan uçan cisim radarlar da gözükmüyor bazıları ısı izi bile çıkarmıyor bu insanların hayal ürünü olmadığı ortada

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #327 : 26 Ocak 2019, 19:48:35 »
Nasıl görüntü yok? O kadar görüntü  paylaştık ya!

Sorry...

Sorry...
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Raptor44

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #328 : 26 Ocak 2019, 20:30:27 »
Nasıl görüntü yok? O kadar görüntü  paylaştık ya!

Sorry...

Sorry...

Skywolf görüntü yok iddiasını kapattı bu mesajıyla ;D

Çevrimdışı OKÇULAR

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 84
« Yanıtla #329 : 26 Ocak 2019, 21:18:56 »
Yahu yapmayın. ABD li pilotlar CNN de röportaj ve görüntü paylaşmış. Resmi makamlar haberin arkasındamı? Başka bir ülke ve bilim akedemisi bu puslu ve bütün dünyayı (!) ayağa kaldıran görüntüyü sahiplenmiş mi? Şöyle her zaman uzaktan sisli bir karartı değilde Net bir görüntü paylaşsınlar bizde sabaha kadar kafa yoralım.
Şimdi diyeceksiniz bu gelişmiş varlıklar bu mesafeye kadar müsaade ediyor  :)