Anket

Uzayda, Dünya dışında yaşam olduğuna inanıyor musunuz?

Uzayda hayat yok!
3 (11.1%)
Var ama bizim kadar zeki olduklarını sanmıyorum
2 (7.4%)
Kutsal kitaplarda belirtilen varlıklar dışında yoktur
5 (18.5%)
Filmlerdeki gibi dünya dışı zeki yaşam formları olduğuna inanıyorum
13 (48.1%)
Uzaylılar aslında gelecekten gelen insanlar
3 (11.1%)
Uzaylı dediğiniz şey aslında cinler vb varlıklardan başka bir şey değil!
1 (3.7%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: Uzaylılar Aramızda mı?  (Okunma sayısı 135800 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
ABD'den ilginç UFO iddiası: Arkasında Putin var!
« Yanıtla #540 : 05 Mayıs 2021, 07:59:10 »
ABD'den ilginç UFO iddiası: Arkasında Putin var!

Amerika Birleşik Devletleri Savunma Bakanlığı (Pentagon), geçtiğimiz haftalarda sızdırılan ve piramit şeklinde UFO görüntüsünün donanma personeli tarafından çekildiğini doğrulamıştı. ABD'den söz konusu görüntüler ile ilgili oldukça ilginç bir iddia geldi.

UFO'lar (Unidentified Flying Object - Tanımlanamayan Uçan Obje) bir kez daha gündemde.

Jeremy Corbell, geçtiğimiz günlerde bir video paylaşmış görüntülerde piramit şeklinde tanımlanamayan bir obje yer almıştı.

Videonun bir donanma personeli tarafından çekildiği iddiaları gündemden düşmemişti. Pentagon bu görüntünün bir donanma personeli tarafından çekildiğini doğruladı.

Pentagondan UFO itirafı: O görüntüleri doğruladıPentagon'dan UFO itirafı: O görüntüleri doğruladı
Şimdi ise ABD'den oldukça ilginç bir iddia daha geldi. Eski bir ABD senatörü olan Harry Reid, görüntülerin arkasındaki isim olarak Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'i gösterdi.

'Rusya'yı SSCB zamanında KGB'yi yöneten adam yönetiyor' diyen eski senatör sözlerini şöyle sürdürdü; 'Rusya bu işin içinde buna şüphe yok'

Geçtiğimiz haftalarda eski Ulusal İstihbarat Direktörü John Ratcliffe'den UFO tartışmalarını yeniden alevlendirecek açıklamalar yapmıştı.

Ratcliffe, ABD'nin ses hızılı kolaylıkla geçen objelere dair elinde kanıtlar olduğunu öne sürmüştü.

Söz konusu cisimlerin açıklanamaz manevralar yaptığını belirten Ratcliffe, bu görüntülerden bazılarının yayınlandığının altını çizmişti.

PENTAGON, UFO DEPARTMANI KURMUŞTU

Pentagon, geçtiğimiz dönemde UFO görüntülerini araştıracak yeni bir gözlem birimi kurmuştu.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Pentagon Sözcüsü ekibin resmi adının Tanımlanamayan Hava Fenomenleri Çalışma Grubu olduğu açıklamıştı.

https://www.hurriyet.com.tr/dunya/abdden-ilginc-ufo-iddiasi-arkasinda-putin-var-41799697
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
ABD'li eski pilotlardan UFO itirafı
« Yanıtla #542 : 18 Mayıs 2021, 07:46:14 »
ABD'li eski pilotlardan UFO itirafı

ABD Donanması'nda görev alan iki eski pilot 2004 yılında yaşadıkları olayı anlattı. ABD'de yayınlanan bir programa konuk olan ikili söz konusu cisim ile ilgili 'Elimizdeki veriler ile onu sınıflandıramadık' dedi.

UFO'lar (Unidentified Flying Object - Tanımlanamayan Uçan Obje) bir kez daha gündemde.

ABD’nin ünlü haber programlarından 60 Minutes'e konuk olan eski ABD pilotları çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Yarbay Dave Fravor ve Teğmen Komutan Alex Dietrich, 2004 yılında görev sırasında UFO gördüklerini öne sürdü.

3 Amerikalı’dan 2’si inanıyor: Evet uzaylı var3 Amerikalı’dan 2’si inanıyor: Evet uzaylı var
Eski bir F/A-18F pilotu olan Dietrich o gün gördükleri nesne ile ilgili bugüne kadar kamuoyuna bilgilendirme yapılmadığının altını çizdi.

14 Kasım 2004'te San Diego'nun yaklaşık 160 kilometre güneybatısında eğitim uçuşu yapan Fravor ve Dietrich, söz konusu cismin bir saniyeden daha az bir sürede yaklaşık 25 kilometre alçalabildiği bilgisini de verdi.

