Anket

Uzayda, Dünya dışında yaşam olduğuna inanıyor musunuz?

Uzayda hayat yok!
3 (11.1%)
Var ama bizim kadar zeki olduklarını sanmıyorum
2 (7.4%)
Kutsal kitaplarda belirtilen varlıklar dışında yoktur
5 (18.5%)
Filmlerdeki gibi dünya dışı zeki yaşam formları olduğuna inanıyorum
13 (48.1%)
Uzaylılar aslında gelecekten gelen insanlar
3 (11.1%)
Uzaylı dediğiniz şey aslında cinler vb varlıklardan başka bir şey değil!
1 (3.7%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: Uzaylılar Aramızda mı?  (Okunma sayısı 135864 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Ynt: Uzaylılar Aramızda mı?
« Yanıtla #460 : 23 Ekim 2020, 22:07:16 »
Error 404 (Not Found)!!1

UFO ve uzaylı varlıkları gören masum köylüler kervanına Miley Cyrus da katıldı...
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
Euronews: Uzaylılar var ama insanlık buna hazır değil.
« Yanıtla #462 : 08 Aralık 2020, 00:16:35 »
Eski İsrail uzay güvenlik şefi Prof. Haim Eshed, uzaylıların var olduğunu, ancak insanlığın buna henüz hazır olmadığını söyledi.

"Galaktik Federasyon"un İsrail ve Amerika Birleşik Devletleri (ABD) ile yıllardır temas halinde olduğunu açıklayan emekli general, insanlık hazır olana hadar histerinin önlenmesi amacıyla bu bilgiyi gizli tuttuklarını kaydetti.

https://tr.euronews.com/2020/12/07/eski-israil-uzay-guvenlik-sefi-prof-haim-eshed-uzayl-lar-var-ama-insanl-k-buna-haz-r-degil

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #463 : 08 Aralık 2020, 08:42:05 »
Okumakta olduğum Pia Mater romanından bir alıntı...

« Son Düzenleme: 08 Aralık 2020, 08:43:12 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı OKÇULAR

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 84
« Yanıtla #464 : 10 Aralık 2020, 14:14:42 »
"Galaktik Federasyon"un İsrail ve Amerika Birleşik Devletleri (ABD) ile yıllardır temas halinde olduğunu açıklayan emekli general, insanlık hazır olana hadar histerinin önlenmesi amacıyla bu bilgiyi gizli tuttuklarını kaydetti.

Bu sözde galaktik federasyon neden Siyonist ve Emperyalist güçler ile temas kuruyor?

Uzaylıların ırkçı ve ideolojik ayrımcılık tercihi neye göre belirleniyor?

İnsanlığın hazır olmadığı mevzu kime göre uygun görülmüyor?

Ben de diyorum ki Alemi misal (ruhlar aleminden) Alemi emir (cismani hayatın devam ettiği dünya yaşamına) müdahale yapılıyor ve meraklı insanlar bu farklı boyutta tam algılayamadığı işaret ve teması Uzaylı zannediyor.

İşlerin bunca yıl gizli ve gizemli kalması veyahut insanlığın hazır olmaması deyip olayın geçiştirilmesi nedir biliyor musunuz? Ortada Uzaylı yok. Uzaylı olduğunu zannettiğimiz farklı bir boyut var. Ama bu boyut da insanların anlayabileceği bilimsel bir nesneye indirilemiyor. 
DÜNYADA BÜTÜN GERCEKLER 3 MERHALEDEN GECER.
1. iLK BAŞLARDA HAFİFE ALINIR ÖNEMSENMEZ
2. ARKASINDAN ŞİDDETLİ BİR DİRENİŞ VE BASKIYA UĞRAR.
3. EN SON TAM BİR DOĞRU OLARAK KABUL EDİLİR..

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 454
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #465 : 10 Aralık 2020, 14:38:04 »
Kuran-ı Kerim'de bu konu nasıl geçiyor acaba?

