Anket

Uzayda, Dünya dışında yaşam olduğuna inanıyor musunuz?

Uzayda hayat yok!
2 (12.5%)
Var ama bizim kadar zeki olduklarını sanmıyorum
0 (0%)
Kutsal kitaplarda belirtilen varlıklar dışında yoktur
3 (18.8%)
Filmlerdeki gibi dünya dışı zeki yaşam formları olduğuna inanıyorum
10 (62.5%)
Uzaylılar aslında gelecekten gelen insanlar
0 (0%)
Uzaylı dediğiniz şey aslında cinler vb varlıklardan başka bir şey değil!
1 (6.3%)

Toplam Oy Verenler: 16

Gönderen Konu: Uzaylılar Aramızda mı?  (Okunma sayısı 35454 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tigerfish

 • DefenceTurk
 • *
 • İleti: 643
 • Beğeni Puanı +102/-42
Ynt: Uzaylılar Aramızda mı?
« Yanıtla #250 : 07 Kasım 2018, 11:17:38 »

Çevrimdışı SKYWOLF

 • SKYWOLF
 • Genel Yetkili
 • DefenceTurk
 • *****
 • İleti: 37887
 • Beğeni Puanı +283/-40
Uzaylılar size de çip takmış olabilir!
« Yanıtla #251 : 07 Kasım 2018, 11:20:44 »
Eski bir haber ancak ilginç!

Uzaylılar size de çip takmış olabilir!

Uzay gemilerine alınan, alınlarına, enselerine çip takılan insanlar içimizde... UFO’ların ziyaretleri arttı. Gelip DNA’ları kopyalayıp gidiyorlar
12.12.2010 - 09:59 | Güncelleme: 12.12.2010 - 09:59

Çip bildiğiniz çip. Haktan Akdoğan, aramızda yaşayan çipli insanların varlığından bahsediyor. Bu insanların dünya dışı varlıklar tarafından alıkonulduğunu, kendilerine çip takıldığını, dünyada binlerce insanın çipli olduğunu, Türkiye’de de 144 kişiyi tespit ettiklerini anlatıyor. Konunun yabancısıyım, “Çip bizim topraklarda bilgisayarda olur” diyenlerdenim. Röportaj boyunca “Dünya dışı varlık” demeye üşendiğim için, “Uzaylı” demeyi tercih ediyorum. “Ayıp etmiyorumdur inşallah” deyince, Haktan Bey “Biz de uzaylıyız” cevabını veriyor.

Dünya dışı varlıklar tarafından alıkonan insanlardan bahsediyorsunuz.
Dünyanın birçok ülkesinde milyonlarca insan uzay gemilerine alındı. Ama bu insanlar kaçırılmıyor, bir süre için alınıp geri bırakılıyor. Aldıkları insanı uyku halindeyken bir ışık hüzmesiyle gemiye çekiyorlar. Yanınızda eşiniz de olsa ruhu duymaz, çünkü onu da paralize ediyorlar. Gemide sizden doku, kan örnekleri alıyorlar, çalışmasını yapıyor sonra tekrar bırakıyorlar. Bizden çok daha ileri teknolojide olduklarından onların sadece bizim hava sahamızda görünüp kaybolmalarını beklememek lazım, gezegeni inceliyorlar, bizim DNA’mıza bakıyorlar.

Çip takma nereden çıktı?
Alıkonulduğunu iddia eden insanlar hipno-terapistler tarafından transa sokuluyor. Bilinçaltına geri dönülen, bu deneyimleri yaşayan insanlar uzay gemilerinde yapılan prosedürlerde kendilerine mikroçip takıldığını anlatıyor.

Nereye takıyorlar bu çipleri?
Büyüklüğü ne? 2-3 milimlik çipler, genellikle sinir uçlarına takılıyor. Alın, el, bacak, boyun, sırt kısmına çip yerleştirilenler var. Hipno-terapi sırasında deneklerin iddia ettiği bölge cihazlarla taranıyor ve hakikaten o bölgede tanımlanmayan bir cisim bulunuyor. Dr. Roger Leir bu konunun en önemli uzmanlarından birisi, çipi çıkarır ve analizini yapar. Bu analizler sırasında da dünyada bilinmeyen, olmayan, farklı elementler içeren maddeler bulundu. Kendi kendine üreyen bir metale dahi rastlandı.

