Gönderen Konu: Uzaylılar Aramızda mı?  (Okunma sayısı 31244 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Wolfman87

• Umudumun bittiği yerde nefretim güç verir !!!
  • DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +15/-5
  • DefenceTurk.com
Ynt: Uzaylılar Aramızda mı?
« Yanıtla #150 : 17 Temmuz 2017, 18:13:30 »
Bence en iyi saldırımız alınan ilk biyolojik örneklerle veya abd nin elinde kesin vardır  ele gecirilen uzaylı cesetleri ile biyolojik bir silah hazırlayıp  uygulamak.  ;D
Türkiye sadece Türkiye den ibaret değildir. Tüm Türk halkları ve İslam aleminin lideri ve umududur.

Çevrimdışı TR(B)

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +30/-20
« Yanıtla #151 : 17 Temmuz 2017, 18:29:52 »
Canlıların ortak amacı çoğalmak ve yayılmaktır. insan oğlu başka gezegenlere ulaşabilirse oradaki zararlı yaşam formlarını yok edip çoğalmaya çalışacaktır. aynı şekilde teknolojisi üstün bir yaşam formu dünyamıza ulaşşa onlarda çoğalıp yayılma amacı güdecektir.
Teknolojisi üstün olan diğer yaşam formlarını yok edecektir. uzaylıların dost olmama ihtimali ile karşılaşırsak. bu belki dünya için bir felaketin başlangıcı olabilir.
Güzel dediniz TR(B) peki bu durumda dünya ne yapabilir düzenli ordular iş görebileçeğini sanmıyorum ancak gerilla ve düzenli ordunun karışımı olan birlikler ile mücadele edilebilir diye düşünüyorum ilj temasta nasıl bir saldırı stratejisi düşünülmeli?  ( herkes fikrini söylesin değişik strarejiler çıkacağına eminim)

Her ihtimal düşünülmeli. barışcıl uzaylılar olabileceği gibi kötülerde olabilir. sık sık videolarda gördüğümüz ufolar hızlarıyla insan oğlunun bütün füze teknolojisinden öte olduğunu varsayarsak. ve bu ufoların bazıların gerçek olduğunu düşünürsek. en gelişmiş füzeler uzay gemilerini vurmak için işe yaramaz. insanlığın silah teknolojisi hava savunması yapmaya müsade etmez. savaş uçakları keklik gibi düşürülür. hava üstünlüğü olan uzaylılar karadaki ordularıda, şehirleride kolayca yok edebilir.

örneğin Güney afrikayı düşünelim... güney afrika siyahi insanların yaşadığı bölgeydi. bölgedeki zenginlik beyaz insanların bölgeye gelmesini sağladı. siyahileri köleleştirip  çalışmaya zorladı. beyaz insanların silah güçleri üstündü. beyaz insanlar büyük çiflikler kurdular. bölgeyi istila ettiler.

beyaz insan neden güney afrikaya gittiyse! aynı nedenden dolayı uzayılarda dünyaya gelebilir.  çünkü silahları üstündü. güney afrikanın zenginlikleri çoktu. üstün olan diğer guruplar üstünde hakimiyet kurmaya çalışır. bunuda silah zoruyla yapar. amerikadaki kızılderelillerin sonlarınıda unutmayalım. aynı son ile karşılaştılar. silahları üstün olan avrupalı göçmenlerin soykırımlarına uğradılar.

uzaylılarda dünyayı kendi ırklarının gelişmesi için kaynak olarak görebilir.  uzaylıların hepsinin dost olduğuna inanmak saflık olur.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • GENEL YÖNETİCİ
  • DefenceTurk
  • Beğeni Puanı +63/-12
« Yanıtla #152 : 17 Temmuz 2017, 22:42:57 »
Alemsin TR(B)!
Hızlarıyla insanoğlunun füze teknololijisinin çok ötesinde olduğunu gerçek kabul ettiğiniz uzaylılar, acaba bunca senedir neden bize saldırmıyorlar! Herhalde Güney Afrika'daki beyazların stratejilerinden haberleri yoktu. Falsoyu verdin. Artık seni kaçırıp bütün stratejiyi senden öğrenirler!
:D :D :D

Allah herkesin kalbine göre versin!
« Son Düzenleme: 17 Temmuz 2017, 22:45:24 Gönderen: SKYWOLF »
*BEKLEYENLER, KAYBEDENLERDİR!