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #466 : 10 Aralık 2020, 14:59:16 »
Bu sözde galaktik federasyon neden Siyonist ve Emperyalist güçler ile temas kuruyor?

Belki inanmayacaksınız ama sıradan insanlarla da temas kuruyorlar. Birebir muhatabı olmasam bende inanmazdım lakin gözlerimle gördüğüm ve birebir şahit olduğum için uzaylıların varlığı hakkında en ufak bir kuşkum yoktur. Şahit olduğum olayı daha öncesinde dile getirmiştim. Yıl 1989 veya 90 olsa gerek, o zamanlar yaşımız küçük tabii... fakat olayı net şekilde hatırlıyorum. Sonradan benzer hadiseler yaşayan başkalarıyla da tanıştık. Birebir aynı şeyleri anlattılar. Öyle anlaşılıyor ki, uzaylı varlıklar o tarih aralığında bir çeşit sosyal deney yapıyordu. Şimdi ortalık yerde anlatmak istemediğim başka tecrübelerde yaşadık. Özetle uzaylılar vardır, kesindir ve net şekilde birebir şahidim yani... bu arada akıl sağlığımız da yerindedir, hamdolsun:)

Nasıl şahit oldum, onu da yazayım. Yaklaşık 30-40 metre irtifada, belki 100-150 metre uzaklıkla, havada 10-15 dakika asılı kaldığına şahit olduğum, disk şeklinde ve etrafından rengarenk ışıklar saçan, kamuoyunda bilindik şekliyle uçan daire..! Hocam ben bu hadiseyi gözümle gördüm, şahit oldum, başkalarına da gösterdim ve hatta o dönemin Hürriyet Gazetesi' ne de konu oldu diye hatırlıyorum. Okumadım ama duymuştum, ''Ankara semalarında uçan daireler görüldü!'' gibi bir haberdi... Çocukken Ankara' da ikamet ediyorduk. 

Özetle... net, kesin, hiç tereddütsüz, şüpheye mahal vermeyecek şekilde uzaylılar vardır ve hali hazırda dünyadadırlar. İnsanlarla temas kuruyorlar, bilgi aktarıyorlar... bazı türler insanları alıkoyuyor, üzerlerinde bir takım işlemler yapıyor ve serbest bırakıyorlar. 

Uzaylıların 2019 yılında kendilerini ifşa edeceğini düşünüyordum lakın evdeki hesap çarşıya uymadı. Belki de 2029 da kendilerini ifşa edeceklerdir. Bi' 9-10 yıl daha yaşamayı başarabilirsek, hep birlikte uzaylıların kendilerini ifşa ettiğine tanık olacağız.
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2020, 15:05:32 Gönderen: Partikül »

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #467 : 10 Aralık 2020, 15:28:00 »
Kuran-ı Kerim'de bu konu nasıl geçiyor acaba?

Kur' an da 18 bin alemden bahsediliyor. Hocam açıkça söyleyeyim mi! Hocam bana göre, Cebrail a.s. bir uzaylıdır. Hz. Muhammed' le telepatik olarak görüşmüş, bilgi aktarmıştır. Tabii olarak uzaylılarında kendi aralarında türleri var... Literatürde Işık Varlık diye geçen meleksi türden bir varlık, kendini Cebrail adıyla tanıtmış olabilir diye düşünüyorum. Tabii ki o dönem insanlarının kavrama yeteneği ölçüsünde... bugün gelip bilgi aktaracak olsa, bizim algılayacağımız formatta bilgi aktaracağından hiç şüphe etmiyorum. Ama bir daha gelmeyecek!