İnsanlara neden çip takıyorlar, bizi burada MOBESE gibi mi kullanıyorlar?
Genetik bir materyal topladıkları kesin. Bir de sinir uçlarına takılmasının sebebi şu: Duygularımızı taklit edebilmek için takip ediyorlar. Bazı kadınlar var, sevgilisi yok ama regl olmuyor, doktora gidiyor, hamile olduğu ortaya çıkıyor. Bir ay sonra bir daha kontrole gidiyor, cenin alınmış, rahim temiz. Şimdi biz bunun melez ırk yaratma prosedürü olduğunu düşünüyoruz. Yarı dünyalı, yarı onlardan, dünyada üremeyen, gemide büyüyen varlıklar yaratıyorlar.

DÜNYALIYI ZETALAR KAÇIRIYOR
Kaçırılanlar gemiyi nasıl tarif ediyor?
Hafif soğuk bir ortam, etraf flu, genelde bir, en fazla üç varlık var.

Peki hangi dilde anlaşıyorlar?
Telepatik. Diyorlar ki, “Korkacak hiçbir şey yok. Kötü bir niyetle burada değiliz. Irkımızın geleceği açısından bazı bilgilere ihtiyacımız var.” Çok nadir sözsel iletişim de var. Mekanik bir ses çıkıyor. Zaten onlar için bizim dilimizi aksansız konuşmak bir saniyelik iş. Bu arada bazı insanların zihninden de bu bilgiyi siliyorlar, gerekçeleri de şu; “Dünyada bundan sonra hiçbir şeye ayak uyduramazsınız. Her şey anlamsız gelir.” Gemiye alınan insanlar genelde rüya gördüğünü sanıyor, zaman içinde bu flashback’ler üst bilince geliyor. Şüphelenip bize başvuruyorlar.

Hatırladıkları kadarıyla uzaylının tipi nasıl?
Gözler çok büyük, ama Zeta’lar gibi simsiyah değil, bizim gibi gözbebeği var. Zeta’larda göz simsiyahtır. Zaten bu kaçırma olaylarını da dünyadan 4.3 milyon ışık yolu uzaklıktaki Zeta Reticuli’ler daha çok yapıyor.

Uzaylıların hepsi iyi mi?
Bizim gibi, iyileri de var kötüleri de.

Ne yapıyorlar yukarda?
Evrende sizin tahayyül edemeyeceğiniz boyutlarda ve teknolojilerde savaşlar oluyor.

Kimle kim savaşıyor?
Milyonlarca uygarlık, yıldızlararası galaktik federasyonlar var, hiyerarşik bir düzen olduğundan bahsediliyor. Ama politik bir sistem değil bu, daha çok bilgeliğin ön planda olduğu bir yapı. Ekonomik sistemleri de farklı, para mara yok. Temel ihtiyaçları karşılamak onlar için çok basit. Oradaki varlıklar kendilerini bilime ve sanata adıyor.

Bizim ne kadar ilerimizdeler mesela?
Big Bang’in oluşumu 13.7 milyar ışık yılı öncesi başladı deniliyor. Uzaylılar buna gülüyor. Onlar, “Bu rakamı trilyonlarla çarpın” diyor.

Uzaylıların güldüğünü nereden biliyorsunuz?
Onların da duyguları var. “Farkımız yok. Bizim evrimsel sürecimiz daha evvel başladı” diyorlar.

Tipleri nasıl?
120 ayrı tip var. Dişi, erkek gibi ayrımlar var. Çocuklar klonlama yoluyla meydana geliyor.

Boyutları minik mi?
1.30 da, 5-6 metre olan da var.