Fravor ve Dietrich, söz konusu cisim ile ilgili 'Elimizdeki veriler ile onu sınıflandıramadık' dedi.

Dietrich, gelen bir soru üzerine 'Kendimizi savunacak hiçbir şeye sahip değildik. Bu yüzden oldukça savunmasız hissettim. Sonra bu cisim bir anda kaybolduğunda kafam oldukça karıştı' dedi

ABDden ilginç UFO iddiası: Arkasında Putin varABD'den ilginç UFO iddiası: Arkasında Putin var!
Pilotlar ayrıca kendilerinden sonra bölgeye gönderilen diğer bir devriye ekibi tarafından söz konusu nesnenin kızılötesi videosunun çekildiğini de iddia etti.

PENTAGON DOĞRULAMIŞTI

Amerika Birleşik Devletleri Savunma Bakanlığı (Pentagon), geçtiğimiz haftalarda sızdırılan ve piramit şeklinde UFO görüntüsünün donanma personeli tarafından çekildiğini doğrulamıştı.

Bu açıklamadan birkaç hafta önce ise eski Ulusal İstihbarat Direktörü John Ratcliffe'den UFO tartışmalarını yeniden alevlendirecek açıklamalar yapmıştı.

Ratcliffe, ABD'nin ses hızılı kolaylıkla geçen objelere dair elinde kanıtlar olduğunu öne sürmüştü.

Söz konusu cisimlerin açıklanamaz manevralar yaptığını belirten Ratcliffe, bu görüntülerden bazılarının yayınlandığının altını çizmişti.

PENTAGON, UFO DEPARTMANI KURMUŞTU

Pentagon, geçtiğimiz dönemde UFO görüntülerini araştıracak yeni bir gözlem birimi kurmuştu.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Pentagon Sözcüsü ekibin resmi adının Tanımlanamayan Hava Fenomenleri Çalışma Grubu olduğu açıklamıştı.

https://www.hurriyet.com.tr/dunya/abdli-eski-pilotlardan-ufo-itirafi-41813038

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Ynt: Uzaylılar Aramızda mı?
« Yanıtla #543 : 28 Mayıs 2021, 07:54:17 »
Çığır açacak radar kayıtları! Dünya bunu ilk kez gördü, UFO... >> https://www.milliyet.com.tr/galeri/son-dakika-cigir-acacak-radar-kayitlari-dunya-bunu-ilk-kez-gordu-ufo-6516702/16

ABD'de gündem UFO'lar: 'Bu şeyin niyeti nedir? Yapabileceklerinin sınırı nedir?' >> https://www.hurriyet.com.tr/dunya/bu-seyin-niyeti-nedir-yapabileceklerinin-siniri-nedir-washingtonda-gundem-ufolar-41817420
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2021, 11:12:46 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #544 : 02 Haziran 2021, 17:16:39 »
Pentagon’un eski UFO şefinden şoke eden sözler: 11 Eylül’den bile kötü olabilir! >> https://www.hurriyet.com.tr/dunya/son-dakika-haberi-pentagonun-eski-ufo-sefinden-soke-eden-sozler-11-eylulden-bile-kotu-olabilir-41823615

Çevrimdışı Alpars

• DefenceTurk
  • *
  • 40
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #545 : 02 Haziran 2021, 20:52:37 »
ABD’nin eski başkanı Obama’dan UFO açıklaması: Yeni dinler ortaya çıkacak ve silahlara daha fazla para harcayacağız - https://www.bundlehaber.com/detay/f8654de5-8f24-45d2-842d-dfb26f9843aa?l=1

"ABD’nin eski başkanı Barack Obama, dünya dışı yaşamın varlığı doğrulanırsa, ABD'nin kendisini savunmak için silahlara çok daha fazla para harcamak zorunda kalacağını  ve yeni dinlerin ortaya çıkacağını söyledi."

Bakın bu küreselci adam konuştuğunda gerisi geliyor, tıpkı zamanında Covid 19 açıklamaları yapmış olduğu gibi.

Şahsi kanaatim odur ki, abd yıllarca bu boş ufo iddialarını hep diri tuttu ve şimdi kullanmak için yeni bir oyun kuruyor olabilir. Tıpkı, 11 eylül, ırakda kimyasal silah olması v.s gibi.

Abd silahlanmak için yeni bir bahane ortaya çıkarıyor. Bahane UFO, yada uzaylı tehdidi.

Yeni dinler çıkacak diyor, bu da dünyada kavga için bahane olacak demektir.

Yani kısaca tarih tekerrür edecek emme oyuncular farklı olacak.

