Anket

Uzayda, Dünya dışında yaşam olduğuna inanıyor musunuz?

Uzayda hayat yok!
3 (11.1%)
Var ama bizim kadar zeki olduklarını sanmıyorum
2 (7.4%)
Kutsal kitaplarda belirtilen varlıklar dışında yoktur
5 (18.5%)
Filmlerdeki gibi dünya dışı zeki yaşam formları olduğuna inanıyorum
13 (48.1%)
Uzaylılar aslında gelecekten gelen insanlar
3 (11.1%)
Uzaylı dediğiniz şey aslında cinler vb varlıklardan başka bir şey değil!
1 (3.7%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: Uzaylılar Aramızda mı?  (Okunma sayısı 135844 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Uzaylılar Aramızda mı?
« : 05 Ekim 2014, 01:24:43 »
Uzaylılar Aramızda mı?

<a href="http://youtu.be/suBp3ai-xG8" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtu.be/suBp3ai-xG8</a>

İddiaya göre video geçtiğimiz yıl Almaya'da amatör bir kamera ile çekilmiş gerçek dünya dışı varlıkları gösteriyor. Acaba bu görüntüler montaj mı? Yoksa bir bilim kurgu filminden mi alıntı? Ya da gerçekten dünya dışı varlıklar aramızda dolaşıyorlar mı?
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Ynt: Uzaylılar Aramızda mı?
« Yanıtla #1 : 07 Ekim 2014, 15:28:49 »
Amerika Birleşik Devletleri'ndeki araştırmacılar tanımlanamayan gök cisimleriyle ilgili aşağıdaki adreste bulunan site ile bütün olayları tarih sırasına göre rapor ediyor ve harita üzerinde de gösteriyor.

http://www.ufostalker.com/
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #2 : 10 Ekim 2014, 04:06:57 »
[HD]UFO Lands In China!!! 2014 Unbelievable UFO Sighting!!!

Bu da Çin'de amatör bir çekim olduğu iddia edilen dünya dışı varlıklara ait görüntüler...

Wikileaks Video Of Roswell Grey Alien

Bunun da Wikileaks'ın belgelerinden gerçek uzaylı görüntüsü olduğu iddia ediliyor.

Çevrimdışı KORAYKURT

• DefenceTurk
  • *
  • 2
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #3 : 10 Ekim 2014, 07:55:14 »
Yukarda ki ilk video da sanki film teknolojisi kullanılmış .Uzay gemisi ile uzaylı arkadaş, doğal bitki örtüsünün içerisinde eğreti gibi duruyor  :) Diğer siyah beyaz video da bir garip doğrusu.

Başka gezegenlerde akıllı canlıların olabileceği yatsınamaz bir durum.Uzay da sadece Dünyada zeki hayatın olabileceği düşüncesi akla yatkın gelmiyor.Dünyada varsa uzayda başka yerlerde de zeki canlılar olabilir.Sadece samanyolu galaksisinde 200 Milyar yıldız olduğu söyleniyor.Bütün uzayda da 200 Milyar galaksi olmuş olsa,içlerinden birinde mutlaka zeki hayat vardır bana göre.

Çevrimdışı Cakas

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #4 : 10 Ekim 2014, 11:33:30 »
gençeler animasyon ve montaj yapıp eğlenmişler, ilk filmde en azında 1,5 dakika eleman kamerayı tutuyor ancak çok küçük hareketler dışında bir sarsıntı yok, ya da uzaylıların karşısına geçip üçayağı kurup güzel güzel film mi çekmiş. Bir diğer husus da şehrin üzerinde koca bir UFO uçar ama ne hikmetse sadece tek bir kamera veya tek bir açıdan çekimi vardır, cep telefonlarının bile HD çekim yaptığı dönemde ve hemen herkezde bir telefon varken fazlaca uydurmasyon bunlar.

Çevrimdışı OKÇULAR

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 84
« Yanıtla #5 : 10 Ekim 2014, 11:47:59 »
Ne hikmetse bu uzaylılar hep gizli saklıdır... tesadüfen gözükürler. Bizden üstün bir yaşam formu iseler niye direk iletişim kurmazlar.? İlahi kitaplarda yaşayan bir varlığın hesaba çekilebilmesi için AKIL şart koşulmuştur. Kur'anı kerimde tasvir edilen akıllı iki varlık var. Bir insan diğeri de Cinler.