Çevrimdışı The.Turk

• DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +15/-2
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #153 : 17 Temmuz 2017, 22:58:25 »
Gelsinler,bilmiyorlar ki savunma çoktan hazır!

Karada 1 adet USMC timi, havada bilgisayar virüsü destekli F 18- F15 grubu,denizde de güneşi verdin mi gözlerine, geldikleri gibi giderler  ;D
« Son Düzenleme: 17 Temmuz 2017, 22:59:19 Gönderen: The.Turk »
TURK ve ISLAM, ET ve TIRNAK GIBIDIR,AYRILAMAZ...

Çevrimdışı TR(B)

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +30/-20
« Yanıtla #154 : 17 Temmuz 2017, 23:19:07 »
SKYWOLF sende neredeyse uzaylıların hepsini barış elçisi kabul edeceksin. her ufoya bir madalya takarsan dünyadaki altın rezervleriini bitirirsin. şaka maka korktum.  :) uzaylılara karşı pek sevgi dolusun.

sen zaten falso arıyosun  8) Beyazların güney afrikada yaptığı soykırımları anlatan bir belgesel izlemiştim. Beyazlar gerçekten güney afrikada büyük bir terör estirdi. bu bir gerçek.

uzaylılar sizin gibi sevgi kelebekleri varken bizi kaçırıp başlarını ağrıtmazlar. sakın rahat olma, belki sıradaki sevgi kelebeği sensin. :)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • GENEL YÖNETİCİ
  • DefenceTurk
  • Beğeni Puanı +63/-12
« Yanıtla #155 : 17 Temmuz 2017, 23:23:45 »
SKYWOLF sende neredeyse uzaylıların hepsini barış elçisi kabul edeceksin. her ufoya bir madalya takarsan dünyadaki altın rezervleriini bitirirsin. şaka maka korktum.  :) uzaylılara karşı pek sevgi dolusun.

sen zaten falso arıyosun  8) Beyazların güney afrikada yaptığı soykırımları anlatan bir belgesel izlemiştim. Beyazlar gerçekten güney afrikada büyük bir terör estirdi. bu bir gerçek.

uzaylılar sizin gibi sevgi kelebekleri varken bizi kaçırıp başlarını ağrıtmazlar. sakın rahat olma, belki sıradaki sevgi kelebeği sensin. :)

Teşekkür ederim :)
*BEKLEYENLER, KAYBEDENLERDİR!

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +36/-5
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #156 : 18 Temmuz 2017, 00:34:06 »
Gelsinler,bilmiyorlar ki savunma çoktan hazır!

Karada 1 adet USMC timi, havada bilgisayar virüsü destekli F 18- F15 grubu,denizde de güneşi verdin mi gözlerine, geldikleri gibi giderler  ;D
Yav bu senaryolar bana tanıdık geliyor kurtuluş günü battleshıp filmlerinden allah allah
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +36/-5
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #157 : 18 Temmuz 2017, 00:37:04 »
Hava üstünlüğünü kaybettiğimizi varsayıyorum denizdede gemilerimizin keklik gibi avlandığını kabul edersek o zaman karada özel kuvvetler tarafından eğitilmiş küçüm gruplar ile geriilla saldırıları en mantıklısı olacaktır o vakit stratejik noktalara ani saldırılar ile aksatabiliriz
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR

Çevrimdışı PARTİKÜL

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • Beğeni Puanı +60/-26
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #158 : 27 Ağustos 2017, 20:09:34 »

Çevrimdışı serkan

• DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +46/-137
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #159 : 27 Ağustos 2017, 23:56:00 »
geri döneceklermi partikul
Düşünceme katılıyorsan solda bulunan Beğendim linkine tıkla.