Bildiğim kadarıyla, Kur' an da bir daha peygamber gönderilmeyeceği de yazıyor. Demek ki insanlık, sonraki süreçte gerçeklerle; aracıya gerek kalmadan yüzleşecek. Belki de İslamiyet o nedenle son din' dir. Yani insanlık, gerçeklerle yüzleşecek olgunluğa erişecek veya erişmek zorunda!
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2020, 15:29:19 Gönderen: Partikül »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #468 : 10 Aralık 2020, 15:32:02 »

Bence de sadece onlarla temas kurmuyorlar. Dünya üzerinde onları gözlemleyen, temasta bulunan farklı özelliklerde insanlar var. Sadece Siyonist ve Emperyalistler değil!
Partikül'ün gördüğüne benzer bir şeyi ben de gördüğümü daha önce belirtmiştim mesela. Siyonist veya emperyalist değilim!

Ben de diyorum ki Alemi misal (ruhlar aleminden) Alemi emir (cismani hayatın devam ettiği dünya yaşamına) müdahale yapılıyor ve meraklı insanlar bu farklı boyutta tam algılayamadığı işaret ve teması Uzaylı zannediyor.

Bu konuda belki de aynı şeyi farklı olarak görüyor olabilirsiniz. Ruhlar alemine gidip dönenlerin anlatımlarına bakarak dünyadan ayrılırken geçtikleri tünel olarak adlandıkları yapı, belki de ruhlarının uzayda yüksek hızla ilerlerken etraflarındaki yıldızların bir yansıması. Beden olarak o kadar kısa sürede o kadar mesafeye ulaşmak imkansız. Buradaki çelişki, giderken gördükleri tüneli, gelirken genelde görmemeleri. Bir anda kendilerini bedenlerinde bulmaları. Belki de yüksek boyuttan düşük boyuta geçişte bu şekilde şu an bilemiyoruz.

Uzaylılar tarafından kaçırıldığını iddia edenlerin de buna benzer deneyimleri var. Mesela duvarların içerisinden çıkarak bir ışık hüzmesi içerisinde yukarıdaki uzay aracına çekilmek. Dikkat edin, uzay aracı diyorum. İçerisinde kendilerine tıbbı deneylerin yapıldığına yemin edenlerin verdiği bilgilere göre tamamen maddesel bir yapıda olan uzay araçları! Ancak ruhlar alemine gidip gelenler, bu şekilde bir araçtan bahsetmiyorlar!

Sonuç olarak her ikisi grup da farklı boyutlarda olabilir. Göze batan ortak yönleri ve farklılıkları bunlar. Daha da çoğaltılabilir.

Uzaylıların 2019 yılında kendilerini ifşa edeceğini düşünüyordum lakın evdeki hesap çarşıya uymadı. Belki de 2029 da kendilerini ifşa edeceklerdir. Bi' 9-10 yıl daha yaşamayı başarabilirsek, hep birlikte uzaylıların kendilerini ifşa ettiğine tanık olacağız.

Ben bu ifşa olayını anlamıyorum. "Neden gizleniyorlar" sorusuna çoğu "insanlık hazır değil" diyor. İnsanlığın hazır olmasını beklersek boşuna bekleriz. Nasıl hazır olacakmış acaba insanlık? İnsanı özellikleri her geçen gün geriye giderken!

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #469 : 10 Aralık 2020, 15:42:13 »
Ben bu ifşa olayını anlamıyorum. "Neden gizleniyorlar" sorusuna çoğu "insanlık hazır değil" diyor. İnsanlığın hazır olmasını beklersek boşuna bekleriz. Nasıl hazır olacakmış acaba insanlık? İnsanı özellikleri her geçen gün geriye giderken!

Sevgili dostum, insanlar korkuyor. Bazen bir ürperdi geliyor ben bile korkuyorum. Halbuki 40 yıldır kendimi hazırlıyorum yani... o derece. Ama dünya gözüyle görmek istediğim yegane şeydir. İnşallah yani, oturup muhabbet edeceğimiz türden bir uzaylı varlıkla hasbihal edebilirsek çox yahşi olacak:)