Çevrimdışı Alpars

• DefenceTurk
  • *
  • 40
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #546 : 05 Haziran 2021, 09:45:15 »
UFO, uzay gemisi olmayabilir - https://bundle.app/CluAqgZw

Çevrimdışı OKÇULAR

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 84
« Yanıtla #547 : 05 Haziran 2021, 11:51:15 »
Koskoca ABD Pentagon gizli UFO daire başkanı "Ülkem Ufoları resmi kabul etti" diyor. Sonra da "UFO’lar hasımlarımızın geliştirdiği bir teknolojiyse, bu ülkemizin gördüğü en büyük istihbarat başarısızlıklarından biri demektir" diyor. Sen daha gördüğün şeyin ne olduğunu bilmiyorsun, tanımlayamıyorsun ve bunu düşmanlarımız geliştirmiş olabilir ihtimalini dile getiriyorsun.

Alın işte bu mevzulara en hakim ve bilgi sahibi adamın düştüğü durum. Üstüne basarak söylüyorum bu mevzuda bilimin ve insan idrakinin yüzeysel olarak çözemediği, algılayamadığı bir hadise zuhur ediyor. İşi bu kanattan araştırmak lazım.
DÜNYADA BÜTÜN GERCEKLER 3 MERHALEDEN GECER.
1. iLK BAŞLARDA HAFİFE ALINIR ÖNEMSENMEZ
2. ARKASINDAN ŞİDDETLİ BİR DİRENİŞ VE BASKIYA UĞRAR.
3. EN SON TAM BİR DOĞRU OLARAK KABUL EDİLİR..

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #548 : 05 Haziran 2021, 21:41:55 »
Koskoca ABD Pentagon gizli UFO daire başkanı "Ülkem Ufoları resmi kabul etti" diyor. Sonra da "UFO’lar hasımlarımızın geliştirdiği bir teknolojiyse, bu ülkemizin gördüğü en büyük istihbarat başarısızlıklarından biri demektir" diyor. Sen daha gördüğün şeyin ne olduğunu bilmiyorsun, tanımlayamıyorsun ve bunu düşmanlarımız geliştirmiş olabilir ihtimalini dile getiriyorsun.

Alın işte bu mevzulara en hakim ve bilgi sahibi adamın düştüğü durum. Üstüne basarak söylüyorum bu mevzuda bilimin ve insan idrakinin yüzeysel olarak çözemediği, algılayamadığı bir hadise zuhur ediyor. İşi bu kanattan araştırmak lazım.

Adam yalan söylemiyor ki! UFO tanımlanamayan uçan obje demek. Bu objelerin bazıları ABD'nin saip olmadığı bir teknolojiyi içeriyor. O nedenle kendilerinin olmayan bu teknolojinin düşmanları tarafından geliştirilmiş olma ihtimalini dile getiriyor. Dünya dışı da olabilir, zayıf ihtimal dünyada geliştirilmiş olabilir, senin dediğin şekilde de olabilir, hepsi de olabilir!

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Beklenen UFO raporu yayımlandı!
« Yanıtla #549 : 26 Haziran 2021, 08:47:16 »
Beklenen UFO raporu yayımlandı! 2004 yılından beri...

ABD Ulusal İstihbarat Direktörlüğü, UFO olarak da bilinen tanımlanamayan hava olaylarına (UAP) ilişkin raporunu yayımladı. Raporda, 2004 ve 2021 yılları arasında gözlemlenen hava olaylarının incelendiği belirtildi. ABD hükümetine bağlı kaynaklardan 144 gözlemin saptandığı kaydedilen raporda, bunlardan 80'inin birden çok sensör üzerinden izlendiğine dikkat çekildi.
AA

Tanımlanamayan cisimlerin genellikle ABD ordusuna ait eğitim alanlarının yakınlarında gözlemlendiğine değinilen raporda, bunun o bölgelerde çok fazla radar ve sensör bulunmasından kaynaklandığına işaret edildi.

Raporda, uçuş şekilleri bakımında incelenen 21 tanımlanamayan cisimden 18'inin alışılmışın dışında uçuş ve hareket özelliği gösterdiğine vurgu yapıldı.

Bu cisimlerden bazılarının havada asılı kaldığı, bazılarının rüzgara ters uçtuğu bazılarının çok çabuk hızlanıp çok çabuk yavaşladığının tespit edildiği belirtildi.

Raporda, tanımlanamayan hava olaylarının tek bir açıklamasının olmadığına vurgu yapıldı. Bunların havaya bırakılmış bir kalıntı olabileceği gibi atmosferik bir durumdan da kaynaklanabileceği ifade edildi.

Diğer taraftan bunun yabancı bir güce ait bir testin parçası da olabileceği kaydedilen raporda, "Bu tanımlanamayan hava olayları aynı zamanda ABD kuruluşları tarafından geliştirilen gizli programlar da olabilir." denildi.

Raporda bir diğer seçeneğinde henüz bilimsel olarak izah edilmeyen cisimler de olabileceği aktarıldı.

https://www.milliyet.com.tr/galeri/son-dakika-beklenen-ufo-raporu-yayimlandi-2004-yilindan-beri-6539490/1