Anket

Uzayda, Dünya dışında yaşam olduğuna inanıyor musunuz?

Uzayda hayat yok!
3 (11.1%)
Var ama bizim kadar zeki olduklarını sanmıyorum
2 (7.4%)
Kutsal kitaplarda belirtilen varlıklar dışında yoktur
5 (18.5%)
Filmlerdeki gibi dünya dışı zeki yaşam formları olduğuna inanıyorum
13 (48.1%)
Uzaylılar aslında gelecekten gelen insanlar
3 (11.1%)
Uzaylı dediğiniz şey aslında cinler vb varlıklardan başka bir şey değil!
1 (3.7%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: Uzaylılar Aramızda mı?  (Okunma sayısı 135867 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hannibal

• DefenceTurk
  • *
  • -6
  • DefenceTurk.com
Ynt: Uzaylılar Aramızda mı?
« Yanıtla #170 : 01 Kasım 2018, 18:29:31 »
Diyeceğim şu ki uzaylısınız...

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #171 : 01 Kasım 2018, 18:37:36 »
Din ile uzaylıları nasıl ilişkilendirdiniz öyle?
Din insanların hayal gücü ile açıklanabilirken uzaylılar hayal gücü ile değil maddi varlıkları ile ispatlanabilir.

Cevabı içinde zaten! Bu fenomeni hayal gücüyle açıklamaya çalışırken adı DİN oluyorken; belkide günü geldiğinde yeni ismi ''Uzaylılar'' olacaktır.  Belkide Cebrail, bir uzaylının adıdır ha..! Buna ne dersin?
Bunada katılıyorum belki öyledir hayır şunu anlamıyorum insanlar o kadar emin ki yalnız bu kör cahillikten başka bir şey değil yoklar demek evren o kadar büyük ki ve yaşama dair en büyük kanıt biz ken hala çıkıp egoist bir şekilde evrende bu gezegenden başka yaşam olmadığını söylemek birde bunu bazılarının bizim gezegenimiz de inanılan inançlara bağlamaları yav bu kulaklar cübbeli denilen şarkatanın dünyanın yaşı 7000 senedir deyip üstüne bilim insanları hesap hatası yapıyor dediğini duydum birde Kuran'a göre hesaplamış eğer bu adam doğru hesaplıyor ise Kur'an'a göre yaklaşık 1,5 milyar insan ve ondan önce inananlar olmayan bir şeye ibadet etmiş  :D
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR

Çevrimdışı Raptor44

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #172 : 01 Kasım 2018, 18:38:20 »
Diyeceğim şu ki bakış açını genişlet

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #173 : 01 Kasım 2018, 18:38:37 »

Orası öyle zaten:) neticede hepimiz uzaylıyız. Dünya dışı zeki yaşam formlarından bahsedeceksek; Şuan uzay üssünde deney yapan astronotlarda dünya dışı zeki yaşam formlarına örnektir(!) İnsan türü dışında başka formlardan bahsedeceksek, günü geldiğinde açığa çıkacaklarına inancım sonsuz. Biz görür müyüz orası meçhul! O zamana kadar  geçecek süreç için, sadece inanç olarak kalacaktır. 

Çevrimdışı OKÇULAR

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 84
« Yanıtla #174 : 01 Kasım 2018, 21:16:43 »
Dünya dışı zeki yaşam formu bulamayınca Kendinize Uzaylı deyip işin içinden sıyrılmışsınız. Akşam akşam güldürdünüz beni.

Sanatçı Mustafa topaloğlu Ben uzaylıyım "Ha uzaktan kumanda ha uzaydan kumanda" derken adam bilimsel bir tez ortaya atıyormuş. :)
DÜNYADA BÜTÜN GERCEKLER 3 MERHALEDEN GECER.
1. iLK BAŞLARDA HAFİFE ALINIR ÖNEMSENMEZ
2. ARKASINDAN ŞİDDETLİ BİR DİRENİŞ VE BASKIYA UĞRAR.
3. EN SON TAM BİR DOĞRU OLARAK KABUL EDİLİR..

Çevrimdışı Raptor44

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #175 : 01 Kasım 2018, 21:52:09 »
Dünya dışı zeki yaşam formu bulamayınca Kendinize Uzaylı deyip işin içinden sıyrılmışsınız. Akşam akşam güldürdünüz beni.

