Anket

Uzayda, Dünya dışında yaşam olduğuna inanıyor musunuz?

Uzayda hayat yok!
3 (11.1%)
Var ama bizim kadar zeki olduklarını sanmıyorum
2 (7.4%)
Kutsal kitaplarda belirtilen varlıklar dışında yoktur
5 (18.5%)
Filmlerdeki gibi dünya dışı zeki yaşam formları olduğuna inanıyorum
13 (48.1%)
Uzaylılar aslında gelecekten gelen insanlar
3 (11.1%)
Uzaylı dediğiniz şey aslında cinler vb varlıklardan başka bir şey değil!
1 (3.7%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: Uzaylılar Aramızda mı?  (Okunma sayısı 135752 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
Ynt: Uzaylılar Aramızda mı?
« Yanıtla #80 : 05 Mart 2018, 18:53:56 »
İzlemeyenler için aşağıda ki videoda ilginç bir sunum var. Sunum yapan kişi; Dış İşleri Bakanlığında uzun yıllar Ataşelik ve Baş konsolosluk görevinde bulunmuş Erhan Kolbaşı... İlgili şahsın mesleği ciddi olunca, söylediği şeyler de dikkate alınması gereken şeyler kategorisine giriyor. Şayet kafayı yemiş biri olsaydı; 25 yıl Dış İşleri Bakanlığında çalıştırmazlardı diye düşünüyorum! Tavsiye ederim;

! No longer available

https://www.youtube.com/watch?v=lZVcRIYkvI0&t=3994s

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #81 : 05 Mart 2018, 20:56:47 »
devletler bu gerçeği saklıyor olma ihtimali yüksek bence
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #82 : 05 Mart 2018, 22:46:06 »
İzlemeyenler için aşağıda ki videoda ilginç bir sunum var. Sunum yapan kişi; Dış İşleri Bakanlığında uzun yıllar Ataşelik ve Baş konsolosluk görevinde bulunmuş Erhan Kolbaşı... İlgili şahsın mesleği ciddi olunca, söylediği şeyler de dikkate alınması gereken şeyler kategorisine giriyor. Şayet kafayı yemiş biri olsaydı; 25 yıl Dış İşleri Bakanlığında çalıştırmazlardı diye düşünüyorum! Tavsiye ederim;

Sen de kaçırılma olayı yaşadın mı? Ya da bunu yaşayan birilerini tanıyor musun? Artık kendilerini açığa vurmak üzere oldukları belirtiliyor videoda. Ancak videonun başında da tam tersini söylemişti!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #83 : 05 Mart 2018, 23:00:27 »
Sen de kaçırılma olayı yaşadın mı? Ya da bunu yaşayan birilerini tanıyor musun? Artık kendilerini açığa vurmak üzere oldukları belirtiliyor videoda. Ancak videonun başında da tam tersini söylemişti!

Hocam henüz beni kaçıran olmadı:) lakin özelden anlatabileceğim şeyler olduğunu söyleyebilirim.

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #84 : 05 Mart 2018, 23:52:38 »
Konu başlığı '' Uzaylılar aramızda mı? '' diyor ya...! Video da 1:47:55 ten itibaren ilginç bilgiler veriyor. Söylediğine göre ''Uzun Beyazlar'' olarak tarif edilen varlık tipinin yaşadığı gezegen sitemi; bir süper nova patlaması nedeniyle yaşanmaz durumu geldiğinden, bunlar tası tarağı toplayıp dünyaya sığınmışlar! ABD hükumeti de bunlara Nevada' da bir yaşam alanı tesis etmiş ve ABD hükumetiyle ortak çalışıyorlarmış. Bir çok teknolojinin kaynağı bunlarmış. Kurşun geçirmez yelekler, LED ışıklar, Mikroçipler falan... Lakin insanoğlunun savaşcı yapısı nedeniyele teknoloji verme konusunda çekimser davranıyorlarmış. Biraz araştırınca bu ''Uzun Beyazlar'' denilen varlık grubunun aynen Prometheus filminde ki varlık tipleri olduğu sonucuna ulaşıyoruz. Bu varlık grubuna PLEIADIANSLILAR diyorlarmış. Bu varlık dünyayı teeee M.Ö. 225.000 yılında keşfetmiş (!)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #85 : 06 Mart 2018, 20:09:01 »

Hocam henüz beni kaçıran olmadı:) lakin özelden anlatabileceğim şeyler olduğunu söyleyebilirim.

Beklerim. :)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Barbatos

• DefenceTurk
  • *
  • 14
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #86 : 07 Mart 2018, 00:22:45 »
NASA'nın Mars yüzeyinde uzaylı fosili bulduğu ve bunu gizlediği ileri sürülmüş.
http://www.technolabs.net/iddialara-gore-nasa-marsda-fosillesmis-uzayli-izleri-bulmus

Çevrimdışı Dragonbjk

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #87 : 07 Mart 2018, 10:22:29 »

Savunma sanayi ile ilgilenmeye bir uzaylı deneyimi yaşadıktan sonra başladığın kalmış aklımda
« Son Düzenleme: 07 Mart 2018, 10:35:38 Gönderen: Dragonbjk »

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
« Yanıtla #88 : 07 Mart 2018, 11:47:07 »

Aman bende

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #89 : 07 Mart 2018, 11:55:26 »

Savunma sanayi ile ilgilenmeye bir uzaylı deneyimi yaşadıktan sonra başladığın kalmış aklımda
nasıl gerçekleşti ne deneyimi
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR