Anket

Uzayda, Dünya dışında yaşam olduğuna inanıyor musunuz?

Uzayda hayat yok!
3 (11.1%)
Var ama bizim kadar zeki olduklarını sanmıyorum
2 (7.4%)
Kutsal kitaplarda belirtilen varlıklar dışında yoktur
5 (18.5%)
Filmlerdeki gibi dünya dışı zeki yaşam formları olduğuna inanıyorum
13 (48.1%)
Uzaylılar aslında gelecekten gelen insanlar
3 (11.1%)
Uzaylı dediğiniz şey aslında cinler vb varlıklardan başka bir şey değil!
1 (3.7%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: Uzaylılar Aramızda mı?  (Okunma sayısı 135849 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
Ynt: Uzaylılar Aramızda mı?
« Yanıtla #30 : 19 Aralık 2014, 22:01:14 »
Dünya dışı zeki varlıkların olabilirliği tartışma dahi götürmez. Şimdiye kadar kendileri göstermedilerse veya gösterdikleri halde bu gerçek toplumun genelinden saklanıyorsa yada gösterdikleri halde insanlar bu gerçeğe inanmıyorlarsa bu durum var olmadıkları anlamına gelmiyor. Bizler var olduğumuza göre başkaları da vardır. Evrende tek başımıza olduğumuza inanmıyorum. Daha doğrusu konu inanç meselesi değildir. Bu konu hakkında değişik teoriler var , bu teorilerden birisi çok ilginç , kısaca diyor ki; vakti zamanında diğer dünyalardan gelen zeki canlılar insanımsılar üzerinde genetik çalışmalar yaptılar . Bu çalışmalar sonucunda bildiğimiz insan meydana geldi. Yaradılış teorisine başka bir pencereden izah getirmişler. Bu durumda uzaylılar da melekler veya tanrılar olmuş oluyor. iyi huylu melekler olduğu gibi kötü huylu melekler yani teolojik ifadeyle şeytanların da olduğunu söylüyorlar.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #31 : 20 Aralık 2014, 13:16:41 »

Uzaylılar ve diğer pek çok bilinmeyen hakkında anlatılan hikayelerin büyük çoğunluğu gerçek değil. Mesela Yukarıdaki fotoğrafta görünen metepec yaratığı buna güzel örnek. Bir çiftlikte fare kapanına yakalanmış olarak bulunduğu söyleniyor. Çiftlik çalışanlarına göre kapana yakalanan yaratık çektiği acı nedeniyle çığlıklar atıyordu. Bu nedenle yaratığı öldürdüklerini söylemişler. Hatta biri ertesi gün bu yaratıktan başka bir tane daha gördüğünü söyledi. Bu konuyla ilgili pek çok hikaye anlatıldı. En fazla anlatılan yaratığın uzaydan geldiğiydi. Hatta yaratığın bulunmasından 4 hafta sonra öldürülen çiftlik sahibinin intikam için uzaylılar tarafından öldürüldüğünü iddia edenler de vardı. Meksika'da yapılan DNA testlerinde yaratığın insan DNA'sına çok yakın olduğu ortaya çıkmıştı. Buna rağmen yaratığın bir cin olduğunu bile iddia edenler oldu. Senelerce bu yaratığı incelediler. Yukarıda fotoğrafı görülen Jaime Maussen bu konunun çözülmesi için binlerce dolar harcadı.

Bir belgesel  yapımcıları yıllar sonra yaratığı ilk bulan kişiyi buldular ve bir yalan makinesine bağladılar. Adam senelerce anlattığı hikayeden farklı şeyler anlatmaya başladı. Seneler önce bir hayvanat bahçesinde çalışırken ölen bir maymunun doldurulması için derisini çıkardıklarında geri kalan kısmı ile böyle birşey yaptığını açıkladı. Maymunu bir fare kapanına yerleştirip çiftliğe götürmüş ve gerisi yukarıda anlatıldığı gibi. Yaratığın ayrınca Londra'da yapılan son DNA testlerinde bir ipek maymunu olduğu tescillendi.