Sanatçı Mustafa topaloğlu Ben uzaylıyım "Ha uzaktan kumanda ha uzaydan kumanda" derken adam bilimsel bir tez ortaya atıyormuş. :)
Dünya dışı yaşamı bulmak kendi adıma söyliyeyim arkeolog birinin görevi değil astronomların he ancak geçmişte gelmiş iseler bu dünyaya bu kanıtları bulmak benim görevim bu arada uzayda yaşıyoruz uzaylı olmamızdan daha doğal bir şey yok Amerikalı İngiliz diyebiliyorsak dünyada ki insanlara uzayda yaşadığımız için uzaylı demek normal  senin bunu dalga malzemesi yapman komik olan

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #176 : 01 Kasım 2018, 22:00:20 »
....dünyada ki insanlara uzayda yaşadığımız için uzaylı demek normal  senin bunu dalga malzemesi yapman komik olan

Kimsenin dalga geçtiği falan yok ki... Sayın OKÇULAR, sadece espriye gülüyor, o kadar:)) Ayrıca doğru söylüyor. Şuan için belki kanıtımız olmayabilir lakin her an için bir sürprizle karşılarına çıkabiliriz. Belli mi olur canım, burası dünya; kainatın tımarhanesi!

Çevrimdışı Hannibal

• DefenceTurk
  • *
  • -6
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #177 : 01 Kasım 2018, 22:07:54 »

O kadar genişletmeye çalışıyorum ki genişlet genişlet ama bir türlü birilerin uzaylılar (dünya dışı akıllı varlıklar) tarafından kaçırılıp iyileştirildiğine veya kaçırılıp öldürüldüğüne dair bir türlü genişlemiyor. Bunu pişkin pişkin iddia etmek akıl hastalığından başka bir şey değildir. Eğitim seviyenizi sorgulamaya da zaten gerek duymuyorum.

Çevrimdışı Raptor44

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #178 : 01 Kasım 2018, 22:11:27 »

O kadar genişletmeye çalışıyorum ki genişlet genişlet ama bir türlü birilerin uzaylılar (dünya dışı akıllı varlıklar) tarafından kaçırılıp iyileştirildiğine veya kaçırılıp öldürüldüğüne dair bir türlü genişlemiyor. Bunu pişkin pişkin iddia etmek akıl hastalığından başka bir şey değildir. Eğitim seviyenizi sorgulamaya da zaten gerek duymuyorum.
Ben öyle bir iddia da bulunmadım benim dediğim bunu söyleyenlerde var mı birde ben oladabilir olmayadabilir bakış açısındayım iletileri gözden geçirirsen anlarsın bu arada üniversite okuyorum bölümüm arkeoloji okumanın önemli olduğu bir bölüm o yüzden okuyorum ve hiç bir şey e olamaz denemenizi tavsiye ederim bunu dediğin an o ihtimali beynin düşünmez bile ama bir bakmışsınız oyleymiş

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #179 : 01 Kasım 2018, 22:13:25 »

O kadar genişletmeye çalışıyorum ki genişlet genişlet ama bir türlü birilerin uzaylılar (dünya dışı akıllı varlıklar) tarafından kaçırılıp iyileştirildiğine veya kaçırılıp öldürüldüğüne dair bir türlü genişlemiyor. Bunu pişkin pişkin iddia etmek akıl hastalığından başka bir şey değildir.

O konu hakkında (kaçırılan, alıkonulan insanlar) çok yakında bir kitap yayınlanacak; ismi de NOVUS... Bakalım, dişe dokunur, inandırıcı şeylerden bahsedebilecek mi. TÜYAP Fuarına yetiştirebileceklerini düşünüyorum. Sayın yazarıyla ayak üstü sohbet edebilmek gibi bir planım var.

https://twitter.com/erhankolbasi

haydaaa... şimdi gördüm, kitabı elimde olmayan nedenlerden dolayı yayınlayamıyorum diyor. Hayret! Bu arada eski New York Başkonsolosu kendileri...
« Son Düzenleme: 01 Kasım 2018, 22:20:40 Gönderen: PARTİKÜL »