O kadar yol git gel üşenmiyorlar da...
Dünyada bizim ulaşamadığımız sekiz, on tane yerleşik üsleri var. Türkiye geçiş kapılarından birinin Niğde-Aksaray taraflarında olduğundan şüpheleniyoruz. Ayın karanlık yüzünde de üsleri olduğu konuşuluyor. Fark ttiyseniz Ay programı da iptal edildi. Ay işgal edilmiş vaziyette, Mars’ta, Satürn’ün halkasında da üsleri var.

Keşke gelseler!
2011 yılında bu ziyaretler çok sıklaşacak. Ben 2020’ye kadar dünyalılarla açık temasa geçeceklerini düşünüyorum. Şu an hazırlık sürecindeyiz, bu süreç hızlanacak. Onların kendilerini göstermek gibi bir dertleri yok. Kesin tarihi bizim kolektif şuurumuz belirleyecek.

144 TÜRK KESİN KAÇIRILDI
Çipli Türk var mı?
Belki binlerce insan kaçırılmıştır ama bize son yıllarda “Kaçırıldım” diye 470 kişi başvurdu. Yaptığımız testler sonucunda bunların 144 tanesinin kaçırıldığından, dokuz kişiye de çip takıldığından eminiz.

Türkiye’deki dağılımı ne bu çipli insanların?
Bu dokuz kişinin beşi İstanbul’da, biri Antalya’da, biri İzmir’de, biri Ankara’da, biri de Güneydoğu’da yaşıyor.

Kimlere takılıyor çip? Bir özellikleri var mı?
Bizim gibi insanlar. İçlerinde işadamları, ünlü sanatçılar var.

Mesela, Reyhan Karaca da kaçırıldığını iddia ediyor.
Reyhan’la biz bir görüşme yaptık, ama hipnoz yapmadık. Dr. Roger Leir’i bekliyoruz. Reyhan gibi deşifre olmamış, çok önemli ama deşifre olmak istemeyen insanlar da var. İşadamı da var, çok tanınmış, çok meşhur sanatçılar da var. Leir, 15 gün burada kalacak. Bu süre içinde tüm analizlerimizi yapacağız. Ve onay veren dört kişinin ameliyatla çipleri çıkarılacak.

Erol Büyükburç da “Spermlerimi çaldı uzaylılar” dedi...
Kendisiyle bir temasımız olmadı. Bilemiyorum.

Peki bu çipliler deşifre olacaklar mı?
Aralarında birkaç tanesi deşifre olmaya karar verdi. İşadamları sosyal çevreleri etkilenmesin diye deşifre olmuyorlar

Geldiler, ameliyat edip gittiler
Bir arkadaşımızın 9 tane boyun fıtığı vardı. Ameliyat olmazsa felç olacaktı. Ameliyattan bir gün önce, bir aygıt balkonun önünde duruyor, içeriye iki varlık giriyor. Geceliğinin arkasını yırtıyorlar ve ellerinde matkaba benzer bir aletle sırtına üç yerinden saplıyorlar. İp gibi sinirleri çıkarıp, kadına gösteriyorlar, geldikleri gibi gidiyorlar. Kadın hemen doktora gidiyor. Doktor da inanamıyor. Bu bir mucize! Bunun raporları var. Tedavi ediyorlar. Yalnız bu kadının bir özelliği var, biyoenerji gücü olan ve insanlara 10 senedir şifa veren bir insan. Bu onun mükâfatı!

ELİF KEY- GAZETE HABERTURK- HT PAZAR

https://www.haberturk.com/ekonomi/teknoloji/haber/580401-uzaylilar-size-de-cip-takmis-olabilir
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

 • SKYWOLF
 • Genel Yetkili
 • DefenceTurk
 • *****
 • İleti: 37887
 • Beğeni Puanı +283/-40
Ynt: Uzaylılar Aramızda mı?
« Yanıtla #252 : 07 Kasım 2018, 11:27:40 »
İzlediğim pek çok belgeselde bu konuyla ilgili ilginç bilgiler vardı. Uzaylıların kendilerini kaçırdığını iddia eden kişilerin çoğunda, özellikle bedenlerinde tarif ettikleri yerde "tanımlanamayan" metal parçalar bulunduğu söyleniyordu. Bu az sayıda da değildi!

