Anket

Uzayda, Dünya dışında yaşam olduğuna inanıyor musunuz?

Uzayda hayat yok!
3 (11.1%)
Var ama bizim kadar zeki olduklarını sanmıyorum
2 (7.4%)
Kutsal kitaplarda belirtilen varlıklar dışında yoktur
5 (18.5%)
Filmlerdeki gibi dünya dışı zeki yaşam formları olduğuna inanıyorum
13 (48.1%)
Uzaylılar aslında gelecekten gelen insanlar
3 (11.1%)
Uzaylı dediğiniz şey aslında cinler vb varlıklardan başka bir şey değil!
1 (3.7%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: Uzaylılar Aramızda mı?  (Okunma sayısı 135813 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Xaero

• DefenceTurk
  • *
  • 3
Ynt: Uzaylılar Aramızda mı?
« Yanıtla #10 : 11 Ekim 2014, 14:18:06 »
Yüzyılın Fırtınası mı ?
Doğa üstü güçlere sahip ölmek üzere olan bir adam, bir çocuğu yetiştirmek üzere götürüyordu sanırım ondan bahsediyorsun.

Çevrimdışı tumucin

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 24
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #11 : 11 Ekim 2014, 14:23:53 »
Xaero sagol o film yastidigin icin birazdan o filmi  cekeyim

stephen king  bence insan   uzayli  benim düsüncem

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #12 : 11 Ekim 2014, 15:13:03 »
Yok mu aranızda böyle tanımlayamadığınız şeyler gören?
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı TR(B)

• DefenceTurk
  • *
  • -23
« Yanıtla #13 : 12 Ekim 2014, 13:48:24 »
Uzaylıları boşverin dinazorlar bile yaşıyor!

Biraz daha inandırıcı olayım videosu bile var. kısaca bu tür videolar ünlü olmaya, para kazanmaya çalışan gençlerin 3d modelleme çalışmaları. onlar eğlenmek için yapıyor çoğu insanda inanıyor. Ufo görüntülerinde çıglık atanlar koşanlar vs hepsi inandırıcı olması için rol yapıyor!

örneğin aşağıdaki video çok amatör bir çalışma bundan daha iyileriini yapanlar var. örneğin şu dandik çalışma  milyon kez izlenmiş yapanlar reklamlardan iyi para kazanmış ve izlendikçe kazanmaya devam edecekler.
Dinosaurs - 3D Animation Before and After (From Bridge to Dinosauria Movie)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #14 : 12 Ekim 2014, 14:40:18 »
Güziel bir amatör video. Hareketli gölgeleri vs de olsa dinozorların görüntülerindeki matlık nedeniyle amatör bir çalışma olduğu belli. Şu programları ben de öğrenmek isterim.

Peki bu konuda yayınlanan bütün videolar sahte mi? Mesela yukarıdaki Wikileaks belegelerinden olduğu iddia edilen video oldukça gerçekçi görünüyor. Videodaki yaratığın yüz hareketleri vs çok gerçekçi!

<a href="http://youtu.be/q_ilVoqpzkg" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtu.be/q_ilVoqpzkg</a>

Bu video da en yenilerden biri. Geçtiğimiz hata Seatle üzerinde uçan bir yolcu uçağındaki bir yolcu tarafından çekilmiş.

Aranızda böyle ilginç şeyleri gözlemleyen yok mu?
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı KORAYKURT

• DefenceTurk
  • *
  • 2
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #15 : 12 Ekim 2014, 16:10:20 »
Aranızda böyle ilginç şeyleri gözlemleyen yok mu?

Ben gördüm aslında. Yaklaşık 20 yıl öncesinde şahit oldum, hatta o dönemin gazetelerine de konu olmuştu. Mesela Hürriyet Gazetesinde çıkmıştı. Benim gibi pek çok insan şahit oldu. Şimdi anlatmış olsak gülenler çıkacaktır. Millete malzeme olmayalım en iyisi mi  ;D

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #16 : 12 Ekim 2014, 18:18:40 »
Bunda alay edilecek ne var! Birşey görmüşsünüzdür ve açıklayamıyorsunuzdur. Komik birşey değil ki! Binlerce insan var böyle şeyler gördüğünü söyleyen. Eskiden dünyanın yuvarlak olduğunu söylediklerinde gülen ahmaklara bugün bütün düya gülüyor değil mi! ;)

Kimse cesaret edemiyor madem, ben gördüğümü anlatayım. 1990 yazı, Milas. Çok güzel bir yaz gecesi. Arkadaşımdan ayrıldıktan sonra çevre yolundan  şehir dışındaki evime doğru yaya olarak ilerliyorum. O saatte yoldan geçen birkaç araçtan başka birşey yok. yaklaşık 1,5 km kadar ötede yerden 200-300 metre yukarıda bir ışık gördüm. Havada hareket ediyordu. Bir sinüs eğrisi çizer gibi alçalıp yükselerek yavaşça ilerliyordu. Çok parlak ve rengarenk ışıklar saçıyordu. Kırmızı, mavi, yeşil, sarı, mor sürekli rengi değişiyor gibiydi. Sanki dönüyordu. Çok güzeldi. Bir uçak olamayacak kadar yavaş hareket ediyordu. Bir helikopter de olamazdı, çünkü hiç ses çıkarmadan ilerliyordu. Yavaş yavaş yükselerek karşıdaki dağların ardında kayboldu.

