Anket

Uzayda, Dünya dışında yaşam olduğuna inanıyor musunuz?

Uzayda hayat yok!
3 (11.1%)
Var ama bizim kadar zeki olduklarını sanmıyorum
2 (7.4%)
Kutsal kitaplarda belirtilen varlıklar dışında yoktur
5 (18.5%)
Filmlerdeki gibi dünya dışı zeki yaşam formları olduğuna inanıyorum
13 (48.1%)
Uzaylılar aslında gelecekten gelen insanlar
3 (11.1%)
Uzaylı dediğiniz şey aslında cinler vb varlıklardan başka bir şey değil!
1 (3.7%)

Toplam Oy Verenler: 27

Gönderen Konu: Uzaylılar Aramızda mı?  (Okunma sayısı 135742 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Ynt: Uzaylılar Aramızda mı?
« Yanıtla #450 : 23 Mayıs 2020, 18:35:53 »
« Son Düzenleme: 23 Mayıs 2020, 18:49:11 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #451 : 13 Haziran 2020, 00:29:16 »

Çevrimdışı Alpars

• DefenceTurk
  • *
  • 40
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #452 : 13 Haziran 2020, 01:39:46 »
Yav bırakın bu işleri angara devlet su işleri

Ne diyor hayati abi, *Ben uşakdan evliyim, gendimden başga uzaylı görmedim ki daşlayım."  ;D

Kedidir kedi.
« Son Düzenleme: 13 Haziran 2020, 01:42:16 Gönderen: Alpars »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #453 : 13 Haziran 2020, 11:59:16 »
Yav bırakın bu işleri angara devlet su işleri

Ne diyor hayati abi, *Ben uşakdan evliyim, gendimden başga uzaylı görmedim ki daşlayım."  ;D

Kedidir kedi.

İyiki görmemiş. Ben olsam taş atana lazerle cevap verirdim herhalde.  ;D ;D
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #454 : 02 Temmuz 2020, 22:51:14 »
Error 404 (Not Found)!!1

İlginç!
Bir kaç tuhaf konuya yorum yaptım ama...
Bakalım benim farkedebildiklerimden daha fazla neler görebileceksiniz?

Çevrimdışı OKÇULAR

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 84
« Yanıtla #455 : 07 Temmuz 2020, 14:59:11 »
Bu videodan Uzaylıların kapüşon giydiğini öğrendik. 1940 yılında 1990 ortaya çıkacak USB yi imal edip bize yollayan üst akıl maalesef videoları 1940 yılına göre ıslak film teknolojisi ile yollamış (yine puslu ve net olmayan görseller). Bana eski bir filmden alıntı gibi geldi.

Uzaylılar kendi aralarında yeryüzünde savaşıyorlar ve bizim hiç haberimiz yok. Enteresan.
DÜNYADA BÜTÜN GERCEKLER 3 MERHALEDEN GECER.
1. iLK BAŞLARDA HAFİFE ALINIR ÖNEMSENMEZ
2. ARKASINDAN ŞİDDETLİ BİR DİRENİŞ VE BASKIYA UĞRAR.
3. EN SON TAM BİR DOĞRU OLARAK KABUL EDİLİR..

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #456 : 07 Temmuz 2020, 15:38:14 »
Videonun inanılır tarafı yok. Kaldı ki bizim bu tür uyduruktan videolara ihtiyacımız da yok. Zira 100 metre öteden direkt kendi gözlerimizle gördük. Yaşımız küçüktü belki ama halen görüntüsü, gözümüzün önünden gitmiyor. Bekliyoruz bakalım, bir daha görebilecek miyiz acaba?