Benzer şekilde tanımlanamayan bir gök cisminden ( uzay aracı olarak belirtiliyor)  bir parça düştüğüne şahit olanlar vardı başka bir belgeselde. Düşen parçayı buldular ve analize gönderdiler. O da tanımlanmamıştı!

Dünya üzerinde tanımlı hiçbir metal veya alaşıma benzemediği belirtilen, görgü tanıklarınca uzaylılar veya uzayla alakalı araçlardan gelen metal parçalar!

İlginç ve "somut" bir bilinmeyen daha!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Raptor44

 • İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
 • Özel Üye
 • DefenceTurk
 • *****
 • İleti: 694
 • Beğeni Puanı +55/-134
 • DefenceTurk.com
Ynt: Uzaylılar Aramızda mı?
« Yanıtla #253 : 07 Kasım 2018, 11:56:48 »
İzlediğim pek çok belgeselde bu konuyla ilgili ilginç bilgiler vardı. Uzaylıların kendilerini kaçırdığını iddia eden kişilerin çoğunda, özellikle bedenlerinde tarif ettikleri yerde "tanımlanamayan" metal parçalar bulunduğu söyleniyordu. Bu az sayıda da değildi!

Benzer şekilde tanımlanamayan bir gök cisminden ( uzay aracı olarak belirtiliyor)  bir parça düştüğüne şahit olanlar vardı başka bir belgeselde. Düşen parçayı buldular ve analize gönderdiler. O da tanımlanmamıştı!

Dünya üzerinde tanımlı hiçbir metal veya alaşıma benzemediği belirtilen, görgü tanıklarınca uzaylılar veya uzayla alakalı araçlardan gelen metal parçalar!

İlginç ve "somut" bir bilinmeyen daha!
Bu kanıtlar var gerçekten bu tarz iddialarda bulunanların gerçekten kaçırıldığını inandiklarımda çipler çıkıyor ve dünyadaki hiç bir metalle ilişkisi olmayan maddeler bulunuyor
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR

Çevrimdışı Yabgu

 • YASAKLI
 • DefenceTurk
 • *
 • İleti: 724
 • Beğeni Puanı +249/-346
 • DefenceTurk.com
Ynt: Uzaylılar Aramızda mı?
« Yanıtla #254 : 07 Kasım 2018, 12:29:22 »
Bunlar hep agnostik işte -_-  Mümkünse hayatinda mahallesinden, köyünden dışarı çıkmamış biri "uzaylılar yok" demesin yine mümkünse sokağındaki, mahallesindeki dereyi , çeşmeyi , tepeyi yada en basitinden bakkal amcanın yüz kıvrımlarını bilmeyen biri "uzaylılar var" demesin. Ne trilyonlarca gezegende yalnız olduğumuzu iddia edecek kadar gerizekalı , nede "uzaylılar kesin var" diyecek kadar ileri zeki varlıklar değiliz. En azından bugün için durum böyle.
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı SKYWOLF

 • SKYWOLF
 • Genel Yetkili
 • DefenceTurk
 • *****
 • İleti: 37887
 • Beğeni Puanı +283/-40
Ynt: Uzaylılar Aramızda mı?
« Yanıtla #255 : 07 Kasım 2018, 13:02:26 »
Bunlar hep agnostik işte -_-  Mümkünse hayatinda mahallesinden, köyünden dışarı çıkmamış biri "uzaylılar yok" demesin yine mümkünse sokağındaki, mahallesindeki dereyi , çeşmeyi , tepeyi yada en basitinden bakkal amcanın yüz kıvrımlarını bilmeyen biri "uzaylılar var" demesin. Ne trilyonlarca gezegende yalnız olduğumuzu iddia edecek kadar gerizekalı , nede "uzaylılar kesin var" diyecek kadar ileri zeki varlıklar değiliz. En azından bugün için durum böyle.