Böylelikle onu canlı gördüğüne gerçekten inanan görgü tanıklarının söylediklerinin gerçek olmadığı da netleşmiş oldu.
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2014, 12:17:44 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı мคяครℓเ

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 24
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #32 : 23 Aralık 2014, 00:27:39 »
Aslında bu konuya baya bi ileti gelmesi  ve tartışılması gereken güzel bi tema umarım sayfalarca tartışırız. Bende şahsen var olduklarına inanan biriyim 

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #33 : 23 Aralık 2014, 21:58:49 »
Aslında bu konuya baya bi ileti gelmesi  ve tartışılması gereken güzel bi tema umarım sayfalarca tartışırız. Bende şahsen var olduklarına inanan biriyim 

Sizin bu konuda bir anınız var mı?
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı мคяครℓเ

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 24
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #34 : 23 Aralık 2014, 22:20:57 »
Yok keske olsaydi ama baya bi merakli ve ilgiliyim dedigim gibi bu konu hakkinda konusulacak elle tutulur biseyler olmasada  baya materyal var gibi sizinde derledikleriniz ve sahit oldugunuz olaylar gibi özellikle Peru damiydi o yerdeki devasa izler pek simdi yerini hatirlayamadim ama buna inka medeniyetinide sanki ekleyebiliriz gibi geliyor yani herkesin yemeklerini bile masa da birakarak ortadan sehri bombos birakmalari da cok ilginc dogrusu yine Amerika,AB,ülkeleri ve daha pek cok ülkenin Mars,Venüs,Ay ve daha pek cok gezegene ve meteora olan devasa ilgileri de sanki biseyler varmis hissi sizdede uyandirmiyormu. Ayrica ben surekli yazilip cizildigi gibi gezegenlerde yeralti su kaynaklari yada buz halindede olsa su varsa hayat kurulabilir diye düsünüyorum devasa fanuslarin icinde ne dersiniz sizin bu konudaki düsünceniz nedir...

Çevrimdışı мคяครℓเ

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 24
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #35 : 04 Ocak 2015, 17:55:48 »
Onlar Bizdik...

Gökyüzündeki bilinmeyen cisimler neydi?

ABD Haber Alma Teşkilatı CIA, daha çok 1950 ve 60’larda basında sıkça yer alan UFO haberlerine konu olan cisimlerle ilgili itirafta bulundu.

CIA, uzaylılara ait olduğu sanılan cisimlerin aslında kendi casus uçakları olduğunu açıkladı. Cisimlerin kuruma ait U-2 uçaklar olduğu belirtildi.
CIA’in resmi twitter hesabından yapılan açıklamada,"1950’lerde göklerde yaşanan gariplikler: O bizdik"denildi.

Açıklamada, konuyla ilgili bir de raporun linki verildi.

U-2 casus uçakları 60 bin fit’in (18 km) üzerinde uçuş denemeleri yapıyordu. O günün şartlarında bu yükseklikte uçuş yapmanın imkansız olduğu zannediliyordu. Çıplak gözle de görülen uçaklar “uzaylıların araçları” iddialarına yol açıyordu.
http://kokpit.aero/cia-ufo-aciklamasi

Kaynak: www.kokpit.aero

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #36 : 16 Ocak 2015, 05:56:07 »
<a href="http://youtu.be/gc0menDzaUE" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtu.be/gc0menDzaUE</a>

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612

Çevrimdışı tfx

• DefenceTurk
  • *
  • 0
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #38 : 21 Ocak 2015, 18:33:32 »
Onlar Bizdik...

ABD Haber Alma Teşkilatı CIA, daha çok 1950 ve 60’larda basında sıkça yer alan UFO haberlerine konu olan cisimlerle ilgili itirafta bulundu.

CIA, uzaylılara ait olduğu sanılan cisimlerin aslında kendi casus uçakları olduğunu açıkladı. Cisimlerin kuruma ait U-2 uçaklar olduğu belirtildi.
CIA’in resmi twitter hesabından yapılan açıklamada,"1950’lerde göklerde yaşanan gariplikler: O bizdik"denildi.

Açıklamada, konuyla ilgili bir de raporun linki verildi.

U-2 casus uçakları 60 bin fit’in (18 km) üzerinde uçuş denemeleri yapıyordu. O günün şartlarında bu yükseklikte uçuş yapmanın imkansız olduğu zannediliyordu. Çıplak gözle de görülen uçaklar “uzaylıların araçları” iddialarına yol açıyordu.
http://kokpit.aero/cia-ufo-aciklamasi

Kaynak: www.kokpit.aero

daha geçen bunlar uzaylılar var kimileri dost kimileri düşman demişdi yalancı amerikanlar

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #39 : 21 Ocak 2015, 18:50:56 »
Aslında haberi iyi okumak lazım. 1950 ve 60'larda bahsettikleri gerçekten kendi casus uçakları. O dönem artan UFO gözlemlerinin çoğu U-2 vs uçaklar. Bugün bile UFO ihbarlarının %99 gibi yüksek oranı açıklanarak UFO tanımından çıkarılıyor.