Zannediyorum, yaşadığımız deneyim onlar için bir deneydi. Çünkü yapmış olduğum araştırmalara göre, dünyanın benzer bölgelerinde ve aynı zaman diliminde, aynı şeyleri yaşayan insanların varlığını tespit ettim. Hatta Youtube' da aynı şeyleri yaşamış bir bayanın videosuna denk geldim ki beni gerçekten şaşırttı...  Daha ilginç bir olay bundan iki sene önce yaşandı. İnstagram' da bu konuların tartışıldığı bir ortamda, şahsın biri ilginç bir laf etti, dedi ki; ''Ben küçükken, bizim evin önündeki okulun bahçesine bir UFO' nun indiğini gördüm. İçinden garip yaratıklar çıktı. Bir şeyler alıp gittiler..! Bu olayın gerçek mi, yoksa rüyamı olduğunu halen bilemiyorum..!'' deyince; hemen cevap yazdım. '' Şayet tahmin ettiğim kişiysen, senden emin olmak için olayın hangi şehirde yaşandığını söylemeni rica ediyorum. Bana hangi şehirde yaşandığını söyle sana okulun ismini vereyim dedim'' zannediyorum, bu çocuk bizim eski komşunun oğluydu. Adı Emrah, şimdi İşviçre' de yaşıyormuş... Olayın yaşandığı esnada kendi yaşıtlarıyla top oynuyordu. Ben ondan 5-6 yaş daha büyük olduğum için, olayı net şekilde hatırlıyorum. Sonrasında olayı daha fazla üstelemedim...

Daha neler, neler... Sevgili dostlar şuna emin olun ki, bu konu dünyanın en mühim olayıdır. Ve zaman daralıyor, öyle bir gün gelecek ki; insanlık bundan başka konu konuşmayacak. Bütün her şey anlamını yitirecek. Düşünsenize, evrende yanlız olmadığımız kesin şekilde kanıtlanacak ve bugün uğruna savaştığımız, kan döktüğümüz bütün mevzular çöp tenekesini boylayacak. Din iman işleri, para pul işleri gibi... ve insanlığın önüne yeni ufuklar açılacak.

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 454
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #457 : 07 Temmuz 2020, 16:29:29 »
Şu uzaylılar sakallı bmc'ciyi alıp götüreler de biraz sevaba girseler...

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #458 : 07 Temmuz 2020, 17:34:12 »
Bu videodan Uzaylıların kapüşon giydiğini öğrendik. 1940 yılında 1990 ortaya çıkacak USB yi imal edip bize yollayan üst akıl maalesef videoları 1940 yılına göre ıslak film teknolojisi ile yollamış (yine puslu ve net olmayan görseller). Bana eski bir filmden alıntı gibi geldi.

Uzaylılar kendi aralarında yeryüzünde savaşıyorlar ve bizim hiç haberimiz yok. Enteresan.

Evet net olmayan görüntüler. Siyah beyaz fotoğraflar.
Aydaki madenlerde çalışan kapüşonlu uzaylının ayda verdiği pozda arkada ağaçlar var vs.  ;D ;D ;D

Hemen her konuda olduğu gibi bu konuda da oldukça fazla bilgi kirliliği mevcut. Bilerek yapılıyor.

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #459 : 18 Ağustos 2020, 16:52:55 »
Güvenlik politikaları, strateji ve istihbarat dünyası hakkında sayısız makale ve onlarca kitap yazmış olan Prof. Dr. Sait Yılmaz; bugün (18.08.2020) itibariyle bilimsel makalelerin yayınlandığı Academıa.edu adresi üzerinden GALAKTİKA (GÖK HALKI) başlıklı bir makale yayınladı. Makaleyi görünce şaşırdım doğrusu... Demek ki Sait Yılmaz üstat da bu işleri kafa yoruyormuş:)

Makalede ilginç konulardan bahsediyor. Örneğin;

''Tanrının uzantıları olan varlıklar, insanoğlunun düşüncesini kendi ihtiyaçlarına göre yeniden işledi. İnsanın içindeki bilgi frekansını kesintiye uğrattı, DNA' sını değiştirdi ve bilgisizlik içinde bırakılmanız için çifte sarmalı verdi''

gibi kesinlik ifade eden cümleler kurabiliyor.

Prof. Dr. Sait Yılmaz gibi bir insan bile bu konuyla ilgilenmeye başladığına göre, yakında büyük ifşaatlara hazır olsak iyi olur.