Araştırdım. Hiçbir uçak, helikopter, füze, aydınlatma fişeği vs gördüğüm şeyi tam olarak tanımlayamıyordu. Bu olaydan kısa süre sonra Körfez krizi çıkmıştı. Gazetelerde, haberlerde uçaklar, füzeler vs. Savunma Sanayi merakımın temeli o zamanlara, bu olaya dayanıyor. :)
« Son Düzenleme: 12 Ekim 2014, 18:53:38 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı KORAYKURT

• DefenceTurk
  • *
  • 2
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #17 : 12 Ekim 2014, 19:00:02 »
Hemen hemen aynı dönemlerde benim gördüğüm şeyin aynısını görmüşsün.Benim gördüğüm nesne o dönem için okuduğum okulun yaklaşık 500 metre yukarısında asılı halde duruyordu. Tam da bahsettiğiniz biçimde renk saçıyor hiç ses çıkartmıyordu. Alaca karanlıkta okulun bahçesinde top oynuyorduk. Aklıma birden fotoğrafını çekmek geldi.Ev okula çok yakın eve koştum pencereden görebiliyordum. Fotoğraf makinesini aldım tam çekeceğim makinenin içinde poz yokmuş. Gülermişsin ağlarmısın  :) Anneme gösterdim ''Korkmana gerek yok oğlum, birazdan çeker gider dedi ! '' Yine güler misin ağlar mısın  :)

Çevrimdışı TR(B)

• DefenceTurk
  • *
  • -23
« Yanıtla #18 : 12 Ekim 2014, 19:06:21 »
Bilinmeyen uçan araçlar üzerinde çalışmalar yapıldığığını biliyoruz. örneğin rusların bir belgeseli vardı ufo şeklinde bir aracın üretim aşamaları vs gözüküyordu  ve uçuyordu aynı şekilde abdninde ufolara benzer hava araçları üzerinde çalıştığı gösteren videolar var. Her gördüğünüz araç ufo olmayabilir insan yapımı araçlarda olabilir yada ufoya benzer gözlem araçları ihalar olabilir.

neyse bende bitane anlatayım gülmek yok. yıllar önce küçükken balkona çıktım, birde ne göreyim 2 tane ay hemde dolunay biri gerçek ay biride dolunaya çok benzeyen bir cisim, işin garibi parlak olması... ay gibi parlıyor 3-5 saat o cisim havada asılı kaldı. sonraki çıkmamda yerinde yoktu. bir kaç hafta sonra o cismi gördüğüm bölgede meteroloji binası olduğu aklıma geldi. e ozamanlar öğrenciyiz nerden bileceğiz meteoroloji balonunu... ufo hayalimiz başlamadan bitimiş oldu.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #19 : 12 Ekim 2014, 19:56:34 »
Bilinmeyen uçan araçlar üzerinde çalışmalar yapıldığığını biliyoruz. örneğin rusların bir belgeseli vardı ufo şeklinde bir aracın üretim aşamaları vs gözüküyordu  ve uçuyordu aynı şekilde abdninde ufolara benzer hava araçları üzerinde çalıştığı gösteren videolar var. Her gördüğünüz araç ufo olmayabilir insan yapımı araçlarda olabilir yada ufoya benzer gözlem araçları ihalar olabilir.

TR(B) Ufo yani Unidentified Flying Object kimliği tanımlanamayan uçan nesneler sadece dünyadışı varlıkları temsil etmiyor. Adından da anlaşıldığı gibi tanımlanamayan cisimler bunlar. Bilinmeyen bir iha da olabilir, başka birşey de.

Gördüğüm şey bilinen hiçbir gök cismine benzemiyor. Bu şekilde ışıklar saçarak uçan hiçbir makine yok. Bu nedenle tanımlanamıyor. Dediğin gibi gizli bir proje olabilir.

Böyle şeylerle ilgili farklı şeyler söylyenler de var. Mesela evlerinin önündeki türbeden bir gece rengarenk bir ışık hüzmesinin yükselerek uçup gittiğini görenler de var. Bu da kimliği tanımlanamayan sınıfına giriyor. :)