Bunun dışında ''biz onu alemlere rahmet olarak gönderdik'' ayetinde Allah peygamberini yalnız dünyaya değil  bütün kainata rahmet olduğunu ifade ediyor. Peygamberin hadislerinden dünyanın bir alem olduğu onun dışında 18.000 alemin bulunduğu kitaplara düşmüş. Yani bizim bu akılla algılayamayacağımız farklı yaşam türleri bulunuyor.
DÜNYADA BÜTÜN GERCEKLER 3 MERHALEDEN GECER.
1. iLK BAŞLARDA HAFİFE ALINIR ÖNEMSENMEZ
2. ARKASINDAN ŞİDDETLİ BİR DİRENİŞ VE BASKIYA UĞRAR.
3. EN SON TAM BİR DOĞRU OLARAK KABUL EDİLİR..

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #6 : 10 Ekim 2014, 13:05:28 »
Bunlar montajsa ve bunu amatörler yapıyorsa, nasıl yapıldığını biz de öğrensek yahu. Altayın üzerine çıkar yaşadığımız şehirde tur atarız mesela, ya da F-16 ile yunan uçaklarını kovalarız. :D :D
« Son Düzenleme: 20 Mart 2018, 10:58:23 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı Puhu

• DefenceTurk
  • *
  • 0
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #7 : 10 Ekim 2014, 21:27:37 »
Trt radyoya konuk olarak gelen bir kadın 1 saat reptilian denilen sürüngenimsi  hayali bir varlığı anlattı ve malesef bu masallara inanan birçok insan var.

Çevrimdışı KORAYKURT

• DefenceTurk
  • *
  • 2
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #8 : 11 Ekim 2014, 00:29:34 »
[HD]UFO Lands In China!!! 2014 Unbelievable UFO Sighting!!!

Millete eğlence çıktı, şu uzaylıyı bir çek edelim dedim  8)

Şimdi uzaylı kardeşimizi anatomik olarak inceleyecek olursak; kafasının kocaman, boyun kısmanın çok uzun , gövdesinin kısa, kolların çok uzun ,ellerinin çok büyük, bacaklarının da çok uzun olduğunu görebiliyoruz. Uzaylı kardeşimiz ; ince ,narin ,çıt kırıldım bir yapıya sahip. Bir deri bir kemik vaziyetinde . demek ki bol kalorili besinlerden uzak kalıyorlar, uzay ölçülerinde hayvansal diyebileceğimiz besinlerden ziyade bitkisel vejetaryen beslenme alışkanlığı geliştirmiş olabilir. Bu şekilde uzaylıların insanoğlunu yiyebileceği düşüncesinden kurtulmuş oluyoruz.

Ayrıca üstünde bildiğimiz anlamda hiç bir kılık kıyafet bulunmuyor. Kılıksız bir şekilde ortada dolaşabildiğine göre ;ahlak anlayışları geniş olsa gerek. Yada yaratıklar bu duygulardan arınmış olabilirler. Yani bildiğimiz anlamda insansı değerlere sahip değiller.

Ayrıca gövdesi vücuduna oranları küçük olduğu için iç organları da küçük olmalı .Nefes alıyor mu almıyor mu anlaşılmıyor gerçi ama ,nefes alıyorsa eğer demek ki; yaşadığı gezegende de dünya atmosferine benzer koşullar vardır.

Bacaklarının uzun olması yaşadığı gezegenin küçük bir gezegen olduğunu yer çekiminin dünyanın yarısı kadar olduğu sonucuna varabiliriz. Mars kadar bir gezegenleri olsa gerek. İşin ilginç yanı dünyanın yerçekimine tam uyumlu şekilde adım atıyor. İşte bu filmi çekenler bunu hesap etmemişler. Yakalandınız dostlar, gözümüzden kaçmadı  ;)

Çevrimdışı tumucin

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 24
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #9 : 11 Ekim 2014, 14:02:54 »
stephen king  bir film vardi adini unuttum ama  uzaylilar film

sonuna   dogru  oglan cocugunu gödürüyordu

StephenKing  den bu konu en iyi bilendir
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2014, 14:05:47 Gönderen: tumucin »