+1

Buna ne dersin?

http://m.hurriyet.com.tr/galeri-nasa-turuncu-dunya-fotografi-paylasti-41011222/1

Ay çok korktum ben.


Gerçekten çok ürkütücü. ;D ;D

O başlığı atan, galiba hayatında hiç güneşin doğuşunu ya da batışını izlememiş. Herif ( ya da hatun) galiba "uzayda" yaşıyor.  ;D ;D
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Atsızbey

 • DefenceTurk
 • *
 • İleti: 85
 • Beğeni Puanı +17/-15
 • DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

 • SKYWOLF
 • Genel Yetkili
 • DefenceTurk
 • *****
 • İleti: 37887
 • Beğeni Puanı +283/-40
Pilotlar gördü, araştırma başlatıldı!
« Yanıtla #257 : 14 Kasım 2018, 01:34:48 »
Pilotlar gördü, araştırma başlatıldı!

İrlanda Sivil Havacılık Kurumu, ülkenin güneybatı kıyılarında British Airways ve Virgin Havayolları pilotlarının gökyüzünde gördüklerini söylediği parlak ışıklar ve tanımlanamayan uçan cisimler (UFO) ile ilgili inceleme başlattı.

BBC Türkçe'de yer alan haberde, adı açıklanmayan British Airways pilotu, Montreal-Londra seferi sırasında 9 Kasım sabahı 06:47'de Shannon Havalimanı kontrol kulesiyle irtibata geçerek, "Bölgede bir askeri tatbikat mı var? Çünkü hızlı hareket eden bir şey gördük. Cisim uçağın solundan geldi ve süratle kuzeye gitti" dedi.

Pilot, kontrol kulesinden böyle bir tatbikat olmadığı yanıtını aldı.

Daha sonra Virgin Havayolları'ndan bir pilot konuşmaya dahil oldu ve "Bu bir meteor ya da dünyanın atmosferine yeniden giren bir cisim olabilir" dedi.

'HIZI, SES HIZININ İKİ KATI GİBİYDİ'

Söz konusu pilot, "aynı yolu izleyen ve çok hızlı hareket eden iki parlak ışık gördüğünü" söyledi.

Pilotlardan biri "Çok hızlıydı. Hızı Mach 2 (ses hızının iki katı) gibiydi" dedi.

İrlanda Sivil Havacılık Kurumu'ndan yapılan açıklamada ise "9 Kasım'da az sayıda pilotun havada olağandışı bir hareketlilik yaşandığına yönelik ifadeleri temel alınarak bir rapor hazırlanmıştır. Rapordaki ifadeler gizlilik prosedürüne uygun olarak araştırılacaktır" denildi.

Shannon Havalimanı sözcüsü, pilotların gördüğünü söylediği şeylerin "Uzaylılar olmasına ihtimal vermediğini" söyledi.

http://www.kokpit.aero/arastirma-baslatildi
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

 • SKYWOLF
 • Genel Yetkili
 • DefenceTurk
 • *****
 • İleti: 37887
 • Beğeni Puanı +283/-40
Ynt: Uzaylılar Aramızda mı?
« Yanıtla #258 : 14 Kasım 2018, 11:24:20 »
Mach 2 civarındaysa hızı, göktaşı falan değildir! İnsan yapımı bir roket vs olabilir! Olmaya da bilir!  ::)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Raptor44

 • İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
 • Özel Üye
 • DefenceTurk
 • *****
 • İleti: 694
 • Beğeni Puanı +55/-134
 • DefenceTurk.com
Ynt: Uzaylılar Aramızda mı?
« Yanıtla #259 : 14 Kasım 2018, 11:30:03 »
Roket olsa kalkışın dan itibaren gözlemlenir ve acıklanırdı birde roket testleri için önceden testin yapılacağı alanın belirtilmesi gerekmiyor mu uluslararası yasalardan ötürü
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR